REKLAMA

Zatoński: Debiut Play na giełdzie to dobry ruch

2017-06-19 16:24
publikacja
2017-06-19 16:24
fot. Krystian Maj / FORUM

Sieć Play jest w Polsce obecna już od 10 lat i posiada bazę ponad 14 mln klientów. Teraz ma zadebiutować na GPW. O komentarz poprosiliśmy Marcela Zatońskiego, dziennikarza "Pulsu Biznesu".

- Jest to decyzja podjęta po kilku miesiącach rozważań głównych udziałowców sieci, którzy przez kilka lat próbowali sprzedać Playa inwestorowi strategicznemu. Plany się nie udały, negocjacje odbijały się o ceny. Dlatego teraz jest próba sprzedaży spółki inwestorom giełdowym, co według analityków jest ostatnim dobrym momentem, by dokonać tej oferty. Jej wartość jest szacowana powyżej 2 mld złotych – mówi Zatoński.

Rozmawiała Anna Drozd

Źródło:
Tematy
Załóż Twisto i zdobądź bonus 20 zł na pierwsze zakupy! Kup teraz, zapłać później!

Załóż Twisto i zdobądź bonus 20 zł na pierwsze zakupy! Kup teraz, zapłać później!

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~kkk
To bardzo dobry ruch. Będą mieli na reklamy..z wojewódzkim..chajzerami...i cała inna pseudo artystyczną elitą. ..
autor_widmo
play zadebiutuje, akcje poleca w dol, bo jest to wydmuszka medialna i przereklamowana, z pomoca przyjdzie rzad i za pomoca pzu lub pko bp kupi upadajaca spolke, pis musi miec swoj udzial w telekomach i juz, zatem play na oku, nowy pisowy prezes zapewne juz czeka na stolek
~Heh
Play musi poprostu rozwinąc działalnosc na cala Europe jak t- mobil i orange aby nie płacic za klijentów uzywajacych za granica. Sa tez rozwazania ,ze taki Francuz przyjedzie do pl i kupi playa ,bo ma np. Taniej internet ale wysokie oplaty operatorom we Francji zaplaci play i bedzie stratny ,bo uslugi u nas sa duzo tansze.Francuz Play musi poprostu rozwinąc działalnosc na cala Europe jak t- mobil i orange aby nie płacic za klijentów uzywajacych za granica. Sa tez rozwazania ,ze taki Francuz przyjedzie do pl i kupi playa ,bo ma np. Taniej internet ale wysokie oplaty operatorom we Francji zaplaci play i bedzie stratny ,bo uslugi u nas sa duzo tansze.Francuz bedziechcial caly rok korzystac z playawe Francji, a straty kto zaplaci ? Wiec klijenci polscy beda mieli duzo drozsze uslugi !! Przecz z Francuzami !!!
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
open_mind
Tak - dobry ruch, w ogóle „ruch-anie” to dobre ruchy: Argentyna na ten przykład propaguje ruch-anie na najbliższe 100 lat i niespodziewanie ogłasza sprzedaż 100-letnich obligacji:
open_mind
Argentyna - Wygląda jak inwestycja wieku. Kurcze czy ludziom coś do jedzenia dodają czy złodzieje budują sobie po prostu „odskocznie” ?
open_mind odpowiada open_mind
Jak na ironię Bank of Afryka przepraszam Ameryka zaczyna się martwić o nieuzasadnione wzrosty na giełdach. Naprawdę komedie, i na to powinni sprzedawać bilety.

Powiązane: Play w drodze na GPW

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki