11,6000 zł
-2,52% -0,3000 zł
Ailleron SA (ALL)

Ludzie - AILLERON

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Styczeń Rafał Prezes Zarządu 2014-08-26 - Prezes Zarządu
Młynarczyk Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2014-08-26 -
Skrabski Piotr Członek Zarządu 2017-03-06 -
Król Tomasz Członek Zarządu 2019-12-11 -
Dąbrowski Marcin Członek Zarządu 2020-10-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Stoiński Bartłomiej Przewodniczący RN 2015-03-10 - Sekretarz RN
Styczeń Jan Członek RN 2014-04-17 - Wiceprzewodniczący RN
Korzycki Dariusz Członek RN 2015-03-10 -
Nowak Paweł Członek RN 2018-10-25 -
Orłowski Dariusz Członek RN 2021-01-08 WAWEL - Prezes Zarządu
SNIEZKA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bugaj Adam Wiceprezes Zarządu 2019-02-07 2020-10-29 -
Bugaj Adam Członek Zarządu 2019-02-07 -
Bokun Igor Członek RN 2017-10-25 2018-10-10 -
Bokun Igor Członek RN 2017-10-25 -
Juśkiewicz Łukasz Członek Zarządu 2017-03-06 2019-12-11 -
Juśkiewicz Łukasz Członek Zarządu 2017-03-06 -
Stachowiak Radosław Wiceprezes Zarządu 2016-02-23 2018-02-05 -
Stachowiak Radosław Wiceprezes Zarządu 2016-02-23 -
Bokun Igor Przewodniczący RN 2014-08-28 2015-03-10 -
Bokun Igor Przewodniczący RN 2014-08-28 -
Stoiński Bartłomiej Przewodniczący RN 2014-08-27 2015-03-09 - Sekretarz RN
Stoiński Bartłomiej Członek RN 2014-08-27 - Sekretarz RN
Olender Artur Członek RN 2014-04-15 2021-01-07 -
Czarnik Jarosław Członek RN 2014-04-15 -
Kiser Tomasz Wiceprezes Zarządu 2014-04-14 2018-10-10 -
Wójcik Jan Członek Zarządu 2014-04-14 2015-10-15 -
Wójcik Jan Członek Zarządu 2014-04-14 -
Kiser Tomasz Wiceprezes Zarządu 2014-04-14 -
Styczeń Rafał Członek Zarządu 2013-08-20 2014-08-25 - Prezes Zarządu
Styczeń Anna Przewodniczący RN 2013-08-12 2017-06-30 -
Styczeń Anna Przewodniczący RN 2013-08-12 -
Skotniczny Maciej Członek RN 2011-06-30 2017-12-31 -
Michna, Witold Piotr Członek RN 2011-06-30 2015-05-30 -
Nagrodzki Kamil Członek Zarządu 2011-06-30 2015-04-28 -
Juśkiewicz Łukasz Członek RN 2011-06-30 2014-08-27 -
Styczeń Rafał Przewodniczący RN 2011-06-30 2013-08-11 - Prezes Zarządu
Styczeń Rafał Przewodniczący RN 2011-06-30 2013-08-11 - Prezes Zarządu
Stoiński Bartłomiej Członek RN 2011-06-30 - Sekretarz RN
Juśkiewicz Łukasz Członek RN 2011-06-30 -
Bokun Igor Prezes Zarządu 2011-06-30 -
Skotniczny Maciej Członek RN 2011-06-30 -
Nagrodzki Kamil Członek Zarządu 2011-06-30 -
Michna, Witold Piotr Członek RN 2011-06-30 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 226 -
2016 199 -
2015 105 -
2014 159 -
2013 8 -
2012 13 -
Grupa
2018 18 -
2017 229 -
2016 200 -
2015 363 -
2014 159 -
2013 0 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.