REKLAMA

Podwyżki i nowości w bankach jeszcze w lipcu. Podpowiadamy, co czeka klientów

2022-07-15 09:00
publikacja
2022-07-15 09:00
Podwyżki i nowości w bankach jeszcze w lipcu. Podpowiadamy, co czeka klientów
Podwyżki i nowości w bankach jeszcze w lipcu. Podpowiadamy, co czeka klientów
fot. Chutima Chaochaiya / / Shutterstock

Wypatrujący podwyżek na produktach oszczędnościowych nie mogli narzekać na ich brak w tym miesiącu. Początek lipca obfitował w zmiany na lokatach i kontach oszczędnościowych. Końcówka miesiąca to tradycyjnie zapowiedzi kończących się ofert specjalnych.

1 lipca 2022 r. weszły w życie nowe tabele oprocentowania w pięciu bankach – Alior Banku, Banku Millennium, Bank Pekao, Credit Agricole i Getin Noble Banku. W przypadku pierwszych czterech z nich zmiany oznaczały podwyżki. Alior Bank zaproponował wyższą stawkę na koncie oszczędnościowym dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego, Bank Pekao i Bank Millennium wprowadzili wyższe stawki standardowe na kontach oszczędnościowych a Credit Agricole podniósł stawkę na Rachunku Oszczędzam i niektórych lokatach terminowych. Getin Noble Bank przedłużył swoje promocje na dotychczasowych warunkach.

Do blisko połowy miesiąca na zmiany warunków na lokatach czy kontach oszczędnościowych zdecydowało się jeszcze kilka banków. 6 lipca br. to kolejna zmiana tabeli oprocentowania w Banku Millennium. Tym razem bank postawił na podwyżki na lokatach terminowych. 8 lipca br. podwyżki i nowości (Lokata Progresywna) zaproponował PKO Bank Polski, kolejnego dnia tj. 9 lipca br. wyższą stawkę na m.in. neoLokacie Zysk wprowadził neoBank. 13 i 14 lipca br. na podwyżki postawili kolejno Inbank i Santander Consumer Bank.

11 lipca br. mBank poinformował o wprowadzonych nowościach w aplikacji mobilnej. Klienci banku mogą dokonywać płatności za bilety parkingowe czy składać wnioski o świadczenie Dobry Start. Czytaj więcej: Nowe usługi w aplikacji mobilnej mBanku.

19 lipca br. Credit Agricole obniży oprocentowanie na Rachunku Oszczędzam. Stawka w dalszym ciągu będzie bazowała na WIBOR 1M, ale zostanie od niej ujęta wyższa marża.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na lipiec 2022 r.

MDe

Źródło:
Tematy
Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Otwórz konto, które samo oszczędza na 6,5% i zgarnij nawet 450 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki