42,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
Novita SA (NVT)

Ludzie - NOVITA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Muzioł Radosław Prezes Zarządu 2014-09-29 -
Rękosiewicz Jakub Członek Zarządu 2014-11-07 -
Finkelstein Shlomo Członek Zarządu 2016-08-03 -
Gabay Rami Członek Zarządu 2016-08-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Maor Eyal Przewodniczący RN 2016-08-31 -
Mansoor Uriel Wiceprzewodniczący RN 2016-08-31 -
Piczak Janusz Członek RN 2015-05-25 -
Tzkhor Ohad Członek RN 2017-10-16 -
Elazar Benjamin Członek RN 2017-10-16 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sikron Lior Członek RN 2016-08-31 2017-10-05 -
Mansoor Adi Członek RN 2016-08-31 2017-10-05 -
Amar Tamir Członek Zarządu 2016-08-03 2018-01-31 -
Gorzelak Mateusz Członek RN 2015-01-19 2016-08-31 -
Gorzelak Mateusz Członek RN 2015-01-19 -
Muzioł Radosław Prezes Zarządu 2014-09-29 -
Moska Adrian Wiceprzewodniczący RN 2014-07-30 2016-08-31 -
Trenda Barbara Członek RN 2014-07-30 2016-08-03 -
Pawlak Anna Przewodniczący RN 2014-07-30 -
Moska Adrian Wiceprzewodniczący RN 2014-07-30 -
Trenda Barbara Członek RN 2014-07-30 -
Pawlak Anna Przewodniczący RN 2014-07-30 -
Barański Krzysztof Członek Zarządu 2014-04-04 2014-11-07 -
Wołejko Józef Prezes Zarządu 2014-04-04 2014-09-29 -
Barański Krzysztof Członek Zarządu 2014-04-04 -
Wołejko Józef Prezes Zarządu 2014-04-04 -
Barański Krzysztof Członek Zarządu 2013-01-01 -
Piczak Karol Członek RN 2012-06-28 2014-07-30 -
Piczak Karol Członek RN 2012-06-28 -
Mróz Michał Członek RN 2012-04-01 2014-07-30 -
Mróz Michał Członek RN 2012-04-01 -
Hoffmann Wojciech Członek RN 2011-08-30 2016-08-31 -
Leski Michał Przewodniczący RN 2011-08-30 2014-07-30 -
Gorczyca Jaromir Członek RN 2011-08-30 2012-03-31 -
Gorczyca Jaromir Członek RN 2011-08-30 2012-03-31 -
Hoffmann Wojciech Członek RN 2011-08-30 -
Leski Michał Przewodniczący RN 2011-08-30 -
Piczak Janusz Członek RN 2009-05-27 2015-01-19 -
Dybalski Marek Sekretarz RN 2009-05-27 2011-08-30 -
Piczak Janusz Członek RN 2009-05-27 -
Dybalski Marek Sekretarz RN 2009-05-27 -
Wysocki Marcin Członek RN 2009-05-07 2011-08-30 -
Rostworowski Wojciech Członek RN 2009-05-07 2011-08-30 -
Rostworowski Wojciech Członek RN 2009-05-07 -
Wysocki Marcin Członek RN 2009-05-07 -
Korzeniowski Władysław Członek RN 2009-03-12 2009-05-07 -
Korzeniowski Władysław Członek RN 2009-03-12 -
Górny Marek Członek RN 2008-12-02 2009-05-07 -
Górny Marek Członek RN 2008-12-02 -
Dybalski Marek Członek RN 2008-12-01 2009-03-12 -
Dybalski Marek Członek RN 2008-12-01 -
Dybalski Marek Członek RN 2008-12-01 -
Śmigielski Jan Członek RN 2008-06-24 2008-12-01 -
Śmigielski Jan Członek RN 2008-06-24 -
Radwański Marek Członek RN 2007-12-04 2008-12-01 -
Radwański Marek Członek RN 2007-12-04 -
Badora Sławomir Wiceprzewodniczący RN 2007-04-27 2009-05-07 -
Ciaś Filip Wiceprzewodniczący RN 2007-04-27 2007-12-31 -
Ciaś Filip Wiceprzewodniczący RN 2007-04-27 2007-12-31 -
Badora Sławomir Wiceprzewodniczący RN 2007-04-27 -
Kaczmarek, Henryk Jerzy Prezes Zarządu 2007-04-27 -
Kaczmarek, Henryk Jerzy Prezes Zarządu 2007-04-27 -
Majchrzak Andrzej Przewodniczący RN 2007-04-27 -
Majchrzak Andrzej Przewodniczący RN 2007-04-27 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2005-06-16 2007-04-27 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2005-06-16 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2005-06-16 -
Mach Jan Członek RN 2005-04-18 2005-06-16 -
Mach Jan Członek RN 2005-04-18 -
Dąbrowski Tomasz Członek RN 2004-07-12 2007-12-31 -
Dąbrowski Tomasz Członek RN 2004-07-12 2007-12-31 -
Piczak Jolanta Członek RN 2002-06-26 2005-02-16 -
Chorąży Kazimierz Członek RN 2002-06-26 2004-07-12 -
Pospieszyński Czesław Członek RN 2002-06-26 2004-07-12 -
Pospieszyński Czesław Członek RN 2002-06-26 -
Piczak Jolanta Członek RN 2002-06-26 -
Chorąży Kazimierz Członek RN 2002-06-26 -
Górny Marek Prezes Zarządu 1999-01-01 2007-04-27 -
Górny Marek Prezes Zarządu 1999-01-01 -
Muzioł Radosław Wiceprezes Zarządu 2009-06-30 -
Łapka Aleksander Sekretarz RN 2009-05-07 -
Rychlak Janusz Członek RN 2007-12-04 -
Rychlak Janusz Członek RN 2007-12-04 -
Wołejko Józef Wiceprezes Zarządu 2007-04-27 -
Brzeziński Stefan Wiceprzewodniczący RN 2007-04-27 -
Bogusz Jan Członek Zarządu 2007-04-27 -
Szulborski Bogdan Członek Zarządu 2007-04-27 -
Kreis Agnieszka Członek RN 2007-04-27 -
Piczak Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-08-06 -
Piczak Jerzy Członek RN 2004-07-12 -
Gregorowicz Bolesław Członek RN 2004-07-12 -
Wolny Klaudiusz Członek RN 2002-06-26 -
Wołejko Józef Wiceprezes Zarządu -
Piczak Jerzy Członek RN -
Brzeziński Stefan Wiceprzewodniczący RN -
Gregorowicz Bolesław Członek RN -
Szulborski Bogdan Członek Zarządu -
Kreis Agnieszka Członek RN -
Bogusz Jan Członek Zarządu -
Chuderski Krzysztof Członek RN -
Chuderski Krzysztof Członek RN -
Łapka Aleksander Sekretarz RN -
Piczak Janusz Wiceprezes Zarządu -
Muzioł Radosław Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 280 -
Grupa
2018 198 -
2017 198 -
2016 176 -
2015 197 -
2014 197 -
2013 198 -
2011 205 -
2010 210 -
2009 222 -
2008 280 -
2007 239 2007-12-31
2006 293 2006-12-31
2004 386 -
2003 393 -
2002 393 -
2001 409 -
2000 439 -
1999 441 -
1998 551 -
1997 564 -
1996 576 -
1995 583 -
1994 676 -
Grupa
2014 197 -
2013 196 -
2012 201 -
2011 205 -
2010 210 -
2009 222 -
2008 280 -
2007 239 2007-12-31
2006 293 2006-12-31
2002 496 -
2001 520 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.