Forum giełdowe spółki ASM GROUP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale tu drogo, stąd pokusa realizacji zysków ~Pani_Walewska 2 2026-06-25 10:26
Sypania ciąg dalszy ~Antek 3 2026-06-24 15:54
walne ~ktoś 2 2026-06-24 11:50
ASM z Kanale zero. ~TM81 4 2026-06-23 15:04
Jak zamierzają sprzedac 40 mln akcji ? ~Istny_cyrk 5 2026-06-20 11:42
Kiedy dostawa 40 000 000 papiera? ~Hit 3 2026-06-19 17:55
Na luzie zjada do 11 groszy ~Dron 3 2026-06-19 13:04
Czy intencją Stańczaków jest podcinanie gałęzi na której siedzą? ~Larry 6 2026-06-19 09:25
Bankructwo 3/10, stabilizacja 7/10, powrót high level 5/10 ~Larry 1 2026-06-18 20:39
A co tutaj się porobiło CWK 0.23 ~Czarni 2 2026-06-18 15:42
Kiedy dostawa nowych akcji z emisji? ~Hit 1 2026-06-18 14:58
Kupuj kiedy leje się krew i nikt nie wierzy ~Kaka 1 2026-06-18 10:48
Az cala jestem spocona z tych emocjii ~Alyna 6 2026-06-17 22:06
To chyba dno ~Nowy 1 2026-06-17 16:17
Teraz wiadomo po co tak emisja byla ~Hit 2 2026-06-16 07:53
Pytanko ~Nowy 1 2026-06-15 15:53
Widac ze chca opchnac makulature ~Hit 1 2026-06-15 14:34
Chcą odblokować 40mln akcji ~Apa3 4 2026-06-15 14:32
W oczekiwaniu na wielkie .. sruu ~Halyna_z_0lsztyna 2 2026-06-15 13:45
Bo leszczom się wydaje że to dołek ~Klaudia 6 2026-06-13 10:08
Dzisiejszy dzień potwierdza ze miałam rację ~Klaudia 2 2026-06-12 11:29
Adam, za Tatiany milionowe zyski i kurs 6 zł a za Ciebie ? 17 groni ~Larry 3 2026-06-11 11:18
Ale walą w rynek akcjami , może góra wychodzi ~Zaganiacz 3 2026-06-10 11:42
Przypomnę tylko ze Stanczak z Gajowniczkiem placili 0.22 pln ~Larry 5 2026-06-09 17:03
No to co jedziemy na tego dziesiątaka czy nie ? ~Larry 1 2026-06-09 09:50
Jutro przebija 16 groszy i jedzie na 10 ~Znany_jasnowidz 1 2026-06-08 17:38
Rynek przereagowal informację ~Molik77 10 2026-06-08 15:11
W dniu dzisiejszym ruszyły do boju giełdowe perły a nasza stoi ~wikary 2 2026-06-08 11:54
Obstawiamy minimum ~Małgosia 1 2026-06-08 10:07
Nie rozumiem ~Antoni 3 2026-06-02 23:34
[x]
ASMGROUP -3,07% 0,16 2026-06-26 14:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.