3,2400 zł
0,00% 0,0000 zł
M.W. Trade S.A. (MWT)

Ludzie - MWTRADE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Panenka-Jakubiak, Marlena Prezes Zarządu 2016-12-01 -
Rojewski Grzegorz Członek Zarządu 2018-12-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Malski Jakub Członek RN 2014-04-22 -
Jasieniecki Andrzej Członek RN 2016-10-05 -
Wasilewski Rafał Członek RN 2017-10-13 DATAWALK - Członek RN
Florczak Krzysztof Członek RN 2018-04-26 GETIN - Członek Zarządu
Bielecki, Krzysztof Jarosław Członek RN 2018-09-27 GETIN - Wiceprezes Zarządu
GETINOBL - Członek RN
Frąckiewicz Bogdan Członek RN 2019-05-22 GETIN - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Groszek Mieczysław Członek RN 2017-11-15 2019-05-22 -
Sukacz Dawid Członek RN 2016-05-20 2017-11-15 -
Lubczyńska Izabela Członek RN 2015-04-02 2018-12-20 -
Kaczmarek Piotr Członek RN 2015-04-02 2017-04-10 -
Babicky Frantisek Członek RN 2015-04-02 2016-05-20 -
Babicky Frantisek Członek RN 2015-04-02 -
Kaczmarek Piotr Członek RN 2015-04-02 -
Boniecki Radosław Członek RN 2014-04-22 2015-04-02 -
Boniecki Radosław Członek RN 2014-04-22 -
Syciński Marcin Członek RN 2013-10-09 2015-04-02 -
Syciński Marcin Członek RN 2013-10-09 -
Chytła Bartosz Członek RN 2013-04-05 2013-09-30 -
Chytła Bartosz Członek RN 2013-04-05 2013-09-30 -
Strojewski Dariusz Prezes Zarządu 2012-05-15 2018-09-26 -
Mizuro Maciej Członek Zarządu 2012-05-15 2016-12-31 -
Mizuro Maciej Członek Zarządu 2012-05-15 2016-12-31 -
Augustyniak Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2012-04-02 2016-09-01 -
Juszczak Rafał Przewodniczący RN 2012-04-02 2015-04-02 -
Czarnecki Leszek Członek RN 2012-04-02 2014-04-21 -
Czarnecki Leszek Członek RN 2012-04-02 2014-04-21 -
Juszczak Rafał Przewodniczący RN 2012-04-02 -
Augustyniak Jarosław Wiceprzewodniczący RN 2012-04-02 -
Tomczuk Marek Wiceprezes Zarządu 2011-11-02 2012-05-15 -
Tomczuk Marek Wiceprezes Zarządu 2011-11-02 -
Głogowska Urszula Członek Zarządu 2011-08-22 2012-02-20 -
Basiaga Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-08-22 2012-02-20 -
Głogowska Urszula Członek Zarządu 2011-08-22 -
Basiaga Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-08-22 -
Powada Paweł Członek RN 2011-08-18 2011-11-14 -
Powada Paweł Członek RN 2011-08-18 -
Wasilewska Małgorzata Członek RN 2010-09-02 2014-04-21 -
Wasilewska Małgorzata Członek RN 2010-09-02 2014-04-21 -
Tracz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2010-09-02 2013-04-03 -
Boniecki Radosław Członek RN 2010-09-02 2012-04-02 -
Boniecki Radosław Członek RN 2010-09-02 2012-04-02 -
Tracz Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2010-09-02 -
Beuch Katarzyna Członek RN 2010-08-31 2012-04-02 -
Wlazło Stanisław Członek RN 2010-08-31 2012-04-02 -
Beuch Katarzyna Członek RN 2010-08-31 2012-04-02 -
Wlazło Stanisław Członek RN 2010-08-31 -
Wiśniewski Marek Członek RN 2010-03-31 2010-08-31 -
Wiśniewski Marek Członek RN 2010-03-31 -
Kordel Wojciech Członek RN 2010-01-27 2010-08-31 -
Kordel Wojciech Członek RN 2010-01-27 -
Malik Paweł Członek Zarządu 2010-01-04 2011-06-02 -
Malik Paweł Członek Zarządu 2010-01-04 -
Karpiński Szymon Członek RN 2009-06-18 2010-08-31 -
Karpiński Szymon Członek RN 2009-06-18 -
Wasilewska Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2009-06-15 2010-09-02 -
Sukacz Dawid Członek RN 2009-06-15 2009-12-02 -
Sukacz Dawid Członek RN 2009-06-15 2009-12-02 -
Wasilewska Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2009-06-15 -
Sereja Piotr Członek RN 2009-05-29 2009-06-15 -
Sereja Piotr Członek RN 2009-05-29 -
Kochaniec Sebastian Wiceprezes Zarządu 2008-12-22 2011-07-18 -
Mańdziak Marcin Członek Zarządu 2008-12-22 2009-07-15 -
Mańdziak Marcin Członek Zarządu 2008-12-22 -
Kochaniec Sebastian Wiceprezes Zarządu 2008-12-22 -
Kucia Grzegorz Członek Zarządu 2008-10-27 2009-03-05 -
Kucia Grzegorz Członek Zarządu 2008-10-27 -
Solan Radosław Członek RN 2008-05-09 2010-03-31 -
Solan Radosław Członek RN 2008-05-09 -
Okoń Waldemar Członek Zarządu 2008-04-21 2008-12-22 -
Okoń Waldemar Członek Zarządu 2008-04-21 -
Mączka Tomasz Przewodniczący RN 2007-12-10 2010-08-31 -
Mączka Tomasz Przewodniczący RN 2007-12-10 -
Wasilewski Rafał Prezes Zarządu 2007-09-28 2017-10-13 DATAWALK - Członek RN
Karpiński Szymon Członek RN 2009-06-15 -
Mańdziak Stefan Wiceprzewodniczący RN 2009-06-15 -
Wasilewski Bogdan Przewodniczący RN 2009-06-15 -
Nowicki Mirosław Członek RN 2009-05-25 -
Kopcik Szymon Członek RN 2007-12-10 -
Mańdziak Stefan Wiceprzewodniczący RN -
Mańdziak Marcin Wiceprezes Zarządu -
Karpiński Szymon Członek RN -
Kopcik Szymon Członek RN -
Wasilewski Bogdan Przewodniczący RN -
Nowicki Mirosław Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 22 -
2017 26 -
2016 27 -
2015 33 -
2014 37 -
2013 35 -
2012 31 -
2011 28 -
2010 22 -
2009 20 -
2008 23 -
2007 12 -
2006 10 -
2005 8 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.