80,8000 zł
-3,12% -2,6000 zł
Mangata Holding SA (MGT)

Ludzie - MANGATA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jurasz, Leszek Jan Prezes Zarządu 2002-06-30 BLACKPOI - Członek RN
TECHMADE - Członek RN
Przełomski Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2016-03-30 -
Zawisza Michał Wiceprezes Zarządu 2020-06-23 FITEN - Przewodniczący RN
TECHMADE - Członek RN
BLACKPOI - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Morawiec Grzegorz Przewodniczący RN 2020-06-23 FITEN - Członek RN
Jurczyk Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2016-04-21 -
Jurczyk Jan Sekretarz RN 2016-04-21 -
Knieć Marcin Członek RN 2017-10-19 -
Tomecki, Ireneusz Wiesław Członek RN 2019-11-05 -
Mrożek Zygmunt Członek RN 2015-06-08 -
Czajkowski Robert Członek RN 2021-06-08 -
Jurczyk Tomasz Członek RN 2021-06-08 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rogóż Zbigniew Członek RN 2016-04-21 2019-09-30 -
Zawisza Michał Przewodniczący RN 2016-04-21 FITEN - Przewodniczący RN
TECHMADE - Członek RN
BLACKPOI - Członek RN
Mrożek Zygmunt Sekretarz RN 2016-04-21 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2016-04-21 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2015-09-15 2015-12-10 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2015-09-15 -
Stamirowski Tomasz Członek RN 2007-06-12 2016-12-31 -
Jurczyk Tomasz Członek RN 2007-06-12 2016-04-20 -
Jurczyk Jan Wiceprzewodniczący RN 2007-06-12 2015-09-15 -
Wrona Adam Członek RN 2007-06-12 2009-01-27 -
Sofiński Ryszard Członek RN 2007-06-12 2009-01-27 -
Wrona Adam Członek RN 2007-06-12 -
Zawisza Michał Członek RN 2007-06-12 FITEN - Przewodniczący RN
TECHMADE - Członek RN
BLACKPOI - Członek RN
Jurczyk Jan Wiceprzewodniczący RN 2007-06-12 -
Sofiński Ryszard Członek RN 2007-06-12 -
Gawlik Leszek Członek Zarządu 2006-08-01 2009-01-31 -
Gawlik Leszek Członek Zarządu 2006-08-01 2009-01-31 -
Ambroziewicz Piotr Członek Zarządu 2004-08-01 2006-03-31 -
Ambroziewicz Piotr Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2004-08-01 -
Herma Andrzej Wiceprezes Zarządu 2002-06-30 2009-10-13 -
Mrożek Zygmunt Przewodniczący RN 2002-06-30 -
Herma Andrzej Wiceprezes Zarządu / ds. produkcyjno-technicznych 2002-06-30 -
Kożuch Jerzy Wiceprezes Zarządu 1999-06-30 2016-07-01 -
Kożuch Jerzy Wiceprezes Zarządu 1999-06-30 -
Głowacki Tomasz Członek RN 1000-01-01 2008-06-24 -
Misztal Piotr Członek RN 1000-01-01 2007-06-12 -
Stach Radim Członek RN 1000-01-01 2007-06-12 -
Pietruszkiewicz Adam Członek RN 1000-01-01 2007-06-12 -
Cabral Antonio Członek RN 1000-01-01 2004-09-01 -
Vidowszky Ferenc Członek RN 1000-01-01 2004-09-01 -
Gawlik Leszek Członek Zarządu 1000-01-01 2004-07-31 -
Pietruszkiewicz Adam Członek RN -
Misztal Piotr Członek RN -
Głowacki Tomasz Członek RN -
Stach Radim Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2019 10 -
2018 11 -
2017 12 -
2016 13 -
2015 362 -
2014 360 -
2013 359 -
2011 368 -
2010 356 -
2009 369 -
2008 423 -
2007 424 2007-12-31
2006 415 2006-12-31
2004 404 -
2003 352 -
2002 330 -
2001 365 -
Grupa
2019 1 996 -
2018 2 013 -
2017 2 028 -
2016 1 908 -
2015 1 849 -
2014 998 -
2013 1 000 -
2011 1 013 -
2010 838 -
2008 839 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.