0,6700 zł
-1,47% -0,0100 zł
ASM Group SA (ASM)

Ludzie - ASMGROUP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kenny Dorota Prezes Zarządu 2020-01-01 -
Pawlak Jacek Członek Zarządu 2020-01-01 -
Nowak Andrzej Członek Zarządu 2020-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Nazar Filip Członek RN 2010-11-18 -
Pikula Szymon Członek RN 2019-06-26 -
Wasilewski, Bartosz Kamil Członek RN 2019-06-26 -
Moskwa Paweł Członek RN 2020-08-27 SHOPER - Członek RN
Błażejczyk Łukasz Członek RN 2021-05-31 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Skrzypiec Marcin Przewodniczący RN 2020-08-27 2021-06-17 -
Skrzypiec Marcin Członek RN 2019-06-26 2020-08-26 -
Rusewicz Małgorzata Członek RN 2019-03-07 2019-06-25 -
Rusewicz Małgorzata Członek RN 2019-03-07 -
Kenny Dorota Członek Zarządu 2019-03-01 2019-12-31 -
Stańczak Łukasz Członek Zarządu 2017-07-07 2019-12-31 -
Skrzypiec Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-08-08 2017-05-31 -
Skrzypiec Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-08-08 -
Stańczak Adam Prezes Zarządu 2016-08-05 2019-12-31 -
Grzywiński Jarosław Członek RN 2016-08-04 2020-08-12 -
Stańczak Adam Członek RN 2016-02-29 2016-08-04 -
Stańczak Adam Członek RN 2016-02-29 -
Skrzypiec Marcin Prezes Zarządu 2016-02-01 2016-08-05 -
Skrzypiec Marcin Prezes Zarządu 2016-02-01 -
Hadijev Rossen Członek RN 2015-07-29 2020-07-21 -
Pasecka Magdalena Członek RN 2014-12-15 2016-01-27 -
Pasecka Magdalena Członek RN 2014-12-15 -
Stańczak Łukasz Członek RN 2014-01-08 2014-11-07 -
Stańczak Łukasz Członek RN 2014-01-08 -
Pawlak Jacek Członek Zarządu 2013-06-24 2019-02-28 -
Górczyński Patryk Członek Zarządu 2013-06-24 2016-05-11 -
Skrzypiec Marcin Wiceprezes Zarządu 2013-06-24 2016-01-31 -
Górczyński Patryk Członek Zarządu / ds. Handlu 2013-06-24 -
Skrzypiec Marcin Wiceprezes Zarządu 2013-06-24 -
Pawlak Jacek Członek Zarządu / ds. Finansowych 2013-06-24 -
Kuczewski Jacek Członek RN 2012-11-16 2018-12-31 -
Kuczewski Jacek Członek RN 2012-11-16 -
Micorek Rafał Członek RN 2012-06-18 2013-10-24 -
Micorek Rafał Członek RN 2012-06-18 -
Cudny Maciej Przewodniczący RN 2010-08-05 2020-08-27 -
Stańczak Adam Prezes Zarządu 2010-08-05 2016-01-31 -
Stańczak Adam Prezes Zarządu 2010-08-05 2016-01-31 -
Młynarski Paweł Członek RN 2010-08-05 2015-07-29 -
Młynarski Paweł Członek RN 2010-08-05 -
Skrzypiec Marcin Członek Zarządu 2010-08-05 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 2 -
2018 2 -
2017 2 -
2016 4 -
2015 14 -
2014 17 -
2013 22 -
Grupa
2019 774 -
2018 925 -
2017 67 -
2016 45 -
2015 83 -
2014 73 -
2013 345 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.