|
Ale tu drogo, stąd pokusa realizacji zysków
|
~Pani_Walewska
|
2
|
2026-06-25 10:26
|
|
Sypania ciąg dalszy
|
~Antek
|
3
|
2026-06-24 15:54
|
|
walne
|
~ktoś
|
2
|
2026-06-24 11:50
|
|
ASM z Kanale zero.
|
~TM81
|
4
|
2026-06-23 15:04
|
|
Jak zamierzają sprzedac 40 mln akcji ?
|
~Istny_cyrk
|
5
|
2026-06-20 11:42
|
|
Kiedy dostawa 40 000 000 papiera?
|
~Hit
|
3
|
2026-06-19 17:55
|
|
Na luzie zjada do 11 groszy
|
~Dron
|
3
|
2026-06-19 13:04
|
|
Czy intencją Stańczaków jest podcinanie gałęzi na której siedzą?
|
~Larry
|
6
|
2026-06-19 09:25
|
|
Bankructwo 3/10, stabilizacja 7/10, powrót high level 5/10
|
~Larry
|
1
|
2026-06-18 20:39
|
|
A co tutaj się porobiło CWK 0.23
|
~Czarni
|
2
|
2026-06-18 15:42
|
|
Kiedy dostawa nowych akcji z emisji?
|
~Hit
|
1
|
2026-06-18 14:58
|
|
Kupuj kiedy leje się krew i nikt nie wierzy
|
~Kaka
|
1
|
2026-06-18 10:48
|
|
Az cala jestem spocona z tych emocjii
|
~Alyna
|
6
|
2026-06-17 22:06
|
|
To chyba dno
|
~Nowy
|
1
|
2026-06-17 16:17
|
|
Teraz wiadomo po co tak emisja byla
|
~Hit
|
2
|
2026-06-16 07:53
|
|
Pytanko
|
~Nowy
|
1
|
2026-06-15 15:53
|
|
Widac ze chca opchnac makulature
|
~Hit
|
1
|
2026-06-15 14:34
|
|
Chcą odblokować 40mln akcji
|
~Apa3
|
4
|
2026-06-15 14:32
|
|
W oczekiwaniu na wielkie .. sruu
|
~Halyna_z_0lsztyna
|
2
|
2026-06-15 13:45
|
|
Bo leszczom się wydaje że to dołek
|
~Klaudia
|
6
|
2026-06-13 10:08
|
|
Dzisiejszy dzień potwierdza ze miałam rację
|
~Klaudia
|
2
|
2026-06-12 11:29
|
|
Adam, za Tatiany milionowe zyski i kurs 6 zł a za Ciebie ? 17 groni
|
~Larry
|
3
|
2026-06-11 11:18
|
|
Ale walą w rynek akcjami , może góra wychodzi
|
~Zaganiacz
|
3
|
2026-06-10 11:42
|
|
Przypomnę tylko ze Stanczak z Gajowniczkiem placili 0.22 pln
|
~Larry
|
5
|
2026-06-09 17:03
|
|
No to co jedziemy na tego dziesiątaka czy nie ?
|
~Larry
|
1
|
2026-06-09 09:50
|
|
Jutro przebija 16 groszy i jedzie na 10
|
~Znany_jasnowidz
|
1
|
2026-06-08 17:38
|
|
Rynek przereagowal informację
|
~Molik77
|
10
|
2026-06-08 15:11
|
|
W dniu dzisiejszym ruszyły do boju giełdowe perły a nasza stoi
|
~wikary
|
2
|
2026-06-08 11:54
|
|
Obstawiamy minimum
|
~Małgosia
|
1
|
2026-06-08 10:07
|
|
Nie rozumiem
|
~Antoni
|
3
|
2026-06-02 23:34
|