Ludzie - HYDROTOR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Lewicki Mariusz Prezes Zarządu 2018-07-01 APATOR - Wiceprzewodniczący RN
Wruck Wiesław Członek Zarządu 2015-10-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bodziachowski Ryszard Przewodniczący RN 2020-06-27 -
Kropiński Wacław Wiceprzewodniczący RN 2020-06-27 -
Lewicki Marcin Sekretarz RN 2020-06-27 -
Leonkiewicz Jakub Członek RN 2015-06-27 XTRADEBD - Przewodniczący RN
Guzowska Monika Członek RN 2020-06-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kropiński Wacław Przewodniczący RN 2018-07-01 2020-06-27 -
Lewicki Mariusz Członek RN 2015-07-13 2018-05-30 APATOR - Wiceprzewodniczący RN
Bodziachowski Ryszard Członek RN 2011-06-18 2020-06-27 -
Stachowiak Waldemar Członek RN 2010-12-04 2015-06-27 -
Stachowiak Waldemar Członek RN 2010-12-04 -
Bukowski Tomasz Członek RN 2009-07-30 2010-10-14 -
Bukowski Tomasz Członek RN 2009-07-30 -
Zwoliński Mieczysław Członek RN 2008-03-01 2020-06-30 -
Deja Janusz Sekretarz RN 2008-03-01 2020-06-30 -
Lewicki Mariusz Przewodniczący RN / oddelegowany do czasowego pełnienia funkcji Członka Zarządu 2008-03-01 2018-06-30 APATOR - Wiceprzewodniczący RN
Kosiński Andrzej Członek RN 2008-03-01 2009-06-20 -
Lewicki Mariusz Przewodniczący RN 2008-03-01 APATOR - Wiceprzewodniczący RN
Kosiński Andrzej Członek RN 2008-03-01 -
Lewicki Mariusz Członek RN 2008-03-01 APATOR - Wiceprzewodniczący RN
Deja Janusz Członek RN 2008-03-01 -
Szymański Grzegorz Członek RN 2005-06-25 2008-02-29 -
Malec Leon Członek RN 2005-06-25 2008-02-29 -
Szymański Grzegorz Członek RN 2005-06-25 -
Główczewski Czesław Wiceprzewodniczący RN 2005-06-25 -
Malec Leon Członek RN 2005-06-25 -
Korda Janusz Sekretarz RN 2003-03-18 2008-02-29 -
Korda Janusz Sekretarz RN 2003-03-18 -
Czapiewski Janusz Członek Zarządu 2002-10-08 2014-09-28 -
Czerwiński Grzegorz Członek Zarządu 2002-10-08 2006-06-24 -
Czapiewski Janusz Członek Zarządu 2002-10-08 -
Czerwiński Grzegorz Członek Zarządu 2002-10-08 -
Atras Eugeniusz Wiceprzewodniczący RN 2002-05-25 2008-02-29 -
Kubiszewska Irena Sekretarz RN 2002-05-25 2005-06-25 -
Karwasz Mieczysław Członek RN 2002-05-25 2005-06-25 -
Remus Andrzej Członek RN 2002-05-25 2003-01-31 -
Atras Eugeniusz Wiceprzewodniczący RN 2002-05-25 -
Kubiszewska Irena Sekretarz RN 2002-05-25 -
Karwasz Mieczysław Członek RN 2002-05-25 -
Remus Andrzej Członek RN 2002-05-25 -
Kropiński Wacław Prezes Zarządu 1992-01-01 2018-06-30 -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 957 -
Grupa
2018 736 -
2017 332 -
2016 327 -
2015 329 -
2014 323 -
2013 318 -
2011 248 -
2010 208 -
2009 213 -
2008 207 -
2007 242 2007-12-31
2006 246 2006-12-31
2004 372 -
2003 368 -
2002 370 -
2000 405 -
1999 409 -
1998 443 -
1997 467 -
1996 440 -
Grupa
2017 754 -
2016 757 -
2015 796 -
2014 1 576 -
2013 753 -
2012 790 -
2011 827 -
2010 756 -
2009 741 -
2008 957 -
2007 1 019 2007-12-31
2006 875 2006-12-31
2004 710 -
2003 681 -
2002 701 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.