Ludzie - OTMUCHOW

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piątkowski Marek Prezes Zarządu 2019-10-14 - Członek RN
Kredoszyński Jarosław Wiceprezes Zarządu 2018-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dziewicki Krzysztof Przewodniczący RN 2016-11-10 - Członek RN
Dekarz Jacek Członek RN 2012-07-23 -
Kuffel Piotr Członek RN 2016-11-24 -
Matusiak Maciej Członek RN 2017-10-12 DROP - Członek RN
INTERLUB - Członek RN
MLPGR - Członek RN
BBI_DEV - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Dobosz Łukasz Członek RN 2019-06-19 -
Danowski Przemysław Członek RN 2019-10-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wrzos Marcin Członek RN 2017-10-12 2019-06-19 -
Szladewski Bogusław Prezes Zarządu 2017-09-05 2019-12-18 -
Danowski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2017-09-05 2018-06-30 -
Rosiński Konrad Członek RN 2016-11-10 2017-10-11 -
Danowski Przemysław Prezes Zarządu / p.o. 2016-10-01 2016-12-31 -
Danowski Przemysław Prezes Zarządu / p.o. 2016-10-01 2016-11-23 -
Bień Bartłomiej Członek Zarządu 2015-04-21 2016-09-29 -
Bień Bartłomiej Członek Zarządu 2015-04-21 -
Bień Bartłomiej Członek Zarządu 2015-04-21 -
Bień Bartłomiej Członek Zarządu 2015-04-21 -
Kapitanowicz Jarosław Wiceprezes Zarządu 2014-06-30 2017-08-10 -
Popek Mariusz Prezes Zarządu 2013-11-15 2016-09-29 -
Jaszczyk Michał Wiceprezes Zarządu 2013-11-15 2015-02-28 -
Popek Mariusz Prezes Zarządu 2013-11-15 -
Jaszczyk Michał Wiceprezes Zarządu 2013-11-15 -
Wianecki Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-08-01 2013-11-14 -
Wianecki Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-08-01 -
Olszewski Artur Członek RN 2012-07-23 2017-10-11 -
Bartkiewicz Jakub Członek RN 2011-10-24 2012-07-12 -
Bartkiewicz Jakub Członek RN 2011-10-24 -
Popek Mariusz Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 -
Giedrojć Jacek Członek RN 2010-08-11 2016-11-10 -
Grzesiak, Witold Wiktor Wiceprzewodniczący RN 2010-08-11 2016-11-10 -
Banaszuk Mariusz Przewodniczący RN 2010-08-11 2015-09-30 -
Węgierek Bernard Prezes Zarządu 2010-08-11 2013-11-14 -
Marczuk, Marcin Paweł Członek RN 2010-08-11 2011-10-24 -
Dziewicki Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-08-11 2011-09-01 - Członek RN
Dziewicki Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2010-08-11 2011-09-01 - Członek RN
Górka Dariusz Członek RN 2010-08-11 -
Węgierek Bernard Prezes Zarządu 2010-08-11 -
Banaszuk Mariusz Przewodniczący RN 2010-08-11 -
Grzesiak, Witold Wiktor Wiceprzewodniczący RN 2010-08-11 -
Giedrojć Jacek Członek RN 2010-08-11 -
Górka Dariusz Członek RN 2010-08-11 -
Marczuk, Marcin Paweł Członek RN 2010-08-11 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 441 -
2017 445 -
2016 502 -
2015 534 -
2014 595 -
2013 725 -
Grupa
2018 712 -
2017 763 -
2016 914 -
2015 968 -
2014 1 016 -
2013 1 310 -
2012 1 471 -
2011 1 167 -
2010 852 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.