0,0600 zł
0,00% 0,0000 zł
BUDOPOL-WROCŁAW SA (BDL)

Ludzie - BUDOPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2013-05-27 CHEMOSER - Wiceprzewodniczący RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Walas Zbigniew Członek RN 2007-01-17 -
Karaszewski Jan Członek RN 2013-05-27 SATIS - Prezes Zarządu
CHEMOSER - Przewodniczący RN
Okoński Krzysztof Członek RN 2013-05-27 -
Ścibut Bogdan Członek RN 2013-05-27 -
Karaszewski Jerzy Członek RN 2013-08-06 BACD - Członek RN
Krzyżanowski, Wojciech Adam Członek RN 2013-08-06 BRAS - Prezes Zarządu
Szałański Mirosław Członek RN 2014-07-07 -
Chmielewski Jarosław Członek RN 2016-01-04 -
Staszewski Dariusz Członek RN 2016-01-04 FINARCH - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dubicki Piotr Przewodniczący RN 2016-06-27 2017-05-30 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-06-27 2017-05-30 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2016-06-27 2017-05-30 -
Dubicki Piotr Przewodniczący RN 2016-06-27 -
Olbrych Romuald Członek RN 2016-06-27 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2016-06-27 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-06-27 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2016-05-31 2017-06-26 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2016-05-31 2016-06-27 -
Olbrych Romuald Wiceprzewodniczący RN 2016-05-31 2016-06-27 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-05-31 2016-06-26 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2016-05-31 2016-06-26 -
Olbrych Romuald Członek RN 2016-05-31 -
Dubicki Piotr Członek RN 2016-05-31 -
Dubicki Piotr Przewodniczący RN 2016-05-31 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2016-05-31 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-05-31 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2016-05-31 -
Olbrych Romuald Wiceprzewodniczący RN 2016-05-31 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2016-05-31 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2016-03-01 2016-05-30 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2016-03-01 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-02-25 2016-05-30 -
Olbrych Romuald Członek RN 2016-02-25 2016-05-30 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2016-02-25 2016-05-30 -
Dubicki Piotr Członek RN 2016-02-25 2016-02-29 -
Olbrych Romuald Członek RN 2016-02-25 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2016-02-25 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2016-02-25 -
Chmielewski Jarosław Członek RN 2016-01-04 -
Staszewski Dariusz Członek RN 2016-01-04 FINARCH - Członek RN
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2015-12-30 2016-02-25 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2015-12-30 2016-02-25 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2015-12-30 2016-02-25 -
Olbrych Romuald Członek RN 2015-12-30 2016-02-24 -
Dubicki Piotr Przewodniczący RN 2015-12-30 2016-02-24 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2015-12-30 2016-02-24 -
Olbrych Romuald Członek RN 2015-12-30 -
Dubicki Piotr Członek RN 2015-12-30 -
Mackiewicz Maciej Członek RN 2015-12-30 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2015-12-30 -
Kosarewicz Damian Członek RN 2015-12-30 -
Sroka Paweł Prezes Zarządu 2015-12-30 -
Przybylski Remigiusz Wiceprezes Zarządu 2015-05-22 2015-12-30 -
Przybylski Remigiusz Wiceprezes Zarządu 2015-05-22 -
Radaczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2015-04-07 2015-12-30 -
Radaczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2015-04-07 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2015-02-25 2016-05-31 -
Dubicki Piotr Przewodniczący RN 2015-02-25 -
Wietecha-Teller Teresa Członek RN 2015-02-25 -
Palimąka Norbert Prezes Zarządu 2014-07-18 2014-12-15 -
Palimąka Norbert Prezes Zarządu 2014-07-18 -
Szczech Tomasz Członek RN 2014-07-07 2015-12-30 -
Bartoszewski Aleksander Członek RN 2014-07-07 2015-12-30 -
Sobol Andriy Członek RN 2014-07-07 2015-12-30 -
Cagara Marcin Członek RN 2014-07-07 2015-12-30 -
Szałański Paweł Członek RN 2014-07-07 2015-12-30 -
Radaczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2014-07-07 2014-07-17 -
Radaczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2014-07-07 -
Sobol Andriy Członek RN 2014-07-07 -
Szczech Tomasz Członek RN 2014-07-07 -
Szałański Paweł Członek RN 2014-07-07 -
Cagara Marcin Członek RN 2014-07-07 -
Bartoszewski Aleksander Członek RN 2014-07-07 -
Dral Agnieszka Członek Zarządu 2014-06-05 2014-07-07 -
Dral Agnieszka Członek Zarządu 2014-06-05 -
Brzeziński Krzysztof Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Michalski Adam Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Stępień Adam Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Adamska Marzanna Prezes Zarządu 2014-04-03 2014-07-07 -
