Ludzie - FASING

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bik Zdzisław Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny 2001-10-22 -
Guzy Zofia Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Technicznych 2013-10-01 -
Piecuch Wiesław Wiceprezes Zarządu 2019-03-22 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Demel, Tadeusz Stanisław Przewodniczący RN 2013-02-28 MOJ - Sekretarz RN
Dubiński Józef Wiceprzewodniczący RN 2013-02-28 -
Bik Stanisław Sekretarz RN 2009-06-29 -
Matczewski Andrzej Członek RN 2007-09-01 -
Grudzień Włodzimierz Członek RN 2003-06-24 IDEON - Wiceprzewodniczący RN
Żebrowska-Kraszewska, Luiza Członek RN 2017-10-05 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kurella Jerzy Członek RN 2012-06-25 2012-12-19 -
Kurella Jerzy Członek RN 2012-06-25 -
Kluza Krzysztof Członek RN 2009-12-23 2012-06-25 -
Kluza Krzysztof Członek RN 2009-12-23 -
Milczarski Konrad Członek RN 2007-09-01 2009-12-23 -
Milczarski Konrad Członek RN 2007-09-01 -
Klank Maksymilian Wiceprezes Zarządu 2006-11-29 2019-05-28 -
Marcinkiewicz Wojciech Członek RN 2006-11-24 2009-06-29 -
Marcinkiewicz Wojciech Członek RN 2006-11-24 -
Zawadzka Wanda Wiceprezes Zarządu 2006-02-20 2008-03-01 -
Zawadzka Wanda Wiceprezes Zarządu / dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych 2006-02-20 -
Koziński Robert Członek RN 2005-06-29 2006-11-24 -
Koziński Robert Członek RN 2005-06-29 2006-11-24 -
Kłodzińska Teresa Członek RN 2005-06-29 -
Kłodzińska Teresa Członek RN 2005-06-29 -
Skoczek Dominik Członek RN 2003-11-28 2009-02-28 -
Zdybel Marek Członek RN 2003-11-28 2008-06-27 -
Zdybel Marek Członek RN 2003-11-28 2008-06-27 -
Skoczek Dominik Członek RN 2003-11-28 -
Kłodzińska Teresa Członek RN 2003-11-28 -
Grudzień Włodzimierz Wiceprzewodniczący RN 2003-06-24 IDEON - Wiceprzewodniczący RN
Bąk Marian Przewodniczący RN 2002-06-18 2013-02-28 -
Wysogląd Jan Sekretarz RN 2002-06-18 2009-06-29 -
Kubera Piotr Członek RN 2002-06-18 2003-11-28 -
Kocjan Jerzy Sekretarz RN 2002-06-18 2003-10-29 -
Turkosz Henryk Członek RN 2002-06-18 2003-08-20 -
Kocjan Jerzy Sekretarz RN 2002-06-18 -
Wysogląd Jan Sekretarz RN 2002-06-18 -
Kubera Piotr Członek RN 2002-06-18 -
Turkosz Henryk Członek RN 2002-06-18 -
Bąk Marian Przewodniczący RN 2002-06-18 -
Gajos Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2001-08-29 2003-08-11 -
Gajos Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2001-08-29 -
Fiałek Mariusz Wiceprezes Zarządu 2013-10-29 -
Małecki Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2006-02-20 -
Małecki Zdzisław Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych -
Fiałek Mariusz Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 512 -
Grupa
2018 286 -
2017 279 -
2016 272 -
2015 300 -
2014 680 -
2011 284 -
2009 274 -
2008 286 -
2007 306 2007-12-31
2005 257 IV kwartał
2004 227 -
2003 191 2003-12-31
2002 334 -
2001 363 -
1999 430 -
1998 557 -
1997 885 -
1996 1 211 -
1995 1 405 -
Grupa
2018 595 -
2017 623 -
2016 635 -
2015 648 -
2014 680 -
2013 719 -
2011 556 -
2009 555 -
2008 512 -
2007 513 2007-12-31
2005 403 IV kwartał
2004 438 -
2003 471 -
2002 442 -
2001 457 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.