190,00 zł
0,00% 0,00 zł
ING Bank Śląski SA (ING)

Ludzie - INGBSK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bartkiewicz Brunon Prezes Zarządu 2016-04-19 -
Kesler Justyna Wiceprezes Zarządu 2008-06-01 -
Bolesławski Michał Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -
Erdman Joanna Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 -
Roesink Patrick Wiceprezes Zarządu 2015-06-18 -
Giżycki Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-08-01 -
Graczyk Bożena Wiceprezes Zarządu 2017-06-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Reczek Antoni Przewodniczący RN 2014-04-10 -
Galos Aleksander Sekretarz RN 2014-04-10 STALEXP - Wiceprzewodniczący RN
Kas, Adrianus Johannes Antonius Członek RN 2013-04-19 -
Kutela Aleksander Członek RN 2014-04-10 -
Kołakowska Małgorzata Członek RN 2016-03-31 -
Steane Christopher Członek RN 2016-03-31 -
Tambach Norman Członek RN 2017-04-21 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
van Wassenaer, Diederik Członek RN 2015-03-31 2016-03-31 -
van Wassenaer, Diederik Członek RN 2015-03-31 2016-03-31 -
van Wassenaer, Diederik Członek RN 2015-03-31 -
Erdman Joanna Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 -
Vilar, Ignacio Juliá Wiceprezes Zarządu 2012-02-01 2016-03-04 -
Vilar, Ignacio Juliá Wiceprezes Zarządu 2012-02-01 -
Boekhout Roland Członek RN 2011-10-24 2017-03-15 -
Boekhout Roland Członek RN 2011-10-24 -
González-Bueno César Członek RN 2010-04-08 2011-09-16 -
González-Bueno César Członek RN 2010-04-08 -
Kołakowska Małgorzata Prezes Zarządu 2010-02-23 2016-03-04 -
Kołakowska Małgorzata Prezes Zarządu 2010-02-23 -
Drok, Evert Derks Wiceprezes Zarządu 2009-06-01 -
Drok, Evert Derks Wiceprezes Zarządu 2009-06-01 -
Kołakowska Małgorzata Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -
Jue, Nicolaas Cornelis Członek RN 2008-04-24 2015-03-31 -
Kliphuis Tom Członek RN 2008-04-24 2010-02-05 -
Jue, Nicolaas Cornelis Członek RN 2008-04-24 -
Kliphuis Tom Członek RN 2008-04-24 -
Swan, Oscar Edward Wiceprezes Zarządu 2007-12-01 -
Swan, Oscar Edward Wiceprezes Zarządu 2007-12-01 -
Swan, Oscar Edward Wiceprezes Zarządu 2007-12-01 -
Boda Mirosław Wiceprezes Zarządu 2006-08-01 2017-05-31 -
van Elst, Marlies Wiceprezes Zarządu 2006-08-01 2008-05-31 -
van Elst, Marlies Wiceprezes Zarządu 2006-08-01 2008-05-31 -
Boda Mirosław Wiceprezes Zarządu 2006-08-01 -
Kośmider Mirosław Członek RN 2006-04-27 2014-04-10 -
Popiołek Wojciech Sekretarz RN 2006-04-27 2014-04-10 -
Hamers Ralph Członek RN 2006-04-27 2013-04-19 -
Hamers Ralph Członek RN 2006-04-27 2013-04-19 -
Hausner Jerzy Członek RN 2006-04-27 2010-01-13 -
Hausner Jerzy Członek RN 2006-04-27 -
Kośmider Mirosław Członek RN 2006-04-27 -
Popiołek Wojciech Sekretarz RN 2006-04-27 -
Fornalczyk Anna Przewodniczący RN 2005-06-09 2014-04-10 -
van der Ploeg, Marc Członek RN 2005-06-09 2008-04-24 -
van Waesberghe, Igno Członek RN 2005-06-09 2008-04-24 -
van Waesberghe, Igno Członek RN 2005-06-09 2008-04-24 -
van der Noordaa, Hans Członek RN 2005-06-09 2006-04-27 -
van der Ploeg, Marc Członek RN 2005-06-09 -
van Waesberghe, Igno Członek RN 2005-06-09 -
Fornalczyk Anna Przewodniczący RN 2005-06-09 -
van der Noordaa, Hans Członek RN 2005-06-09 -
Brejdak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2005-04-29 2006-07-05 -
Brejdak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2005-04-29 -
Clyne Ian Wiceprezes Zarządu 2005-02-11 2007-12-01 -
Clyne Ian Wiceprezes Zarządu 2005-02-11 2007-12-01 -
Szczurek Michał Wiceprezes Zarządu 2004-08-05 2009-03-16 -
Szczurek Michał Wiceprezes Zarządu 2004-08-05 2009-03-16 -
Van de Vrie, Benjamin Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 2008-06-30 -
Van de Vrie, Benjamin Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 2008-06-30 -
Węgrzyński Maciej Wiceprezes Zarządu 2004-07-01 2007-05-09 -
Węgrzyński Maciej Wiceprezes Zarządu 2004-07-01 2007-05-09 -
Koch Don Wiceprezes Zarządu 2004-07-01 2006-08-01 -
Koch Don Wiceprezes Zarządu 2004-07-01 -
Bartkiewicz Brunon Prezes Zarządu 2004-06-17 2009-12-31 -
Leenaars Cornelis Wiceprzewodniczący RN 2004-05-25 2011-04-06 -
Leenaars Cornelis Wiceprzewodniczący RN 2004-05-25 -
Wróblewski Andrzej Przewodniczący RN 2004-05-20 2006-04-27 -
Wróblewski Andrzej Przewodniczący RN 2004-05-20 -
Dralans Erik Członek RN 2003-05-28 2005-06-09 -
Dralans Erik Członek RN 2003-05-28 -
Cywiński Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2006-08-01 -
Węclewski Lech Członek RN 2006-04-27 -
Rokita Jerzy Sekretarz RN 2006-04-27 -
Czakański Marian Prezes Zarządu 2005-05-25 -
Van Etten, Frederik Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 -
Roozen, Anthonius Johannes Maria Wiceprezes Zarządu 2004-08-01 -
Brejdak Krzysztof Prezes Zarządu 2004-06-17 -
Tuijnman, Cornelis Theodor Wiceprezes Zarządu 2004-05-31 -
Nijssen Jan Wiceprzewodniczący RN 2004-05-20 -
Fiedler, Ralf Hartmut Członek RN 2003-05-28 -
Maklakiewicz Bogusław Członek RN 2002-04-18 -
Nijssen Jan Wiceprzewodniczący RN -
Rokita Jerzy Sekretarz RN -
Fiedler, Ralf Hartmut Członek RN -
Węclewski Lech Członek RN -
Van Etten, Frederik Wiceprezes Zarządu -
Wróblewski Andrzej Przewodniczący RN -
Cywiński Grzegorz Wiceprezes Zarządu -
Roozen, Anthonius Johannes Maria Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 8 577 -
Grupa
2015 7 728 -
2014 7 687 -
2013 7 799 -
2011 8 211 -
2010 8 224 -
2008 8 339 -
2007 7 844 2007-12-31
2006 7 281 2006-12-31
2005 7 217 -
2004 6 882 -
2003 6 825 -
2002 7 648 -
2001 7 782 -
2000 7 265 -
1999 6 941 -
1998 6 936 -
1997 7 006 -
1996 6 813 -
1995 6 407 -
1994 6 019 -
Grupa
2015 8 189 -
2014 8 157 -
2013 8 619 -
2012 8 687 -
2011 8 409 -
2010 8 472 -
2009 8 147 -
2008 8 577 -
2007 8 074 2007-12-31
2006 7 515 2006-12-31
2005 7 446 -
2004 7 212 2004-12-31
2003 7 469 2003-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl