466,45 zł
0,93% 4,30 zł
mBank S.A. (MBK)

Ludzie - MBANK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stypułkowski Cezary Prezes Zarządu 2010-10-27 -
Kocik Cezary Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 - Przewodniczący RN
Jabłonowska-Luba Lidia Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 KREDYTB - Członek RN
- Członek RN
Dąbrowski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2017-04-01 -
Bock Frank Wiceprezes Zarządu 2017-05-01 -
Böger Andreas Wiceprezes Zarządu 2017-07-01 -
Pers Adam Wiceprezes Zarządu 2017-10-26 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Leśny Maciej Przewodniczący RN 2004-04-21 -
Mokrysz Teresa Członek RN 2002-04-25 -
Kanzler Thorsten Członek RN 2011-03-30 -
Carls Andre Członek RN 2008-09-05 -
Engels Stephan Członek RN 2012-04-01 -
Słomka-Gołębiowska Agnieszka Członek RN 2014-10-28 -
Mandel, Ralph Michael Członek RN 2016-05-01 -
Hessenmueller Joerg Członek RN 2016-12-16 - Członek RN
Chromik Marcus Członek RN 2017-03-30 -
Fiszer Janusz Członek RN 2017-03-30 -
Godlewski Mirosław Członek RN 2017-03-30 NETIA - Członek RN
CLNPHARM - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Heins Christoph Wiceprezes Zarządu 2016-07-01 2017-06-30 -
Heins Christoph Wiceprezes Zarządu 2016-07-01 -
Mandel, Ralph Michael Członek RN 2016-05-01 -
Schmittmann Stefan Członek RN 2014-03-31 2015-12-31 -
Schmittmann Stefan Członek RN 2014-03-31 2015-12-31 -
Zielke Martin Wiceprzewodniczący RN 2013-12-12 2016-12-15 -
Zielke Martin Wiceprzewodniczący RN 2013-12-12 -
Gdański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 2017-10-25 -
Kemler, Hans-Dieter Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 2017-04-30 -
Mastalerz Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 2017-03-31 -
Thor Wiesław Członek RN 2013-04-12 2017-03-31 -
Hessenmüller Jörg Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 2016-06-30 -
Hessenmüller Jörg Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 2016-06-30 -
Blessing Martin Członek RN 2013-04-12 2016-04-30 -
Blessing Martin Członek RN 2013-04-12 2016-04-30 -
Mastalerz Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 -
Kemler, Hans-Dieter Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 -
Hessenmüller Jörg Wiceprezes Zarządu 2013-04-12 -
Thor Wiesław Członek RN 2013-04-12 -
Blessing Martin Członek RN 2013-04-12 -
Schuh, Dirk Wilhelm Członek RN 2012-07-26 -
Schuh, Dirk Wilhelm Członek RN 2012-07-26 -
Hessenmüller Jörg Członek Zarządu 2012-04-16 -
Strutz Eric Członek RN 2011-03-30 2012-03-30 -
Strutz Eric Członek RN 2011-03-30 2012-03-30 -
Kassow Achim Wiceprzewodniczący RN 2011-03-30 -
Kassow Achim Wiceprzewodniczący RN 2011-03-30 -
Klaus Sascha Członek RN 2010-04-01 2012-07-25 -
Klaus Sascha Członek RN 2010-04-01 2012-07-25 -
Katerbau Karin Wiceprezes Zarządu / Dyrektor 2009-10-01 2012-04-15 -
Katerbau Karin Wiceprezes Zarządu 2009-10-01 2012-04-15 -
Schmittmann Stefan Członek RN 2009-03-16 2011-03-30 -
Schmittmann Stefan Członek RN 2009-03-16 -
Thor Wiesław Wiceprezes Zarządu 2008-03-15 2013-04-11 -
Rhino Christian Członek Zarządu 2008-03-15 2012-03-31 -
Rhino Christian Członek Zarządu 2008-03-15 2012-03-31 -
Grendowicz, Mariusz Cezary Prezes Zarządu 2008-03-15 2010-08-02 -
Carls Andre Wiceprezes Zarządu 2008-03-15 2008-09-04 -
Carls Andre Wiceprezes Zarządu 2008-03-15 2008-09-04 -
Thor Wiesław Wiceprezes Zarządu 2008-03-15 -
Grendowicz, Mariusz Cezary Prezes Zarządu 2008-03-15 -
Stawski Waldemar Członek RN 2008-03-14 2017-03-31 -
