REKLAMA

Adam Łukojć dyrektorem finansowym Captor Therapeutics

2026-02-06 22:20
publikacja
2026-02-06 22:20

Adam Łukojć został powołany przez radę nadzorczą Captor Therapeutics na stanowisko członka zarządu - dyrektora finansowego - poinformowała spółka w komunikacie.

Adam Łukojć dyrektorem finansowym Captor Therapeutics
Adam Łukojć dyrektorem finansowym Captor Therapeutics
fot. Zbyszek Kaczmarek / / FORUM

Adam Łukojć był w przeszłości m.in. zarządzającym funduszami w TFI Allianz Polska, Skarbiec TFI i Credit Suisse Asset Management.

Jednocześnie Tomáš Drmota złożył rezygnację zpełnienia funkcji członka zarządu - dyrektora ds. technologii ze skutkiem natychmiastowym.

"Przyczyną rezygnacji jest chęć zaangażowania się w realizację kluczowych projektów naukowo-badawczych, co wymaga koncentracji na płaszczyźnie merytoryczno-eksperckiej poza bieżącym zarządzaniem operacyjnym spółką" - napisano w komunikacie.

"Zmiana ta jest elementem optymalizacji ról wewnątrz organizacji - pozwala na wykorzystanie unikalnych kompetencji naukowych Tomáša Drmoty w obszarze R_D, przy jednoczesnym wzmocnieniu kompetencji zarządczych Adama Łukojcia w bieżącej egzekucji celów biznesowych" - dodano. (PAP Biznes)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Szukasz szybkiej i bezpiecznej pożyczki?
Szukasz szybkiej i bezpiecznej pożyczki?

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki