28,2000 zł
4,44% 1,2000 zł
IBSM S.A. (IBS)

Ludzie - IBSM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gajecki Bartłomiej Prezes Zarządu 2022-03-15 WINVESTM - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Skrobański Karol Przewodniczący RN 2019-11-29 -
Fesenko, Alec Yourievich Członek RN 2019-12-23 BROADGAT - Prezes Zarządu
Bachmann-Wardyn, Krystyna Członek RN 2020-07-28 -
Galas Jarosław Członek RN 2021-04-09 -
Małunowicz Krzysztof Członek RN 2022-03-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2021-12-21 2022-03-11 WINVESTM - Członek RN
Wardyn, Tomasz Piotr Prezes Zarządu 2019-12-23 2022-03-15 -
Nejbauer Agnieszka Członek RN 2019-12-23 2020-12-14 -
Grzegorczyk Olga Członek RN 2019-11-29 2021-10-20 -
Wardyn, Tomasz Piotr Członek RN 2019-11-29 2019-12-20 -
Wardyn, Tomasz Piotr Członek RN 2019-11-29 -
Malinowska Marzena Członek RN 2019-07-31 2019-11-29 -
Malinowska Marzena Członek RN 2019-07-31 -
Wiśniewski, Piotr Mikołaj Członek RN 2018-07-23 2019-11-29 -
Wolnicka-Kawka, Paulina Członek RN 2017-09-14 2020-06-23 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2017-09-14 2019-06-03 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2017-09-14 -
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2016-04-27 2019-12-20 WINVESTM - Członek RN
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2016-04-27 WINVESTM - Członek RN
Jeleniewski Piotr Członek RN 2016-02-29 2018-07-23 -
Jeleniewski Piotr Członek RN 2016-02-29 -
Malaga Andrzej Prezes Zarządu 2015-01-30 2019-12-23 -
Malaga Andrzej Prezes Zarządu 2015-01-30 -
Zubik Sebastian Członek RN 2014-07-16 2016-02-29 -
Zubik Sebastian Członek RN 2014-07-16 2016-02-29 -
Wróbel Marcin Prezes Zarządu 2013-10-15 2015-01-30 -
Brzeziński Adam Członek Zarządu 2013-10-15 2015-01-09 -
Wróbel Marcin Prezes Zarządu 2013-10-15 -
Brzeziński Adam Członek Zarządu 2013-10-15 -
Groth Gustaw Prezes Zarządu 2013-04-05 2013-10-15 -
Groth Gustaw Prezes Zarządu 2013-04-05 -
Puchalski Daniel Członek RN 2011-06-29 2015-11-30 -
Puchalski Daniel Członek RN 2011-06-29 2015-11-30 -
Rozmus Robert Członek RN 2011-06-29 2014-06-30 -
Rozmus Robert Członek RN 2011-06-29 -
Wróbel Marcin Członek Zarządu 2009-12-16 2013-10-14 -
Wróbel Marcin Członek Zarządu 2009-12-16 -
Melchet Ron Członek RN 2009-10-27 2011-06-29 -
Montoya Mark Członek RN 2009-10-27 2011-06-29 -
Montoya Mark Członek RN 2009-10-27 -
Melchet Ron Członek RN 2009-10-27 -
Orzechowski Michał Członek Zarządu 2009-06-29 2011-10-24 -
Groth Gustaw Członek Zarządu 2009-06-29 2009-12-15 -
Groth Gustaw Członek Zarządu 2009-06-29 -
Orzechowski Michał Członek Zarządu 2009-06-29 -
Wiśniewski Leszek Przewodniczący RN 2008-08-01 2019-11-29 -
Osiński Adam Członek RN 2008-08-01 2017-05-16 -
Friedl Bernhard Członek RN 2008-08-01 2016-11-17 -
Wiśniewski, Piotr Mikołaj Prezes Zarządu 2008-08-01 2013-04-05 -
Kuch Paweł Członek RN 2008-08-01 2009-10-27 -
Wiśniewska Małgorzata Członek RN 2008-08-01 2009-10-27 -
Wiśniewski Leszek Przewodniczący RN 2008-08-01 -
Friedl Bernhard Członek RN 2008-08-01 -
Osiński Adam Członek RN 2008-08-01 -
Wiśniewski, Piotr Mikołaj Prezes Zarządu 2008-08-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 0 -
2020 0 -
2019 0 -
2018 0 -
2017 0 -
2016 0 -
2015 0 -
2014 1 -
2013 2 -
2011 4 -
2010 6 -
2009 3 -
Grupa
2016 0 -
2015 0 -
2014 1 -
2013 5 -
2012 6 -
2011 5 -
2010 7 -
2009 5 -
2008 2 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.