Zielke Martin Członek RN 2008-03-14 2011-03-30 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2008-03-14 -
Zielke Martin Członek RN 2008-03-14 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2008-03-14 -
Loewen Bernd Członek Zarządu 2005-03-22 2009-07-01 -
Loewen Bernd Członek Zarządu 2005-03-22 2009-07-01 -
Wojtas Janusz Członek Zarządu 2005-03-22 2008-03-14 -
Wojtas Janusz Członek Zarządu 2005-03-22 -
Blessing Martin Wiceprzewodniczący RN 2005-01-27 2008-09-04 -
Blessing Martin Wiceprzewodniczący RN 2005-01-27 2008-09-04 -
Teller Nicholas Członek RN 2005-01-27 2008-03-14 -
Jóźkowiak Jerzy Członek Zarządu 2005-01-27 2008-03-14 -
Jóźkowiak Jerzy Członek Zarządu / Dyrektor Banku 2005-01-27 -
Teller Nicholas Członek RN 2005-01-27 -
Lachowski Sławomir Prezes Zarządu 2005-01-01 2008-03-14 -
Lachowski Sławomir Prezes Zarządu 2005-01-01 -
Szwarc Krzysztof Członek RN 2004-04-21 2007-02-28 -
Krümmer Renate Członek RN 2004-04-21 2006-10-13 -
Teller Nicholas Wiceprzewodniczący RN 2004-04-21 -
Krümmer Renate Członek RN 2004-04-21 -
Szwarc Krzysztof Członek RN 2004-04-21 -
Ottenstein, Peter Rainer Członek Zarządu 2004-01-26 2008-03-14 -
Ottenstein, Peter Rainer Członek Zarządu 2004-01-26 -
Schmid Michael Członek RN 2003-05-21 2010-03-31 -
Schmid Michael Członek RN 2003-05-21 2010-03-31 -
Kos-Gołaszewska, Alicja Członek Zarządu 2003-05-21 2004-04-21 -
Suranyi György Członek RN 2003-05-21 2004-01-15 -
Kos-Gołaszewska, Alicja Członek Zarządu 2003-05-21 -
Suranyi György Członek RN 2003-05-21 -
Księżny Andrzej Członek RN 2002-04-25 2004-04-21 -
Crippa Alberto Członek RN 2002-04-25 2003-05-21 -
Księżny Andrzej Członek RN 2002-04-25 -
Crippa Alberto Członek RN 2002-04-25 -
Crippa Alberto Członek RN 2002-04-25 -
de Maiziere, Andreas Wiceprzewodniczący RN 2001-04-27 2004-04-21 -
Eisenbeiss, Christian R. Członek RN 2001-04-27 2004-04-21 -
Eisenbeiss, Christian R. Członek RN 2001-04-27 -
Czempiński Gromosław Członek RN 2000-05-25 2008-03-14 -
Teller Nicholas Członek RN 2000-05-25 -
Czempiński Gromosław Członek RN 2000-05-25 -
Czempiński Gromosław Członek RN 2000-05-25 -
Szomburg Jan Członek RN 1998-05-31 2014-10-27 -
Kostrzewa Wojciech Prezes Zarządu 1998-05-31 2004-11-02 -
Szomburg Jan Członek RN 1998-05-31 -
Szomburg Jan Członek RN 1998-05-31 -
Kostrzewa Wojciech Prezes Zarządu 1998-05-31 -
Sieber Ulrich Wiceprzewodniczący RN 2013-11-30 -
Sieber Ulrich Wiceprzewodniczący RN 2013-11-30 -
Burghardt, Anton M. Wiceprezes Zarządu / I Wiceprezes 2005-03-14 -
Kokot Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2005-02-08 -
Okrzeja Henryk Wiceprezes Zarządu 2003-05-21 -
Darłak Marian Wiceprezes Zarządu 2003-05-21 -
Kulczyk Jan Członek RN 2002-04-25 -
Kokot Krzysztof Wiceprezes Zarządu -
Okrzeja Henryk Wiceprezes Zarządu -
Burghardt, Anton M. Wiceprezes Zarządu -
Darłak Marian Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 6 982 -
Grupa
2016 6 313 -
2015 6 336 -
2014 4 895 -
2013 4 696 -
2012 4 728 -
2011 5 683 -
2010 5 300 -
2009 5 162 -
2008 5 364 -
2007 4 734 2007-12-31
2006 3 803 2006-12-31
2005 3 571 -
2004 3 037 -
2003 2 811 -
2002 3 041 -
2001 2 728 -
1999 2 208 -
1998 1 913 -
1997 1 694 -
1996 1 301 -
1995 1 032 -
1994 991 -
Grupa
2016 8 401 -
2015 6 540 -
2014 6 318 -
2013 6 073 -
2012 6 138 -
2011 8 158 -
2010 7 023 -
2009 7 473 -
2008 6 982 -
2007 5 826 2007-12-31
2006 5 159 2006-12-31
2005 4 297 -
2004 7 164 2004-12-31
2003 4 072 -
2002 3 842 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl