4,6200 zł
0,00% 0,0000 zł
Makarony Polskie SA (MAK)

Ludzie - MAKARONPL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Daniłowski Zenon Prezes Zarządu 2012-05-25 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rocki Marek Członek RN 2010-06-21 ZLOMREX - Członek RN
COGNOR - Członek RN
Wasilewski Wiesław Członek RN 2012-05-21 -
Sobiecki Roman Członek RN 2012-05-21 -
Słomkowski Michał Członek RN 2016-06-28 -
El Waziri, Samer Abdelfatah Mohamed Członek RN 2016-11-03 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jankowski Tomasz Członek RN 2013-06-25 2016-11-11 -
Jankowski Tomasz Członek RN 2013-06-25 2016-11-11 -
Jankowski Tomasz Członek RN 2013-06-25 -
Sobiecki Roman Członek RN 2012-05-21 -
Jutkiewicz Marek Wiceprzewodniczący RN 2011-03-29 2012-05-21 -
Jutkiewicz Marek Wiceprzewodniczący RN 2011-03-29 -
Jutkiewicz Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-06-21 2011-02-25 -
Jutkiewicz Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-06-21 -
Rubak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-06-20 2012-05-25 -
Feruś Marek Wiceprezes Zarządu 2009-06-20 -
Rubak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-06-20 -
Feruś Marek Wiceprezes Zarządu 2009-06-20 -
Sawicki Zdzisław Członek RN 2009-06-15 2010-06-21 -
Sawicki Zdzisław Członek RN 2009-06-15 -
Goławski Cezary Wiceprezes Zarządu 2009-02-10 2009-06-20 -
Goławski Cezary Wiceprezes Zarządu 2009-02-10 -
Słomkowski Grzegorz Członek RN 2008-06-30 -
Rubak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-01-25 2008-06-20 -
Rubak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-01-25 -
Daniłowski Zenon Przewodniczący RN 2007-06-22 2012-05-21 -
Łukasiuk Piotr Członek RN 2007-06-22 2009-06-12 -
Łukasiuk Piotr Członek RN 2007-06-22 2009-06-12 -
Parzydło Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2007-06-22 2008-01-25 -
Daniłowski Zenon Przewodniczący RN 2007-06-22 -
Parzydło Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2007-06-22 -
Nowakowski Paweł Prezes Zarządu 2005-01-01 2012-05-25 -
Nowakowski Paweł Prezes Zarządu 2005-01-01 -
Słomkowski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 2008-06-30 -
Słomkowski Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 -
Rogóż-Bury Urszula Sekretarz RN 2013-06-25 -
Bliźniak Dariusz Członek RN 2010-06-21 -
Bliźniak Dariusz Członek RN 2009-06-15 -
Bliźniak Dariusz Członek RN 2009-06-15 -
Pardyka Jarosław Członek RN 2008-06-30 -
Góralewski Piotr Członek RN 2007-06-22 -
Bliźniak Dariusz Członek RN -
Rogóż-Bury Urszula Sekretarz RN -
Pardyka Jarosław Członek RN -
Góralewski Piotr Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 139 -
2017 139 -
2016 121 -
2015 138 -
2014 166 -
2013 207 -
2011 378 -
2010 368 -
2009 331 -
2008 240 -
Grupa
2018 186 -
2017 181 -
2016 196 -
2015 213 -
2014 216 -
2013 258 -
2012 374 -
2011 480 -
2010 460 -
2009 420 -
2008 351 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.