1,3100 zł
-5,76% -0,0800 zł
Miraculum SA (MIR)

Ludzie - MIRACULUM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sarapata Tomasz Prezes Zarządu 2016-12-24 -
Ziemski Sławomir Członek Zarządu 2019-04-01 DIGITAL - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kamola Marek Przewodniczący RN 2019-01-01 DIGITAL - Przewodniczący RN
Tuora Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2016-11-16 -
Szczepkowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2018-10-31 -
Załubski Jan Członek RN 2017-09-27 -
Skowron Piotr Członek RN 2018-10-31 -
Kierzek Robert Członek RN 2018-10-31 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Halczak Piotr Członek RN 2017-09-27 -
Ścibisz, Anna Beata Członek RN 2017-06-22 2018-10-30 -
Tuora Tomasz Członek Zarządu 2016-11-17 2016-12-23 -
Kamola Marek Członek Zarządu 2016-11-17 2016-12-23 DIGITAL - Przewodniczący RN
Tuora Tomasz Członek Zarządu 2016-11-17 -
Kamola Marek Członek Zarządu 2016-11-17 DIGITAL - Przewodniczący RN
Ziemski Sławomir Przewodniczący RN 2016-11-16 2019-03-31 DIGITAL - Członek RN
Kamola, Tomasz Robert Członek RN 2016-11-16 2018-10-30 -
Bernat Dagmara Wiceprzewodniczący RN 2016-09-15 2016-12-22 -
Stępień, Mark David Członek RN 2016-09-15 2016-11-16 -
Stępień, Mark David Członek RN 2016-09-15 -
Bernat Dagmara Wiceprzewodniczący RN 2016-09-15 -
Kossmann Iwona Członek RN 2016-06-30 -
Faralisz Jakub Członek RN 2016-06-30 -
Kossmann Iwona Członek RN 2016-06-30 -
Faralisz Jakub Członek RN 2016-06-30 -
Jankowski Marek Członek RN 2015-10-08 -
Jankowski Marek Członek RN 2015-10-08 -
Kielmans Dariusz Członek RN 2015-07-21 2017-09-27 -
Gilarski Paweł Członek RN 2015-07-21 2015-10-08 -
Gilarski Paweł Członek RN 2015-07-21 -
Smołuch Piotr Członek RN 2015-05-26 2016-06-29 -
Nadolski Piotr Członek RN 2015-05-26 2016-05-13 -
Smołuch Piotr Członek RN 2015-05-26 -
Nadolski Piotr Członek RN 2015-05-26 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN 2014-11-05 2016-11-16 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN 2014-11-05 -
Nowakowska Monika Prezes Zarządu 2014-10-01 2017-01-17 -
Nowakowska Monika Prezes Zarządu 2014-10-01 2016-12-24 -
Filipczyk Wojciech Członek RN 2014-10-01 2015-06-23 -
Filipczyk Wojciech Członek RN 2014-10-01 -
Tatara Karol Wiceprzewodniczący RN 2014-10-01 -
Tatara Karol Członek RN 2014-10-01 -
Urbański Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-08-14 2014-10-01 -
Urbański Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-08-14 -
Kalita Andrzej Prezes Zarządu 2013-05-14 2014-10-01 -
Śliwowski Dominik Wiceprezes Zarządu 2013-05-14 2013-06-30 -
Kalita Andrzej Prezes Zarządu 2013-05-14 -
Śliwowski Dominik Wiceprezes Zarządu 2013-05-14 -
Kubica Grzegorz Członek RN 2012-11-08 2015-05-26 -
Ciszek Robert Wiceprzewodniczący RN 2012-11-08 2015-05-26 -
Kopka Andrzej Członek RN 2012-11-08 2014-10-01 -
Śliwowski Dominik Prezes Zarządu 2012-11-08 2013-05-14 -
Stenszke Anna Wiceprezes Zarządu 2012-11-08 2013-05-14 -
Kopka Andrzej Członek RN 2012-11-08 -
Kubica Grzegorz Członek RN 2012-11-08 -
Stenszke Anna Wiceprezes Zarządu 2012-11-08 -
Urbański Krzysztof Członek RN / oddelegowany do pełnienia funkcji członka Zarządu do 14.08.2013 r. 2012-11-08 -
Śliwowski Dominik Prezes Zarządu 2012-11-08 -
Bartoszek Stanisław Członek RN 2012-03-06 2012-10-11 -
Bartoszek Stanisław Członek RN 2012-03-06 -
Steleżak Robert Członek Zarządu 2011-08-01 2012-12-03 -
Steleżak Robert Członek Zarządu 2011-08-01 -
Steleżak Robert Członek Zarządu 2011-08-01 -
Auleytner Janusz Członek RN 2011-06-30 2018-10-30 -
Kazimierczuk Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 2012-11-08 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2011-06-30 2012-04-24 -
Jasica Damian Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 2012-03-05 -
Zimowski Przemysław Członek RN 2011-06-30 2012-03-01 -
Kozerski Marcin Członek RN 2011-06-30 2011-12-29 -
Kazimierczuk Bartosz Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 -
Kozerski Marcin Członek RN 2011-06-30 -
Wieczorek Wiesław Członek RN 2011-06-30 -
Zimowski Przemysław Członek RN 2011-06-30 -
Jasica Damian Wiceprzewodniczący RN 2011-06-30 -
Pierzchała Urszula Wiceprezes Zarządu 2011-01-31 2012-11-08 -
Śliwowski Dominik Członek RN 2011-01-31 2012-11-08 -
Kozerski Tomasz Członek RN 2011-01-31 2011-06-30 -
Butscher Michał Członek RN 2011-01-31 2011-06-30 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN 2011-01-31 2011-06-30 -
Urbański Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2011-01-31 2011-06-30 -
Kaczmarek Michał Członek RN 2011-01-31 2011-03-11 -
Golec Grzegorz Przewodniczący RN 2011-01-31 -
Gilarski Paweł Członek Zarządu 2011-01-31 -
Gilarski Paweł Członek Zarządu 2011-01-31 -
Pierzchała Urszula Wiceprezes Zarządu 2011-01-31 -
Butscher Michał Członek RN 2011-01-31 -
Kaczmarek Michał Członek RN 2011-01-31 -
Urbański Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2011-01-31 -
Kozerski Tomasz Członek RN 2011-01-31 -
Śliwowski Dominik Członek RN 2011-01-31 -
Nowakowska Monika Prezes Zarządu 2010-01-21 2012-11-08 -
Roman Mariusz Wiceprezes Zarządu 2010-01-21 2011-01-31 -
Roman Mariusz Wiceprezes Zarządu 2010-01-21 -
Nowakowska Monika Prezes Zarządu 2010-01-21 -
Wójcikowska Ewa Wiceprezes Zarządu 2009-12-22 2010-02-15 -
Wójcikowska Ewa Wiceprezes Zarządu 2009-12-22 -
Rączkowiak Bartosz Członek RN 2009-12-16 2011-01-31 -
Rączkowiak Bartosz Członek RN 2009-12-16 -
Derlatka Piotr Członek RN 2009-12-14 2011-01-31 -
Rabenda Andrzej Członek RN 2009-12-14 2011-01-31 -
Zaremba-Śmietański, Adam Członek RN 2009-12-14 2011-01-31 -
Kolouszek Karol Członek RN 2009-12-14 2011-01-31 -
Nowakowska Monika Członek RN 2009-12-14 2010-01-20 -
Zaremba-Śmietański, Adam Członek RN 2009-12-14 -
Nowakowska Monika Członek RN 2009-12-14 -
Rabenda Andrzej Członek RN 2009-12-14 -
Kolouszek Karol Członek RN 2009-12-14 -
Derlatka Piotr Członek RN 2009-12-14 -
Siuda Aleksander Prezes Zarządu 2009-05-12 2010-01-21 -
Siuda Aleksander Prezes Zarządu 2009-05-12 -
Kubicka Jolanta Członek Zarządu 2008-11-18 2010-01-21 -
Kubicka Jolanta Członek Zarządu 2008-11-18 -
Grzegorzewski Andrzej Przewodniczący RN 2008-09-01 2009-08-27 -
Szkurłat Jacek Prezes Zarządu 2008-09-01 2009-03-12 -
Grzegorzewski Andrzej Przewodniczący RN 2008-09-01 -
Szkurłat Jacek Prezes Zarządu 2008-09-01 -
Opowicz Marek Członek Zarządu 2008-01-30 2008-11-18 -
Opowicz Marek Członek Zarządu 2008-01-30 -
Kuźma Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-03-27 2009-08-27 -
Kuźma Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2007-03-27 -
Grzegorzewski Andrzej Prezes Zarządu 2005-01-01 2008-08-31 -
Grzegorzewski Andrzej Prezes Zarządu 2005-01-01 2008-08-31 -
Leszczyński Grzegorz Przewodniczący RN 2011-01-31 -
Grzegorzewski Andrzej Przewodniczący RN 2009-12-14 -
Kowalska Anna Członek RN 2009-12-14 -
Grzegorzewska Sylwia Członek RN 2009-12-14 -
Grzegorzewska Urszula Członek RN 2009-12-14 -
Olechowski Jacek Członek RN 2009-08-27 -
Syller Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-09-30 -
Syller Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-09-30 -
Grzegorzewski Andrzej Przewodniczący RN -
Leszczyński Grzegorz Przewodniczący RN -
Kowalska Anna Członek RN -
Grzegorzewska Sylwia Członek RN -
Olechowski Jacek Członek RN -
Grzegorzewska Urszula Członek RN -
Grzegorzewska Urszula Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 55 -
2016 57 -
2015 57 -
2014 70 -
2013 48 -
2012 67 -
2011 72 -
2010 74 -
2009 91 -
2008 406 -
2007 460 -
2006 147 -
2005 165 -
2004 57 -
2003 146 -
Grupa
2016 57 -
2015 57 -
2014 70 -
2013 67 -
2006 391 -
2005 384 -
2004 261 -
2003 413 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.