1,3000 zł
-3,35% -0,0450 zł
Capital Partners SA (CPA)

Ludzie - CAPITAL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bala Paweł Prezes Zarządu 2016-03-24 GEKOPLAS - Wiceprzewodniczący RN
CAMBRIDG - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jaszczołt Jacek Przewodniczący RN 2005-02-02 -
Kuliński Zbigniew Członek RN 2003-05-14 SPIN - Sekretarz RN
Rulnicki Marcin Członek RN 2015-04-29 ASSECOSE - Członek Zarządu
Perzak Katarzyna Członek RN 2015-04-29 -
Gajewski Sławomir Członek RN 2015-04-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Chełchowski Adam Wiceprezes Zarządu 2008-03-06 2018-03-23 -
Górski Maciej Wiceprezes Zarządu 2007-06-12 2010-10-14 -
Górski Maciej Wiceprezes Zarządu 2007-06-12 -
Sadowski Jurij Członek RN 2007-01-19 -
Sadowski Jurij Członek RN 2007-01-19 -
Leśniak Marek Wiceprzewodniczący RN 2006-02-14 -
Leśniak Marek Wiceprzewodniczący RN 2006-02-14 -
Kozieł Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2005-02-02 2007-01-19 -
Kozieł Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2005-02-02 -
Suflida Michał Członek RN 2004-06-29 2006-01-06 -
Kozieł Tomasz Członek RN 2004-06-29 2005-02-02 -
Suflida Michał Członek RN 2004-06-29 -
Hayder Zbigniew Członek RN 2004-06-29 -
Kozieł Tomasz Członek RN 2004-06-29 -
Hayder Zbigniew Członek RN 2004-06-29 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2003-05-14 2005-02-02 -
Rynkiewicz, Jan Stanisław Członek RN 2003-05-14 2004-06-29 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2003-05-14 -
Rynkiewicz, Jan Stanisław Członek RN 2003-05-14 -
Rykowski Artur Prezes Zarządu 2002-12-30 2003-03-17 -
Rykowski Artur Prezes Zarządu 2002-12-30 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2002-12-20 2003-05-14 -
Śnieżko Arkadiusz Członek RN 2002-12-20 2003-05-14 -
Śnieżko Arkadiusz Członek RN 2002-12-20 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2002-12-20 -
Mytych Maciej Członek Zarządu 2002-10-30 2007-08-14 -
Mytych Maciej Członek Zarządu 2002-10-30 -
Korobowicz Konrad Wiceprezes Zarządu 2002-08-29 2018-03-23 -
Rykowski Artur Wiceprezes Zarządu 2002-08-29 2002-12-30 -
Fimowicz Jerzy Członek RN 2002-08-29 2002-12-20 -
Fimowicz Jerzy Członek RN 2002-08-29 -
Pietkun Krzysztof Członek RN 2002-04-12 2002-06-10 -
Chełchowski Adam Członek RN 2003-05-14 -
Gębuś Waldemar Członek RN 2003-05-14 -
Bala Paweł Przewodniczący RN 2003-04-02 GEKOPLAS - Wiceprzewodniczący RN
CAMBRIDG - Członek RN
Śnieżko Arkadiusz Prezes Zarządu 2002-12-20 -
Huppert Roy Członek RN 2002-12-19 -
Durczak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2002-08-29 -
Durczak Krzysztof Wiceprezes Zarządu / ds. Finansowych 2002-08-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 3 -
2017 2 -
2016 2 -
2015 2 -
2014 2 -
2013 2 -
2011 2 -
2009 1 -
2008 1 -
2005 1 -
2004 1 -
2003 1 -
Grupa
2018 17 -
2017 24 -
2016 21 -
2015 18 -
2014 18 -
2013 10 -
2011 12 -
2009 7 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.