Antkowiak Karol Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Dymitrow Jerzy Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN 2014-04-03 2014-07-07 -
Adamska Marzanna Prezes Zarządu 2014-04-03 -
Dymitrow Jerzy Członek RN 2014-04-03 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN 2014-04-03 -
Brzeziński Krzysztof Członek RN 2014-04-03 -
Michalski Adam Członek RN 2014-04-03 -
Stępień Adam Członek RN 2014-04-03 -
Antkowiak Karol Członek RN 2014-04-03 -
Adamska Marzanna Członek RN 2013-08-06 2014-02-28 -
Adamska Marzanna Członek RN 2013-08-06 2014-02-28 -
Karaszewski Jerzy Członek RN 2013-08-06 BACD - Członek RN
Krzyżanowski, Wojciech Adam Członek RN 2013-08-06 BRAS - Prezes Zarządu
Ścibut Bogdan Członek RN 2013-05-27 -
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2013-05-27 CHEMOSER - Wiceprzewodniczący RN
Karaszewski Jan Członek RN 2013-05-27 SATIS - Prezes Zarządu
CHEMOSER - Przewodniczący RN
Okoński Krzysztof Członek RN 2013-05-27 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN 2013-04-12 2013-08-06 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN / oddelegowany do pełnienia funkcji członka Zarządu na okres 2013-06-27 do 2013-06-30 2013-04-12 -
Antkowiak Karol Prezes Zarządu 2012-09-14 2014-04-02 -
Antkowiak Karol Prezes Zarządu 2012-09-14 -
Piński Lech Członek RN 2012-06-19 2013-03-19 -
Piński Lech Członek RN 2012-06-19 -
Michalski Adam Członek RN 2011-03-30 2013-08-06 -
Kadłubowski Mirosław Członek RN 2011-03-30 2013-03-01 -
Kadłubowski Mirosław Członek RN 2011-03-30 -
Michalski Adam Członek RN 2011-03-30 -
Kostrzewa Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-09-22 2013-05-27 -
Kostrzewa Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-09-22 -
Feliks Henryk Członek RN 2010-04-26 2011-10-03 -
Feliks Henryk Członek RN 2010-04-26 -
Jukowski Henryk Członek RN 2008-05-20 2013-05-27 -
Berg Luiza Członek RN 2008-05-20 2013-04-24 -
Berg Luiza Członek RN 2008-05-20 -
Jukowski Henryk Członek RN 2008-05-20 -
Motyka Mirosław Prezes Zarządu 2008-01-01 2012-08-31 -
Motyka Mirosław Prezes Zarządu 2008-01-01 2012-08-31 -
Motyka Mirosław Członek Zarządu 2007-09-10 -
Antkowiak Grzegorz Członek RN 2007-01-17 2011-03-30 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN 2007-01-17 2008-05-20 -
Małaszkiewicz Dariusz Członek RN 2007-01-17 -
Antkowiak Grzegorz Członek RN 2007-01-17 -
Walas Zbigniew Członek RN 2007-01-17 -
Cembrzyński Robert Wiceprezes Zarządu 2006-07-12 2010-06-30 -
Cembrzyński Robert Wiceprezes Zarządu 2006-07-12 2010-06-30 -
Adamska Marzanna Członek Zarządu 2006-06-21 2013-06-27 -
Adamska Marzanna Członek Zarządu 2006-06-21 -
Feliks Henryk Prezes Zarządu 2006-03-22 2008-01-01 -
Feliks Henryk Prezes Zarządu 2006-03-22 2008-01-01 -
Konopka Janusz Przewodniczący RN 2006-02-21 2013-08-06 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Członek RN 2006-02-21 2008-05-20 -
Topolewski Sławomir Członek RN 2006-02-21 2007-01-17 -
Włodarczyk Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-02-21 2007-01-17 -
Konopka Janusz Przewodniczący RN 2006-02-21 -
Topolewski Sławomir Członek RN 2006-02-21 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Członek RN 2006-02-21 -
Włodarczyk Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-02-21 -
Skipietrow Michał Przewodniczący RN 2005-05-23 2007-01-17 -
Dobrucki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2005-05-23 2006-02-14 -
Skipietrow Michał Przewodniczący RN 2005-05-23 -
Dobrucki Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2005-05-23 -
Medyński Andrzej Prezes Zarządu 2003-05-12 2006-03-22 -
Sebastjan Krzysztof Wiceprezes Zarządu / p.o. Prezesa Zarzadu 2003-05-12 2004-10-08 -
Sebastjan Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2003-05-12 -
Medyński Andrzej Prezes Zarządu 2003-05-12 -
Szwed Zofia Członek RN 2002-12-10 2006-02-14 -
Pasik Agnieszka Członek RN 2002-12-10 2006-02-14 -
Pasik Agnieszka Członek RN 2002-12-10 -
Szwed Zofia Członek RN 2002-12-10 -
Wełk Marek Członek RN 1000-01-01 2006-02-14 -
Szewczyk Grzegorz Członek Zarządu 1000-01-01 2003-09-01 -
Czernik Jerzy Członek RN 1000-01-01 2002-12-10 -
Sak Jerzy Członek RN 1000-01-01 2002-12-10 -
Bazyl Elżbieta Członek RN 1000-01-01 2002-12-10 -
Minasowicz Maria Członek RN 1000-01-01 2002-12-10 -
Apoznański Stanisław Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-09-30 -
Sebastjan Krzysztof Wiceprezes Zarządu / p.o. Prezesa Zarzadu 2003-05-12 -
Sebastjan Krzysztof Wiceprezes Zarządu / p.o. Prezesa Zarządu -
Wełk Marek Członek RN -
Szewczyk Grzegorz Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2014 0 -
2013 9 -
2011 69 -
2010 83 -
2009 97 -
2008 107 -
2005 89 -
2004 99 -
2003 147 -
2002 202 -
2001 277 -
2000 338 -
1999 377 -
1998 378 -
1997 340 -
1996 313 -
1995 256 XI-XII'95
Grupa
2013 100 -
2012 100 -
2011 137 -
2010 119 -
2008 164 -
2005 94 -
2004 104 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.