131,0000 zł
-1,36% -1,8000 zł
Budimex SA (BDX)

Ludzie - BUDIMEX

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Blocher Dariusz Prezes Zarządu 2009-09-30 -
Popko Artur Wiceprezes Zarządu 2019-06-18 -
Węgłowski Marcin Członek Zarządu / Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych 2002-11-27 -
Urbański Henryk Członek Zarządu 2005-05-31 -
Daniewski Jacek Członek Zarządu 2007-03-13 -
Mączka Cezary Członek Zarządu 2015-12-16 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Michałowski Marek Przewodniczący RN 2009-09-30 YAWAL - Wiceprzewodniczący RN
Chalupec Igor Sekretarz RN 2007-06-14 RUCH - Przewodniczący RN
HANDLOWY - Członek RN
Hernandez, Javier Galindo Członek RN 2002-11-27 -
Garrido-Lestache Rodriguez, Jose Carlos Członek RN 2003-12-12 -
Weresa, Marzenna Anna Członek RN 2010-05-19 -
Dedo Janusz Członek RN 2014-01-29 -
Najarro, Juan Ignacio Gaston Członek RN 2018-12-18 -
Larragoiti, Fernando Luis Pascual Członek RN 2018-12-19 -
Słomka-Gołębiowska Agnieszka Członek RN 2019-04-16 MBANK - Członek RN
Dąbrowska, Danuta Dorota Członek RN 2019-05-16 SANPL - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górski Radosław Członek Zarządu 2016-03-14 2019-06-18 -
Popko Artur Członek Zarządu 2016-03-14 2019-06-18 -
Estela, Ignacio Clopes Członek RN 2014-05-01 2018-12-18 -
Estela, Ignacio Clopes Członek RN 2014-05-01 -
Larragoiti, Fernando Luis Pascual Wiceprezes Zarządu 2014-04-24 2018-12-18 -
Czynczyk Artur Członek Zarządu 2012-05-25 2015-09-17 -
Czynczyk Artur Członek Zarządu 2012-05-25 2015-09-17 -
Czynczyk Artur Członek Zarządu 2012-05-25 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Wiceprzewodniczący RN 2011-03-23 2018-12-18 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Członek RN 2011-03-23 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Członek RN 2011-03-23 -
Kamiński Piotr Członek RN 2010-05-19 2019-04-16 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2010-05-19 2014-02-07 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2010-05-19 -
Pacuk Stanisław Członek RN 2009-09-30 2010-05-19 -
Pacuk Stanisław Członek RN 2009-09-30 -
Rodriguez, Ignacio Botella Wiceprezes Zarządu 2008-10-08 2014-04-24 -
Rodriguez, Ignacio Botella Wiceprezes Zarządu 2008-10-08 -
López, Carmelo Rodrigo Wiceprzewodniczący RN 2008-07-29 2011-03-22 -
López, Carmelo Rodrigo Wiceprzewodniczący RN 2008-07-29 2011-03-22 -
de Carcer y Moreno, Jaime Aguirre Członek RN 2008-06-17 2009-09-18 -
de Carcer y Moreno, Jaime Aguirre Członek RN 2008-06-17 -
Makowiecka-Gaca Joanna Członek Zarządu 2008-03-25 2012-05-08 -
Makowiecka-Gaca Joanna Członek Zarządu 2008-03-25 -
Sanchez, Ignacio Vivancos Wiceprezes Zarządu 2005-12-21 2008-07-31 -
Sanchez, Ignacio Vivancos Wiceprezes Zarządu 2005-12-21 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Wiceprzewodniczący RN 2005-12-20 2008-07-17 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Wiceprzewodniczący RN 2005-12-20 -
Sielicki Tomasz Sekretarz RN 2005-10-25 2014-01-07 -
Sielicki Tomasz Sekretarz RN 2005-10-25 2014-01-07 -
de Manzanos, Maria Segimon Członek RN 2005-10-25 2008-03-01 -
Sanchez, Ignacio Vivancos Wiceprezes Zarządu 2005-10-25 2005-12-21 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Członek RN 2005-10-25 2005-12-20 -
Sielicki Tomasz Członek RN 2005-10-25 -
de la Joya Ruiz de Velasco, Alejandro Członek RN 2005-10-25 -
de Manzanos, Maria Segimon Członek RN 2005-10-25 -
Sanchez, Ignacio Vivancos Wiceprezes Zarządu 2005-10-25 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2003-07-24 2010-05-19 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2003-07-24 -
Jach Ryszard Członek RN 2002-06-20 2005-10-25 -
Jach Ryszard Członek RN 2002-06-20 -
Assanowicz, Stefan Bekir Wiceprezes Zarządu 2002-06-04 2007-04-30 -
Wilbik-Kaczyńska Marzena Członek Zarządu / Dyrektor d/s Prawno-Organizacyjnych 2002-06-04 2006-10-10 -
Wilbik-Kaczyńska Marzena Członek Zarządu / Dyrektor d/s Prawno-Organizacyjnych 2002-06-04 -
Assanowicz, Stefan Bekir Wiceprezes Zarządu / Dyrektor d/s Rozwoju 2002-06-04 -
Blocher Dariusz Członek Zarządu 2002-02-25 -
Blocher Dariusz Członek Zarządu 2002-02-25 -
Sokolik Krzysztof Sekretarz RN 2010-05-19 -
Macenowicz Andrzej Sekretarz RN 2007-08-14 -
Buenaventura, Cebrian Pedro Manuel Członek RN 2005-10-25 -
de Carcer y Moreno, Jaime Aguirre Członek RN 2005-10-25 -
Jankowski Tomasz Członek Zarządu / Dyrektora d/s Rynków Zagranicznych 2005-03-03 -
Jimenez, Nicolas Villen Członek RN 2003-12-11 -
Sędzikowski Krzysztof Przewodniczący RN 2003-07-24 -
Pacuk Stanisław Wiceprzewodniczący RN 2003-07-24 -
Jankowski Tomasz Członek Zarządu / Dyrektora d/s Rynków Zagranicznych -
Macenowicz Andrzej Sekretarz RN -
Sokolik Krzysztof Sekretarz RN -
Sędzikowski Krzysztof Przewodniczący RN -
Buenaventura, Cebrian Pedro Manuel Członek RN -
de Carcer y Moreno, Jaime Aguirre Członek RN -
Pacuk Stanisław Wiceprzewodniczący RN -
Jimenez, Nicolas Villen Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 5 998 -
2017 5 369 -
2016 4 780 -
2015 4 253 -
2014 3 737 -
2013 3 622 -
2011 3 959 -
2010 3 212 -
2009 3 074 -
2008 376 -
2007 687 -
2005 668 -
2004 645 -
2003 916 -
2002 1 260 -
2001 1 189 -
2000 1 222 -
1999 1 241 -
1998 419 -
1997 340 -
1996 297 -
1995 221 -
1994 229 -
Grupa
2018 6 873 -
2017 6 539 -
2016 5 708 -
2015 5 185 -
2014 4 656 -
2013 4 311 -
2012 6 047 -
2011 7 070 -
2010 4 644 -
2009 3 903 -
2008 4 592 -
2007 5 053 -
2005 5 054 -
2004 4 835 -
2003 5 182 -
2002 5 222 2002-12-31
2001 7 269 -
2000 9 116 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.