Ludzie - EFEKT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kawczyński Michał Prezes Zarządu 2019-07-10 -
Bartczak, Michał Hieronim Wiceprezes Zarządu 2019-07-10 MEDIATEL - Członek RN
Bujak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2019-07-10 DREWEX - Członek RN
KREZUS - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Grabowski Piotr Członek RN 2019-07-10 WAT - Członek RN
Chojniak Katarzyna Członek RN 2019-07-10 CFIHOL - Członek RN
Feder-Kawczyńska, Joanna Członek RN 2020-03-11 CFIHOL - Prezes Zarządu
Witkowski Andrzej Członek RN 2020-03-11 -
Kaźmierczak Cyprian Członek RN 2020-08-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pamuła Jan Członek RN 2019-07-10 2020-07-14 -
Bisztyga Stanisław Członek RN 2017-06-21 2019-07-10 -
Bisztyga Stanisław Członek RN 2017-06-21 -
Adamek Bogumił Przewodniczący RN 2014-11-18 2019-12-23 -
Kokosiński Mieczysław Członek RN 2014-11-18 2019-12-22 -
Niestrój Roman Wiceprzewodniczący RN 2014-11-18 2017-06-21 -
Adamek Bogumił Przewodniczący RN 2014-11-18 -
Okoński Jan Prezes Zarządu 2014-11-17 2019-07-10 -
Okoński Jan Prezes Zarządu 2014-11-17 -
Skalbmierski Aleksander Członek RN 2009-03-19 2019-07-10 -
Skalbmierski Aleksander Członek RN 2009-03-19 -
Leśniak Jan Członek RN 2007-06-22 2014-11-18 -
Kokosiński Mieczysław Wiceprzewodniczący RN 2007-06-22 2014-11-17 -
Przybyło Bogumił Członek RN 2007-06-22 -
Lipińska-Długosz Olga Członek Zarządu 2007-06-20 2019-07-10 -
Chachlowska Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2007-06-20 2019-07-10 -
Lipińska-Długosz Olga Członek Zarządu 2007-06-20 -
Chachlowska Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2007-06-20 -
Adamik Jerzy Członek Zarządu 2006-04-01 2007-05-10 -
Adamik Jerzy Członek Zarządu / ds. handlu i marketingu 2006-04-01 -
Rudzki Ryszard Członek RN 2003-09-09 2019-06-21 -
Laska, Stanisław Bolesław Członek RN 2003-09-09 2009-02-16 -
Niestrój Roman Przewodniczący RN 2003-09-09 -
Laska, Stanisław Bolesław Członek RN 2003-09-09 -
Rudzki Ryszard Członek RN 2003-09-09 -
Leśniak Jan Członek RN 2003-09-09 -
Niestrój Roman Przewodniczący RN 2002-05-29 2014-11-17 -
Leśniak Jan Wiceprzewodniczący RN 2002-05-29 2007-06-21 -
Kokosiński Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2002-05-29 2007-06-21 -
Chachlowska Jadwiga Członek Zarządu 2002-05-29 2007-06-19 -
Pietras Edward Członek Zarządu 2002-05-29 2005-09-30 -
Adamek Bogumił Prezes Zarządu 1989-01-01 2014-11-17 -
Adamek Bogumił Prezes Zarządu 1989-01-01 -
Pietras Edward Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 300 -
Grupa
2020 4 -
2019 66 -
2018 85 -
2017 82 -
2016 83 -
2015 86 -
2014 88 -
2013 88 -
2012 90 -
2011 94 -
2010 95 -
2009 103 -
2008 96 -
2007 102 2007-12-31
2006 106 -
2005 109 -
2004 125 -
2002 135 -
2001 191 -
1997 149 -
1996 136 -
1995 138 -
1994 145 -
Grupa
2020 47 -
2019 175 -
2018 207 -
2017 207 -
2016 213 -
2015 200 -
2014 205 -
2013 209 -
2012 216 -
2011 218 -
2010 231 -
2009 252 -
2008 300 -
2007 227 2007-12-31
2006 182 -
2005 183 -
2004 211 -
2002 192 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.