REKLAMA

Złoty Bankier 2020 - zamów raport z wynikami swojego banku

Malwina Wrotniak2020-06-23 06:00redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2020-06-23 06:00

Znamy już wyniki 11. edycji rankingu Złoty Bankier. Gratulujemy bankom, które mogą pochwalić się najwyższymi standardami obsługi klientów i bezkonkurencyjnymi produktami. Kolejny rok z rzędu szczegółowe wyniki każdej z ocenianych instytucji omawiamy w indywidualnych raportach.

/ Bankier.pl

Od dziś wszystko jasne - poznalismy liderów polskiej bankowości 2020. Wyniki tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier podajemy w specjalnej wideorelacji dostępnej na Bankier.pl i PB.pl oraz w przygotowanym z tej okazji dodatku do "Pulsu Biznesu". Zachęcam do sięgnięcia po szczegóły.

To już kolejna edycja, w ramach której banki biorące udział w badaniu mają szansę poznać szczegóły uzyskanych przez siebie wyników:

  • w kategorii głównej - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi (badanie realizowane przez Kantar i Obserwatorium.biz),
  • w kategoriach produktowych - Konto osobiste, Karta kredytowa, Kredyt hipoteczny, Kredyt gotówkowy (badanie realizowane przez dziennikarzy specjalizujących się w bankowości).
Reklama

Analiza wszystkich etapów badania i składowych decydujących o wyniku końcowym oraz porównanie z rynkową konkurencją są dostępne w formie raportów na zamówienie.

Zachęcam do skorzystania z dodatkowego źródła informacji na temat efektywności działań swojego banku.

Kontakt w sprawie raportów:

Zobacz też:

***

Organizatorami rankingu Złoty Bankier są Bankier.pl i "Puls Biznesu". Partnerzy merytoryczni to Kantar Polska i Obserwatorium.biz, partnerzy wspierający - Securing i Symetria. Patronami tegorocznego badania są Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Sotrender, NowyMarketing.pl, Dragon Rouge i Smart.Bankier.pl. Partnerem strategicznym badania jest Mastercard.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
MINI pełne przygód.

MINI pełne przygód.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Złoty Bankier

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki