9,9460 zł
-0,64% -0,0640 zł
Polska Grupa Energetyczna SA (PGE)

Ludzie - PGE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dąbrowski Wojciech Prezes Zarządu 2020-02-20 -
Wasiłek Ryszard Wiceprezes Zarządu 2016-03-07 -
Śliwa Paweł Wiceprezes Zarządu 2016-03-31 -
Cioch Paweł Wiceprezes Zarządu 2020-02-24 -
Buk Wanda Wiceprezes Zarządu 2020-09-01 -
Rojewski Lechosław Wiceprezes Zarządu 2021-06-09 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kowalik Anna Przewodniczący RN 2015-10-09 -
Składanek Artur Wiceprzewodniczący RN 2017-12-31 -
Kuczyński Grzegorz Sekretarz RN 2017-07-03 -
Goss Janina Członek RN 2016-03-01 BOS - Członek RN
Sawaryn Mieczysław Członek RN 2016-03-01 -
Hapunowicz Tomasz Członek RN 2018-01-09 TORPOL - Członek RN
Sawicki Jerzy Członek RN 2018-07-19 -
Winiarski Radosław Członek RN 2018-11-14 -
Kowalczyk Marcin Członek RN 2021-01-14 PKPCARGO - Wiceprzewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Strączyński Paweł Wiceprezes Zarządu 2020-02-24 2021-03-31 -
Winiarski Radosław Członek Zarządu 2018-11-14 -
Bartoszewicz Artur Członek RN 2018-07-19 2018-11-14 -
Bartoszewicz Artur Członek RN 2018-07-19 -
Osiński Radosław Członek RN 2017-06-27 2017-11-21 -
Osiński Radosław Członek RN 2017-06-27 -
Kowalczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2017-02-14 2020-02-19 -
Kowalczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2017-02-14 -
Kozłowski Witold Członek RN 2016-09-05 2018-07-09 -
Osiński Radosław Członek RN 2016-09-05 2017-06-26 -
Osiński Radosław Członek RN 2016-09-05 -
Kozłowski Witold Członek RN 2016-09-05 -
Baranowski Henryk Prezes Zarządu 2016-03-31 2020-02-19 -
Jankowski Bolesław Wiceprezes Zarządu 2016-03-31 2017-07-01 -
Gajęcka Marta Wiceprezes Zarządu 2016-03-31 2017-02-13 -
Jankowski Bolesław Wiceprezes Zarządu 2016-03-31 -
Baranowski Henryk Prezes Zarządu 2016-03-31 -
Wojtowicz Emil Wiceprezes Zarządu 2016-03-15 2020-02-19 -
Wojtowicz Emil Wiceprezes Zarządu 2016-03-15 -
Składanek Artur Członek RN 2016-03-01 2017-12-30 -
Głowacki Jarosław Członek RN 2016-03-01 2017-12-29 -
Kuczyński Grzegorz Członek RN 2016-03-01 2017-07-02 -
Gramza Mateusz Członek RN 2016-03-01 2017-04-06 -
Głowacki Jarosław Członek RN 2016-03-01 -
Śliwa Paweł Członek RN 2016-03-01 -
Pastuszko Marek Wiceprezes Zarządu 2016-02-25 2020-02-19 -
Pastuszko Marek Wiceprezes Zarządu 2016-02-25 -
Pastuszko Marek Członek RN 2016-01-28 2016-01-28 -
Ściążko Marek Członek RN 2015-09-14 2016-03-01 -
Fotek Jacek Członek RN 2015-09-14 2016-03-01 -
Ściążko Marek Członek RN 2015-09-14 -
Fotek Jacek Członek RN 2015-09-14 -
Machnikowski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 2016-02-05 -
Kowalik Anna Sekretarz RN 2014-06-30 2015-10-08 -
Machnikowski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Molas Małgorzata Członek RN 2014-02-28 2016-03-01 -
Gołębiewski Jarosław Członek RN 2014-02-28 2016-03-01 -
Dybek Barbara Przewodniczący RN 2014-02-28 2015-09-14 -
Trochimiuk Krzysztof Członek RN 2014-02-28 2015-09-14 -
Dybek Barbara Przewodniczący RN 2014-02-28 -
Gołębiewski Jarosław Członek RN 2014-02-28 -
Molas Małgorzata Członek RN 2014-02-28 -
Trochimiuk Krzysztof Członek RN 2014-02-28 -
Krystek Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2013-12-23 2016-03-30 -
Krystek Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2013-12-23 2016-03-30 -
Woszczyk Marek Prezes Zarządu 2013-12-23 2016-03-30 -
Woszczyk Marek Prezes Zarządu 2013-12-23 2016-03-30 -
Drozd Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-12-23 2016-01-29 -
Marzec Dariusz Wiceprezes Zarządu 2013-12-23 2016-01-29 -
Drozd Jacek Wiceprezes Zarządu / wiceprezesa Zarządu ds. korporacyjnych 2013-12-23 -
Marzec Dariusz Wiceprezes Zarządu / wiceprezesa Zarządu ds. rozwoju 2013-12-23 -
Woszczyk Marek Prezes Zarządu 2013-12-23 -
Drozd Jacek Członek RN 2013-07-03 2013-12-23 -
Drozd Jacek Członek RN 2013-07-03 2013-12-22 -
Drozd Jacek Członek RN / oddelegowany do czasowego pełnienia obowiązków Wiceprezesa Zarządu 2013-07-03 -
Drozd Jacek Członek RN 2013-07-03 -
Mika-Bryska Małgorzata Członek RN 2013-06-27 2016-09-05 -
Kowalik Anna Członek RN 2013-06-27 2014-06-29 -
Kowalik Anna Członek RN 2013-06-27 -
Mika-Bryska Małgorzata Członek RN 2013-06-27 -
Smoleń Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-10-01 2013-07-19 -
Smoleń Paweł Wiceprezes Zarządu 2012-10-01 -
Dec Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2012-05-31 2014-02-28 -
Bałtowski Maciej Członek RN 2012-05-31 2013-06-27 -
Prus Katarzyna Sekretarz RN 2012-05-31 2013-06-27 -
Dec Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2012-05-31 -
Bałtowski Maciej Członek RN 2012-05-31 -
Prus Katarzyna Sekretarz RN 2012-05-31 -
Kilian Krzysztof Prezes Zarządu 2012-03-01 2013-11-18 -
Matuszewska Bogusława Wiceprezes Zarządu 2012-03-01 2013-10-25 -
Matuszewska Bogusława Wiceprezes Zarządu 2012-03-01 -
Kilian Krzysztof Prezes Zarządu 2012-03-01 -
Ostrowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-03-17 2013-10-25 -
Skowroński Paweł Wiceprezes Zarządu 2011-03-17 2012-07-03 -
Ostrowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-03-17 -
Skowroński Paweł Wiceprezes Zarządu / p.o. prezesa zarządu 2011-03-17 -
Grzesiak Czesław Członek RN 2010-03-30 2017-12-31 -
Krystek Grzegorz Członek RN 2010-03-30 2013-12-22 -
Krystek Grzegorz Członek RN / oddelegowany do czasowego pełnienia obowiązków Wiceprezesa Zarządu 2010-03-30 -
Grzesiak Czesław Członek RN 2010-03-30 -
Żuk Krzysztof Członek RN 2010-02-22 2012-05-31 -
Żuk Krzysztof Członek RN 2010-02-22 -
Szostek Marek Wiceprezes Zarządu 2009-08-03 2011-12-14 -
Szostek Marek Wiceprezes Zarządu 2009-08-03 -
Dec Małgorzata Członek RN 2009-07-30 2012-05-30 -
Dec Małgorzata Członek RN 2009-07-30 -
Malarski Ryszard Członek RN 2009-01-14 2010-03-30 -
Malarski Ryszard Członek RN 2009-01-14 -
Barylski Jacek Członek RN 2008-08-18 2016-03-01 -
Zieliński Marcin Przewodniczący RN 2008-08-18 2013-06-27 -
Szmuniewski Zbigniew Członek RN 2008-08-18 2012-05-31 -
Cichoński Wojciech Sekretarz RN 2008-08-18 2010-03-30 -
Zieliński Marcin Przewodniczący RN 2008-08-18 -
Prus Katarzyna Członek RN 2008-08-18 -
Szmuniewski Zbigniew Członek RN 2008-08-18 -
Cichoński Wojciech Sekretarz RN 2008-08-18 -
Barylski Jacek Członek RN 2008-08-18 -
Zadroga Tomasz Prezes Zarządu 2008-08-01 2011-12-14 -
Zadroga Tomasz Prezes Zarządu 2008-08-01 -
Trawiński Marek Wiceprezes Zarządu 2008-07-28 2011-03-16 -
Trawiński Marek Wiceprezes Zarządu 2008-07-28 -
Szymanek Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-07-21 2013-12-23 -
Szymanek Piotr Wiceprezes Zarządu / oddelegowany do czasowego pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu 2008-07-21 -
Topolnicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 2011-01-05 -
Topolnicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 618 -
2018 628 -
2017 525 -
2016 507 -
2015 463 -
2014 465 -
2013 419 -
2011 372 -
2010 376 -
2009 284 -
2008 306 -
2007 228 -
2006 198 2006-12-31
2002 515 -
2001 525 -
Grupa
2020 40 141 -
2019 41 934 -
2018 41 763 -
2017 41 231 -
2016 38 471 -
2015 38 877 -
2014 39 977 -
2013 41 195 -
2012 41 276 -
2011 44 317 -
2010 45 383 -
2009 46 357 -
2008 46 626 -
2007 47 734 2007-12-31
2006 47 663 2006-12-31
2002 1 098 -
2001 752 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.