1,3600 zł
2,26% 0,0300 zł
INTERSPORT Polska SA (IPO)

Ludzie - INTERSPPL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kaczmarek Marek Prezes Zarządu 2021-03-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Olender Artur Przewodniczący RN 2015-09-16 NANOGROU - Członek RN
OTLOGIS - Członek RN
Pieła Krzysztof Członek RN 2017-06-30 -
Mamak Wojciech Członek RN 2017-09-27 -
Pieła Janusz Członek RN 2019-07-26 -
Bosowski Łukasz Członek RN 2019-07-26 -
Mikulski Wojciech Członek RN 2021-03-29 -
Dygas Piotr Członek RN 2020-11-25 -
Skowroński Krzysztof Członek RN 2020-11-25 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kaczmarek Marek Wiceprezes Zarządu 2020-01-01 2021-03-29 -
Dąbrowski Szymon Wiceprezes Zarządu 2020-01-01 2020-12-30 -
Gil Sławomir Członek RN 2019-09-27 2021-04-15 -
Fugiel Tomasz Członek RN 2019-07-26 2021-03-31 -
Schilla Christoph Członek RN 2018-06-20 2019-07-25 -
Schilla Christoph Członek RN 2018-06-20 -
Krotacz Jarosław Członek RN 2017-09-27 2020-11-25 -
Gil Łukasz Członek RN 2015-09-16 2019-07-26 -
Mikołajko Beata Wiceprzewodniczący RN 2015-09-16 2019-07-24 -
Gil Łukasz Członek RN 2015-09-16 -
Mikołajko Beata Wiceprzewodniczący RN 2015-09-16 -
Boenke Mathias Członek RN 2015-06-17 2018-03-22 -
Boenke Mathias Członek RN 2015-06-17 -
Dygas Piotr Członek RN 2010-06-17 2017-08-31 -
Dygas Piotr Członek RN 2010-06-17 -
Jost Klaus Członek RN 2006-01-09 2014-12-10 -
Jost Klaus Członek RN 2006-01-09 -
Radwańska Dorota Członek RN 2005-11-19 2017-08-31 -
Solorz Piotr Członek RN 2005-11-19 2008-05-30 -
Radwańska Dorota Członek RN 2005-11-19 -
Solorz Piotr Członek RN 2005-11-19 -
Mikołajko Artur Prezes Zarządu 1993-12-01 2021-03-29 -
Radwański Marek Wiceprezes Zarządu 1993-05-15 2010-12-14 -
Radwański Marek Wiceprezes Zarządu 1993-05-15 -
Milewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 1991-04-01 2009-06-17 -
Milewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 1991-04-01 -
Gil Sławomir Wiceprezes Zarządu 1990-06-01 2019-09-26 -
Gil Sławomir Wiceprezes Zarządu 1990-06-01 -
Milewska Jolanta Członek RN 1000-01-01 2011-03-28 -
Mierzwa Piotr Członek RN 1000-01-01 2006-06-14 -
Olender Artur Przewodniczący RN / oddelegowany do czasowego pełnienia funkcji Członka Zarządu do 16.03.2011r. NANOGROU - Członek RN
OTLOGIS - Członek RN
Olender Artur Przewodniczący RN NANOGROU - Członek RN
OTLOGIS - Członek RN
Milewska Jolanta Członek RN -
Mierzwa Piotr Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2019 381 2019/2020
2018 351 -
2017 425 -
2016 450 -
2015 499 -
2014 487 -
2013 489 -
2011 499 -
2009 521 -
2008 519 -
2007 353 -
2004 143 2004-12-31
2003 112 2003-12-31
2002 59 2002-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.