1,4200 zł
2,16% 0,0300 zł
Braster S.A. (BRA)

Ludzie - BRASTER

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karolak Dariusz Prezes Zarządu 2020-03-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Pielak Grzegorz Przewodniczący RN 2019-01-08 -
Grochowski Krzysztof Członek RN 2019-12-30 -
Nowak Paweł Członek RN 2019-12-30 -
Kilijańczyk Katarzyna Członek RN 2020-03-06 -
Kozik Katarzyna Członek RN 2020-08-31 -
Kosidowski Zygfryd Członek RN 2020-08-31 -
Padlewska Kamila Członek RN 2020-08-31 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kraszewska Agnieszka Członek Zarządu 2020-04-16 2020-08-31 -
Szczepanik Adam Członek Zarządu 2020-01-20 2020-04-16 -
Szczepanik Adam Prezes Zarządu 2020-01-20 -
Szczepanik Adam Członek Zarządu 2020-01-15 2020-01-19 -
Szczepanik Adam Członek Zarządu 2020-01-15 -
Byszek Agnieszka Członek Zarządu 2019-08-05 2020-01-19 -
Byszek Agnieszka Członek Zarządu 2019-08-05 -
Kowalczyk Krzysztof Członek RN 2019-04-29 2020-08-31 -
Gosk Jakub Członek RN 2019-04-29 2020-01-17 -
Gorzelnik Kamil Członek RN 2019-04-29 2019-12-30 -
Łapińska Beata Członek RN 2019-04-29 2019-07-04 -
Łukasiewicz Paweł Członek RN 2019-04-29 2019-05-09 -
Łukasiewicz Paweł Członek RN 2019-04-29 -
Gorzelnik Kamil Członek RN 2019-04-29 -
Gosk Jakub Członek RN 2019-04-29 -
Kowalczyk Krzysztof Członek RN 2019-04-29 -
Łapińska Beata Członek RN 2019-04-29 -
Karolak Dariusz Członek RN 2019-01-08 2020-03-05 -
Łopuszański Witold Członek RN 2019-01-08 2019-04-28 -
Łopuszański Witold Członek RN 2019-01-08 2019-04-28 -
Łopuszański Witold Członek RN 2019-01-08 -
Pielak Grzegorz Członek RN 2019-01-08 -
Stanisławska, Kinga Izabela Członek RN 2018-07-03 2019-04-28 -
Bartmiński Jacek Członek RN 2018-07-03 2019-04-28 -
Stanisławska, Kinga Izabela Członek RN 2018-07-03 2019-04-28 -
Bartmiński Jacek Członek RN 2018-07-03 2019-04-28 -
Stanisławska, Kinga Izabela Członek RN 2018-07-03 -
Bartmiński Jacek Członek RN 2018-07-03 -
Mojeścik Edward Członek Zarządu 2018-05-17 2018-11-18 -
Rabiański Krzysztof Członek Zarządu 2018-05-17 2018-10-01 -
Rabiański Krzysztof Członek Zarządu 2018-05-17 2018-10-01 -
Mojeścik Edward Członek Zarządu 2018-05-17 2018-09-11 -
Mojeścik Edward Członek RN 2018-05-17 -
Rabiański Krzysztof Członek RN 2018-05-17 -
Wnorowski Michał Członek RN 2017-04-20 2019-04-28 -
Wnorowski Michał Członek RN 2017-04-20 2019-04-28 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2017-04-20 2019-01-08 -
Rozdeiczer-Kryszkowski, Łukasz Członek RN 2017-04-20 2018-09-28 -
Pielak Grzegorz Członek RN 2017-04-20 2018-07-03 -
Pielak Grzegorz Członek RN 2017-04-20 -
Wnorowski Michał Członek RN 2017-04-20 -
Rozdeiczer-Kryszkowski, Łukasz Członek RN 2017-04-20 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2017-04-20 -
Wesołowski Radosław Członek RN 2015-07-09 2019-01-08 -
Rejman Radosław Członek RN 2015-07-09 2017-04-20 -
Rejman Radosław Członek RN 2015-07-09 -
Wesołowski Radosław Członek RN 2015-07-09 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2015-02-12 2018-05-17 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2015-02-12 -
Halicki Marcin Prezes Zarządu 2014-10-17 2019-08-05 -
Halicki Marcin Prezes Zarządu 2014-10-17 -
Sobczak Wojciech Członek RN 2014-06-23 2015-07-09 -
Sobczak Wojciech Członek RN 2014-06-23 -
Rudnik Krzysztof Przewodniczący RN 2014-04-08 2018-07-03 -
Rudnik Krzysztof Przewodniczący RN 2014-04-08 -
Rudnik Krzysztof Członek RN 2013-04-10 -
Piasecka-Szczepańska Joanna Wiceprzewodniczący RN 2012-11-06 2017-12-31 -
Pawelczyk Krzysztof Prezes Zarządu 2012-11-06 2014-10-17 -
Pawelczyk Krzysztof Prezes Zarządu 2012-11-06 -
Piasecka-Szczepańska Joanna Wiceprzewodniczący RN 2012-11-06 -
Szymański Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-29 2014-04-08 -
Łukasiewicz Paweł Członek RN 2012-06-29 2013-04-10 -
Łukasiewicz Paweł Członek RN 2012-06-29 2013-04-10 -
Szymański Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-29 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2012-05-10 2014-10-17 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2012-05-10 2014-10-17 -
Kowalczuk Konrad Członek Zarządu 2012-05-10 -
Jaremek Henryk Prezes Zarządu 2011-12-02 2020-01-19 -
Jaremek Henryk Prezes Zarządu 2011-12-02 2020-01-19 -
Binkiewicz Tomasz Sekretarz RN 2011-12-02 2017-12-31 -
Pielak Grzegorz Członek RN 2011-12-02 2017-04-19 -
Binkiewicz Tomasz Sekretarz RN 2011-12-02 -
Pielak Grzegorz Członek RN 2011-12-02 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 51 -
2018 66 -
2017 49 -
2016 47 -
2015 22 -
2014 12 -
2013 10 -
2012 9 -
2011 7 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.