4,2600 zł
-0,23% -0,0100 zł
Mostostal Warszawa SA (MSW)

Ludzie - MOSTALWAR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Llorente, Miguel Angel Heras Prezes Zarządu 2018-05-09 -
Ferre Calabuig, Jorge Wiceprezes Zarządu 2018-05-09 MOST_PK - Członek RN
Szymanek Jacek Członek Zarządu 2012-02-01 MOST_PK - Prezes Zarządu
Resino Ruiz, Carlos Enrique Członek Zarządu 2020-08-01 MOST_PK - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Garrido, Antonio Mu?oz Przewodniczący RN 2019-09-05 -
Arcos Márquez, José David Wiceprzewodniczący RN 2019-09-05 -
Balfour, Neil Roxburgh Członek RN 2016-04-19 -
Podgórski Ernest Członek RN 2016-06-13 VRG - Członek RN
Turpín, Javier Lapastora Członek RN 2017-10-12 -
Quiza, Javier Serrada Członek RN 2018-04-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Arcos Márquez, José David Członek RN 2019-06-10 2019-09-04 -
Garrido, Antonio Mu?oz Członek RN 2019-06-10 2019-09-04 -
Gronet, Radosław Antoni Członek Zarządu 2018-03-21 2020-01-07 -
Gronet, Radosław Antoni Członek Zarządu 2018-03-21 -
Ferre Calabuig, Jorge Wiceprezes Zarządu 2017-05-05 MOST_PK - Członek RN
de Rojas Rodriguez, Alvaro Javier Członek Zarządu 2016-09-01 2020-07-31 -
de la Cruz, Arturo Cortes Członek RN 2016-06-13 2017-10-30 -
de la Cruz, Arturo Cortes Członek RN 2016-06-13 -
Vazquez, Francisco Adalberto Claudio Przewodniczący RN 2016-04-19 2019-06-10 -
Mateos, Jose Manuel Terceiro Wiceprzewodniczący RN 2016-04-19 2019-04-24 -
Laborde, Raimundo Fernández-Cuesta Członek RN 2016-04-19 2017-10-12 -
Gawryś Piotr Członek RN 2016-04-19 2016-06-13 -
Vazquez, Francisco Adalberto Claudio Przewodniczący RN 2016-04-19 -
Mateos, Jose Manuel Terceiro Wiceprzewodniczący RN 2016-04-19 -
Gawryś Piotr Członek RN 2016-04-19 -
Goławski Andrzej Prezes Zarządu 2015-11-16 2018-04-19 -
Goławski Andrzej Prezes Zarządu 2015-11-16 -
Resino Ruiz, Carlos Enrique Członek Zarządu 2014-06-26 2016-08-31 MOST_PK - Członek RN
Resino Ruiz, Carlos Enrique Członek Zarządu 2014-06-26 MOST_PK - Członek RN
Llorente, Miguel Angel Heras Wiceprezes Zarządu 2013-05-09 2016-04-19 -
Llorente, Miguel Angel Heras Wiceprezes Zarządu 2013-05-09 -
Sadłowski Krzysztof Członek Zarządu 2012-12-05 2014-06-24 -
Sadłowski Krzysztof Członek Zarządu 2012-12-05 -
Józefiak Marek Prezes Zarządu 2012-06-01 2013-04-26 -
Józefiak Marek Prezes Zarządu 2012-06-01 -
Andueza Retegui, Fidel Członek RN 2012-05-31 2012-12-05 -
Andueza Retegui, Fidel Członek RN 2012-05-31 -
Lopez, Jose Angel Andres Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 2017-05-05 -
Lopez, Jose Angel Andres Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 -
Mateos, Jose Manuel Terceiro Wiceprzewodniczący RN 2008-06-03 2019-04-24 -
Mateos, Jose Manuel Terceiro Członek RN 2008-06-03 -
Mateos, Jose Manuel Terceiro Wiceprzewodniczący RN 2008-06-03 -
Solano, Miguel Vegas Członek Zarządu 2007-06-25 2014-06-26 -
Llorente, Fernando Minguez Członek Zarządu 2007-06-25 2012-12-05 -
Alvarez-Miranda Millan Przewodniczący RN 2007-06-25 2008-06-03 -
Alvarez-Miranda Millan Przewodniczący RN 2007-06-25 -
Solano, Miguel Vegas Członek Zarządu 2007-06-25 -
Llorente, Fernando Minguez Członek Zarządu 2007-06-25 -
Sitkiewicz Andrzej Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 2012-07-19 -
Owczarski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 2011-03-01 -
Binkiewicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 2011-03-01 -
Gomez, Manuel Abella Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 2007-06-25 -
Gomez, Manuel Abella Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 -
Sitkiewicz Andrzej Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 -
Binkiewicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 -
Owczarski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 -
Gomez, Manuel Abella Wiceprezes Zarządu 2005-06-16 -
Real, Ducay Javier Członek RN 2005-05-18 2008-06-03 -
Real, Ducay Javier Członek RN 2005-05-18 -
Popiołek Jarosław Prezes Zarządu 2005-03-29 2012-05-31 -
Popiołek Jarosław Prezes Zarządu 2005-03-29 2012-05-31 -
Woźniakowski Włodzimierz Członek Zarządu 2005-01-18 2012-05-21 -
Salmeron, Juan Pedro Alonso Prezes Zarządu 2005-01-18 2005-03-29 -
Salmeron, Juan Pedro Alonso Prezes Zarządu 2005-01-18 -
Woźniakowski Włodzimierz Członek Zarządu 2005-01-18 -
Owczarski Grzegorz Członek Zarządu 2004-04-06 2004-08-17 -
Owczarski Grzegorz Członek Zarządu 2004-04-06 -
Rios, Ricardo Ruben Członek Zarządu 2003-11-12 2005-01-18 -
Rios, Ricardo Ruben Członek Zarządu 2003-11-12 -
Wysłocki Leszek Członek RN 2003-08-12 2014-06-30 -
Wysłocki Leszek Członek RN 2003-08-12 -
Sałasińska Monika Członek RN 2002-12-18 2003-08-12 -
Sałasińska Monika Członek RN 2002-12-18 -
de la Fuente, Ramirez Santiago Prezes Zarządu 2002-12-01 2005-01-18 -
de la Fuente, Ramirez Santiago Prezes Zarządu / oddelegowany z RN 2002-12-01 -
Szymański Tadeusz Członek Zarządu 2002-11-27 2005-06-16 -
Woźniakowski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2002-11-27 2004-11-17 -
Woźniakowski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2002-11-27 -
Szymański Tadeusz Członek Zarządu 2002-11-27 -
Balfour, Neil Roxburgh Członek RN 2002-05-09 2016-04-18 -
Szamałek Krzysztof Prezes Zarządu 2002-05-09 2002-12-01 -
Szamałek Krzysztof Prezes Zarządu 2002-05-09 -
Laskowski Andrzej Członek Zarządu 2002-03-06 2002-07-10 -
Laskowski Andrzej Członek Zarządu 2002-03-06 -
Entrecanales, Franco Juan Ignacio Członek RN 1000-01-01 2007-06-25 -
Suarez Mier, Ignacio Członek Zarządu 1000-01-01 2003-11-12 -
Rynkiewicz, Jan Stanisław Członek RN 1000-01-01 2002-12-18 -
Balfour, Neil Roxburgh Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-05-09 -
de Paredes, Vicente Santamaria Członek RN 1000-01-01 2002-05-09 -
Suarez Mier, Ignacio Członek Zarządu -
Rynkiewicz, Jan Stanisław Członek RN -
Entrecanales, Franco Juan Ignacio Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 557 -
2017 466 -
2016 417 -
2015 439 -
2014 618 -
2013 987 -
2011 1 840 -
2010 1 512 -
2009 1 312 -
2008 1 191 -
2004 288 -
2003 318 -
2002 328 -
2001 472 -
2000 764 -
1999 789 -
1998 727 -
1997 649 -
1996 702 -
1995 683 -
1994 632 -
Grupa
2018 1 518 -
2017 1 531 -
2016 1 491 -
2015 1 463 -
2014 1 546 -
2012 5 960 -
2009 5 391 -
2008 4 897 -
2007 4 851 -
2004 2 706 -
2003 3 061 -
2002 3 303 w tym 235 za granicą
2001 3 703 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.