79,8000 zł
0,00% 0,0000 zł
Firma Oponiarska Dębica SA (DBC)

Ludzie - DEBICA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szafran Leszek Prezes Zarządu 2015-10-08 -
Maksymiuk Ireneusz Członek Zarządu 2014-06-04 -
Mędrek Michał Członek Zarządu 2015-08-04 -
Maziarka, Mirosław Bogdan Członek Zarządu 2017-10-05 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Pryczek Jacek Przewodniczący RN 2014-06-04 -
Golsong Dominikus Wiceprzewodniczący RN 2005-04-05 -
Mataczyński Maciej Sekretarz RN 2008-05-13 -
Rędziniak, Łukasz Antoni Członek RN 2013-01-07 SERINUS - Przewodniczący RN
Kowalska-Andres Renata Członek RN 2013-06-07 -
Raś Janusz Członek RN 2017-06-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Cichocki Leszek Członek RN 2017-10-05 2019-04-12 -
Miłoszewski Paweł Członek Zarządu 2017-09-18 2018-10-26 -
Wójcik Piotr Członek RN 2015-06-12 -
Cieszkowski Stanisław Prezes Zarządu 2014-06-04 2017-08-28 -
Solarz Mariusz Członek Zarządu 2014-06-04 2015-10-08 -
Raś Janusz Członek RN 2014-06-04 -
Raś Janusz Członek RN 2014-06-04 -
Solarz Mariusz Członek Zarządu 2014-06-04 -
Raś Janusz Członek RN 2013-06-07 -
Raś Janusz Członek RN 2013-06-07 -
Brocklehurst Karl Członek RN 2013-01-07 2017-09-30 -
Hadała Renata Członek RN 2012-06-04 2013-06-07 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2012-06-04 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2012-06-04 -
Hadała Renata Członek RN 2012-06-04 -
Bółkowski Radosław Członek Zarządu 2012-03-05 2015-06-29 -
Bółkowski Radosław Członek Zarządu 2012-03-05 -
Archer, Ronald Michael Członek RN 2011-09-28 2013-06-07 -
Archer, Ronald Michael Członek RN 2011-09-28 -
Ferenc, Aleksander Marcin Członek RN 2011-06-07 2012-06-04 -
Wójcik Piotr Członek RN 2011-06-07 2012-06-04 -
Degeer Philippe Przewodniczący RN 2011-06-07 -
Degeer Philippe Przewodniczący RN 2011-06-07 -
Ferenc, Aleksander Marcin Członek RN 2011-06-07 -
Wójcik Piotr Członek RN 2011-06-07 -
Kuch Karol Członek RN 2011-01-12 2011-06-07 -
Kuch Karol Członek RN 2011-01-12 -
Underlik Rafał Członek RN 2010-06-08 2011-06-07 -
Underlik Rafał Członek RN 2010-06-08 -
Jarosz Waldemar Członek Zarządu 2010-01-01 2012-03-05 -
Jarosz Waldemar Członek Zarządu 2010-01-01 2012-03-05 -
Fioroni Roberto Członek RN 2009-06-16 2011-09-20 -
Łączak Czesław Członek RN 2009-06-16 2010-06-08 -
Fioroni Roberto Członek RN 2009-06-16 -
Łączak Czesław Członek RN 2009-06-16 -
Susz Krzysztof Członek RN 2008-05-13 2009-06-16 -
Rosen Joseph Członek RN 2008-05-13 2009-06-16 -
Eggink Raimondo Członek RN 2008-05-13 -
Rosen Joseph Członek RN 2008-05-13 -
Eggink Raimondo Członek RN 2008-05-13 -
Susz Krzysztof Członek RN 2008-05-13 -
Rzonzef Michel Przewodniczący RN 2008-04-01 2013-06-07 -
Rzonzef Michel Przewodniczący RN 2008-04-01 -
Kalwas Andrzej Członek RN 2007-12-18 2008-05-13 -
Kalwas Andrzej Członek RN 2007-12-18 -
Osowski Jacek Członek RN 2007-09-27 2010-11-28 -
Osowski Jacek Członek RN 2007-09-27 -
Kurcz Leszek Członek RN 2007-05-11 2008-05-13 -
Kurcz Leszek Członek RN 2007-05-11 -
Łączak Czesław Członek RN 2006-05-16 2007-05-11 -
Łączak Czesław Członek RN 2006-05-16 -
Szafran Leszek Członek Zarządu 2006-05-15 2009-12-31 -
Szafran Leszek Członek Zarządu 2006-05-15 2009-12-31 -
Smith Jeffrey Członek Zarządu 2006-02-01 2009-05-12 -
Smith Jeffrey Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji 2006-02-01 -
Rędziniak, Łukasz Antoni Sekretarz RN 2004-11-24 2007-11-22 SERINUS - Przewodniczący RN
Rędziniak, Łukasz Antoni Sekretarz RN 2004-11-24 SERINUS - Przewodniczący RN
Lussier Serge Wiceprzewodniczący RN 2004-06-30 2011-06-07 -
Susz Krzysztof Członek RN 2004-06-30 2006-05-16 -
Susz Krzysztof Członek RN 2004-06-30 2006-05-16 -
Cieszkowski Stanisław Członek Zarządu 2004-06-30 2006-02-01 -
Susz Krzysztof Członek RN 2004-06-30 -
Lussier Serge Wiceprzewodniczący RN 2004-06-30 -
Cieszkowski Stanisław Członek Zarządu 2004-06-30 -
Marx Ralf Wiceprzewodniczący RN 2004-04-27 2004-06-30 -
Marx Ralf Wiceprzewodniczący RN 2004-04-27 -
Łączak Czesław Członek RN 2002-06-04 2004-06-30 -
Łączak Czesław Członek RN 2002-06-04 -
Hare, Eugene Franklin Członek Zarządu 2001-07-01 2004-05-09 -
Hare, Eugene Franklin Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji 2001-07-01 -
Chabowski Zdzisław Prezes Zarządu 1990-06-13 2007-12-31 -
Chabowski Zdzisław Prezes Zarządu 1990-06-13 2007-12-31 -
Kaplan, Jaroslav F. Przewodniczący RN 2008-02-29 -
Pryczek Jacek Członek Zarządu 2006-05-16 -
Regnault, Phillips M. Członek RN 2005-03-30 -
Kalwas Andrzej Sekretarz RN 2004-09-10 -
Archer, Ronald Michael Wiceprzewodniczący RN 2004-04-19 -
Niemczyk Jerzy Członek Zarządu 2001-06-30 -
Archer, Ronald Michael Wiceprzewodniczący RN -
Cichocki Leszek Członek Zarządu -
Kalwas Andrzej Sekretarz RN -
Cichocki Leszek Członek Zarządu / Dyrektor ds. Finansowych -
Pryczek Jacek Członek Zarządu / Dyrektor ds. Handlowych -
Kaplan, Jaroslav F. Przewodniczący RN -
Regnault, Phillips M. Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 876 -
2017 2 713 -
2016 2 772 -
2015 2 788 -
2014 2 882 -
2013 2 936 -
2012 2 951 -
2011 2 819 -
2010 3 010 -
2009 2 837 -
2008 2 837 -
2007 2 651 -
2006 3 153 -
2004 3 239 -
2003 3 291 -
2002 3 311 -
2001 3 912 -
2000 4 220 -
1999 4 239 -
1998 4 787 -
1997 4 922 -
1996 5 173 -
1995 5 183 -
1994 5 160 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.