35,4500 zł
-1,25% -0,4500 zł
Fabryka Mebli Forte SA (FTE)

Ludzie - FORTE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Formanowicz Maciej Prezes Zarządu 1993-11-21 -
Dahlem, Klaus Dieter Członek Zarządu 2010-01-01 -
Gazda Jacek Członek Zarządu 2014-03-01 -
Florczuk, Maria Małgorzata Członek Zarządu 2014-05-07 -
Disch Andreas Członek Zarządu 2018-05-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sebastian Zbigniew Przewodniczący RN 2002-12-02 -
Krauz Stanisław Członek RN 2002-12-02 -
Smardzewski Jerzy Członek RN 2015-05-19 -
Woźniak Bernard Członek RN 2017-05-17 -
Szczepiórkowski Piotr Członek RN 2018-06-21 OCTAVA - Członek RN
DECORA - Członek RN
KOGENER - Członek RN
KRUKSA - Członek RN
Tucharz Jacek Członek RN 2018-06-21 POZBUD - Wiceprzewodniczący RN
PELION - Członek RN
SECOWAR - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Janowski Piotr Członek Zarządu 2020-08-01 3000-01-01 -
Prendke Rafał Członek Zarządu 2014-08-01 2015-02-04 -
Prendke Rafał Członek Zarządu 2014-08-01 -
Golonka Stefan Członek RN 2014-06-10 2017-05-17 -
Golonka Stefan Członek RN 2014-06-10 -
Coopmann Gert Członek Zarządu 2010-01-01 2018-05-08 -
Rogowski Robert Wiceprezes Zarządu 2010-01-01 2014-01-10 -
Rogowski Robert Wiceprezes Zarządu 2010-01-01 -
Coopmann Gert Członek Zarządu 2010-01-01 -
Dahlem, Klaus Dieter Członek Zarządu 2010-01-01 -
Coopmann Gert Członek Zarządu 2010-01-01 -
Domagalski Tomasz Członek RN 2009-06-24 2018-06-21 -
Domagalski Tomasz Członek RN 2009-06-24 -
Nadolski Piotr Członek RN 2006-11-07 2009-06-24 -
Nadolski Piotr Członek RN 2006-11-07 -
Horn Jochen Członek Zarządu 2006-01-01 2008-12-01 -
Horn Jochen Członek Zarządu 2006-01-01 -
Dzbeński, Witold Stanisław Członek RN 2004-06-30 2010-07-12 -
Jastrzębski Arkadiusz Członek RN 2004-06-30 2006-08-31 -
Dzbeński, Witold Stanisław Członek RN 2004-06-30 -
Jastrzębski Arkadiusz Członek RN 2004-06-30 -
Rocki Marek Członek RN 2004-01-27 2017-12-31 -
Rocki Marek Członek RN 2004-01-27 -
Frasyniuk Władysław Członek RN 1000-01-01 2015-04-22 -
Korzeb Andrzej Członek Zarządu 1000-01-01 2007-06-30 -
Tałasiewicz, Marek Jan Członek RN 1000-01-01 2004-06-30 -
Nothdurft, Arthur Oliver Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2004-06-30 -
Junginger, Hans Michel Członek RN 1000-01-01 2004-01-26 -
Junginger, Hans Michel Członek RN -
Tałasiewicz, Marek Jan Członek RN -
Korzeb Andrzej Członek Zarządu -
Nothdurft, Arthur Oliver Wiceprzewodniczący RN -
Frasyniuk Władysław Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 2 378 -
Grupa
2018 3 184 -
2017 3 154 -
2016 3 089 -
2015 3 017 -
2014 2 633 -
2013 2 142 -
2012 2 019 -
2011 2 086 -
2010 1 898 -
2009 1 820 -
2008 1 998 -
2007 2 423 2007-12-31
2006 2 444 2006-12-31
2005 1 308 -
2004 1 430 -
2002 1 656 -
2001 1 787 -
1999 2 318 -
1998 2 512 -
1997 3 243 -
1996 2 608 -
1995 2 220 -
1994 1 831 -
Grupa
2018 3 603 -
2017 3 505 -
2016 3 310 -
2015 3 049 -
2014 2 654 -
2013 2 163 -
2011 3 935 -
2010 4 953 -
2009 2 148 -
2008 2 378 -
2007 2 853 2007-12-31
2006 2 910 2006-12-31
2004 3 375 -
2003 1 616 -
2002 2 264 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.