REKLAMA

Zobacz wnętrze Bentleya Mulsanne

2011-09-20 13:59
publikacja
2011-09-20 13:59

Podczas targów we Frankfurcie Bentley zaprezentował model Mulsanne ze specjalnie skrojonym wnętrzem na potrzeby podróżujących biznesmenów.

Auto no nazwie Mulsanne Executive Interior Concept to z pozoru żadna nowość. Auto z zewnątrz nie różni się od dotychczasowej wersji. Szkopuł tkwi w jego wnętrzu.

W tylnym rzędzie gdzie znajdują się dwa kapitańskie fotele, zamontowano dwa składane elektrycznie stoliki wykonane z drewna. Na każdym z nich został zamontowany iPad wraz z bezprzewodową klawiaturą. W dachu umieszczony jest także wysuwany ekran LED o przekątnej 15,6 cali.



Pasażerowie podczas jazdy mogą korzystać z szerokopasmowego łącza internetowego. W podłokietniku umieszczono telefon oraz pióro marki Tibaldi. W razie potrzeby jest tam także pilot do obsługi systemu rozrywki, do którego można podpiąć iPoda z muzyką.

Źródło:
Tematy
Nawet 6 miesięcy za 0 zł. Skorzystaj z wyjątkowej oferty dla firm!
Nawet 6 miesięcy za 0 zł. Skorzystaj z wyjątkowej oferty dla firm!
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki