Ludzie - KOGENERA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szczeszek Paweł Prezes Zarządu 2018-12-13 -
Strączyński Paweł Wiceprezes Zarządu 2018-11-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Frejlich Jakub Przewodniczący RN 2017-09-21 -
Woszczyk Radosław Wiceprzewodniczący RN 2017-09-21 -
Eggink Raimondo Członek RN 2009-03-04 SUWARY - Wiceprzewodniczący RN
PRIMECAR - Członek RN
SYGNITY - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN
Nowak Roman Członek RN 2016-04-25 -
Jankiewicz Maciej Członek RN 2018-04-23 -
Pobol Radosław Członek RN 2018-04-23 -
Szczepiórkowski Piotr Członek RN 2019-06-17 OCTAVA - Członek RN
FORTE - Członek RN
DECORA - Członek RN
KRUKSA - Członek RN
Mazurkiewicz Hanna Członek RN 2019-06-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szczepiórkowski Piotr Członek RN 2019-06-17 OCTAVA - Członek RN
FORTE - Członek RN
DECORA - Członek RN
KRUKSA - Członek RN
Skóra Krzysztof Członek Zarządu 2018-04-09 2018-11-29 -
Frąszczak Piotr Prezes Zarządu 2018-04-09 2018-11-29 -
Skóra Krzysztof Członek RN 2017-09-21 2018-04-09 -
Czak Piotr Członek RN 2017-09-21 2017-12-18 -
Deblaye Nicolas Członek RN 2016-01-13 2017-09-21 -
Guillermin Laurent Członek RN 2014-06-26 2018-01-29 -
Carrez Adriana Członek RN 2014-06-26 2017-09-21 -
Guillermin Laurent Członek RN 2014-06-26 -
Tomaszewski Maciej Członek Zarządu 2014-05-14 2018-04-09 -
Doucerain Thierry Członek RN 2014-04-09 2017-09-21 -
Salmonowicz Marek Członek Zarządu 2013-09-24 2018-04-09 -
Asterski Wojciech Członek RN 2013-06-13 -
Michalik Jerzy Członek RN 2013-06-13 -
Asterski Wojciech Członek RN 2013-06-13 -
Michalik Jerzy Członek RN 2013-06-13 -
Boudjemadi Ryadh Członek RN 2013-01-22 2016-01-13 -
Boudjemadi Ryadh Członek RN 2013-01-22 2016-01-13 -
Boudjemadi Ryadh Członek RN 2013-01-22 -
Heydel Wojciech Prezes Zarządu 2012-10-01 2018-03-28 -
Mitjavile Nicolas Członek RN 2012-09-17 -
Mitjavile Nicolas Członek RN 2012-09-17 -
Grodzki Mariusz Członek RN 2012-03-05 2018-04-23 -
Guillermin Laurent Członek RN 2012-03-05 2014-04-08 -
Guillermin Laurent Członek RN 2012-03-05 -
Zajas Henryk Członek Zarządu 2011-06-30 -
Zajas Henryk Członek Zarządu 2011-06-30 -
Szymanek Zbigniew Członek RN 2011-06-21 -
Szymanek Zbigniew Członek RN 2011-06-21 -
Gagneux Philippe Prezes Zarządu 2010-10-20 2012-09-30 -
Gagneux Philippe Prezes Zarządu 2010-10-20 2012-09-30 -
Traczyk Roman Członek Zarządu 2009-10-08 -
Traczyk Roman Członek Zarządu 2009-10-08 -
Castanet Philippe Przewodniczący RN 2009-03-30 -
Castanet Philippe Przewodniczący RN 2009-03-30 -
Silvain Dominique Członek RN 2009-03-04 2012-09-15 -
Silvain Dominique Członek RN 2009-03-04 2012-09-15 -
Fratzke-Weiss Birgit Członek RN 2009-03-04 -
Fratzke-Weiss Birgit Członek RN 2009-03-04 -
Siennicki Andrzej Członek Zarządu 2008-06-17 2011-06-30 -
Siennicki Andrzej Członek Zarządu 2008-06-17 -
Minkner Harald Członek RN 2007-06-29 2012-02-17 -
Vavasseur Philippe Przewodniczący RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Perrier Richard Członek RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Vavasseur Philippe Przewodniczący RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Sondag Michel Członek RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Perrier Richard Członek RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Sondag Michel Członek RN 2007-06-29 2009-03-03 -
Minkner Harald Członek RN 2007-06-29 -
