1,4858 zł
-0,28% -0,0042 zł
GI Group Poland SA (GIG)

Komunikaty spółki - GIGROUP

Zmiana adresu siedziby Emitenta
Informacja o wniesieniu przez akcjonariusza powództwa w przedmiocie zaskarżenia uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
Wyniki finansowe
Korekta raportu okresowego za trzeci kwartał 2022 r.
Terminy przekazywania raportów okresowych w 2023 roku.
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu GI Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 21 grudnia 2022 r.
Treść uchwały poddanej pod głosowanie na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Gi Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 21 grudnia 2022 r.
Odpowiedzi na pytania akcjonariusza zadane podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 14.12.2022 r.
Treść uchwał poddanych pod głosowanie na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Gi Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 14 grudnia 2022 r.
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu GI Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 14 grudnia 2022 r.
Zawarcie umowy finansowania pomostowego.
Wyniki finansowe
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu GI Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 25 listopada 2022 r.
Treść uchwał poddanych pod głosowanie na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu GI Group Poland S.A., które odbyło się w dniu 25 listopada 2022 r.
Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Gi Group Poland S.A. wraz z treścią projektów uchwał.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.