Driesen Francois Członek RN 2007-06-29 -
Driesen Francois Członek RN 2007-06-29 -
Burdynowski Wojciech Członek RN 2007-05-30 -
Burdynowski Wojciech Członek RN 2007-05-30 -
Zajas Henryk Członek RN 2007-05-28 2011-05-25 -
Wrzesiński Krzysztof Prezes Zarządu 2006-06-29 2018-04-09 -
Denis Bretaudeau Prezes Zarządu 2006-06-29 2010-10-19 -
Denis Bretaudeau Prezes Zarządu 2006-06-29 2010-10-19 -
Kowalik Michael Wiceprezes Zarządu 2006-06-29 2009-10-08 -
Kowalik Michael Wiceprezes Zarządu 2006-06-29 -
Perrier Richard Członek RN 2005-06-09 2006-06-27 -
Perrier Richard Członek RN 2005-06-09 -
Kryg Krzysztof Członek RN 2005-04-27 2007-06-29 -
Kryg Krzysztof Członek RN / z wyboru pracowników 2005-04-27 -
Rzepa Piotr Członek RN 2004-06-23 2005-01-28 -
Rzepa Piotr Członek RN 2004-06-23 2005-01-28 -
Rzepa Piotr Członek RN 2004-06-23 -
Spławski Maciej Członek RN 2003-06-05 2007-06-29 -
Dziedzic Liliana Członek RN 2003-06-05 2007-06-29 -
Dziedzic Liliana Członek RN 2003-06-05 -
Spławski Maciej Członek RN 2003-06-05 -
Augustyn Marian Członek RN 2002-05-22 2013-01-21 -
Augustyn Marian Członek RN 2002-05-22 2013-01-21 -
Soufflet Gerard Członek RN 2002-05-22 2007-06-29 -
Helmenstein Roland Członek RN 2002-05-22 2007-06-29 -
Lacombe, Jacky Prezes Zarządu 2002-05-22 2006-09-29 -
Jolly Antoine Członek RN 2002-05-22 2006-07-01 -
Pupka Józef Wiceprezes Zarządu 2002-05-22 2004-05-21 -
Amoravain Paul Członek RN 2002-05-22 -
Amoravain Paul Członek RN 2002-05-22 -
Jolly Antoine Członek RN 2002-05-22 -
Misiak Mariusz Członek Zarządu 2002-05-22 -
Soufflet Gerard Członek RN 2002-05-22 -
Helmenstein Roland Członek RN 2002-05-22 -
Misiak Mariusz Członek Zarządu 2002-05-22 -
Lacombe, Jacky Prezes Zarządu 2002-05-22 -
Pupka Józef Wiceprezes Zarządu 2002-05-22 -
Cecota Roman Sekretarz RN 2013-06-13 -
Żeleźna Danuta Wiceprzewodniczący RN 2013-06-13 -
Linhart Jens Członek RN 2012-02-17 -
Tabiś Wojciech Przewodniczący RN 2007-06-29 -
Salmonowicz Marek Wiceprzewodniczący RN 2007-06-29 -
Bączkowska Małgorzata Członek RN 2003-06-05 -
Filipek Marian Członek RN 2003-06-05 -
Chojnowski Roman Przewodniczący RN 2002-10-10 -
Solomonidis Piotr Członek RN -
Turek Marian Członek RN -
Francuz Ryszard Wiceprzewodniczący RN -
Bączkowska Małgorzata Członek RN -
Francuz Ryszard Wiceprzewodniczący RN -
Dragan Wiesław Członek RN -
Salmonowicz Marek Wiceprzewodniczący RN -
Filipek Marian Członek RN -
Solomonidis Piotr Członek RN -
Wojaczek Joachim Członek RN -
Żeleźna Danuta Wiceprzewodniczący RN -
Turek Marian Członek RN -
Linhart Jens Członek RN -
Linhart Jens Członek RN -
Błach Stanisław Sekretarz RN -
Wojaczek Joachim Członek RN -
Repczyński Arkadiusz Sekretarz RN -
Wojaczek Joachim Członek RN -
Błach Stanisław Sekretarz RN -
Repczyński Arkadiusz Sekretarz RN -
Tabiś Wojciech Przewodniczący RN -
Cecota Roman Sekretarz RN -
Dragan Wiesław Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 356 -
2017 356 -
2016 347 -
2015 363 -
2014 366 -
2013 463 -
2012 536 -
2011 559 -
2010 598 -
2009 650 -
2008 687 -
2007 716 -
2004 785 -
2003 826 -
2002 1 001 -
2001 1 091 -
2000 1 124 -
1999 1 172 -
1998 1 215 -
1997 1 266 -
1996 1 289 -
Grupa
2018 489 -
2017 486 -
2016 491 -
2015 529 -
2014 537 -
2013 842 -
2012 875 -
2011 1 151 -
2010 1 245 -
2009 1 406 -
2008 1 867 -
2007 1 901 -
2004 1 929 -
2003 1 929 -
2002 1 926 -
2001 1 496 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.