Żabka testuje nowe kasy

Żabka testuje nowe rozwiązania - wprowadziła do jednego ze swoich sklepów kasy samoobsługowe. 

Nowe kasy samoobsługowe w Żabce - trwają testy
Nowe kasy samoobsługowe w Żabce - trwają testy (fot. Wiadomościhandlowe / Wiadomoscihandlowe.pl )

Żabka testuje kasy samoobsługowe w wybranych sklepach, informują WiadomościHandlowe.pl. Firma nie podaje, na jaką skalę prowadzony jest pilotaż. Wspomina o dużym zainteresowaniu rozwiązaniem wśród franczyzobiorców. Klienci mogą w kasie kupić tylko produkty posiadające kod kreskowy, a urządzenie na koniec zakupów poda, ile czasu zajęło kasowanie produktów.

- Do czasu zakończenia testów nie możemy złożyć konkretnych deklaracji dotyczących wdrożenia tego narzędzia w całej sieci - skomentowało biuro prasowe Żabki w odpowiedzi na pytania portalu WiadomościHandlowe.pl.

Kasy samoobsługowe testuje również Lidl. W listopadzie do swoich sklepów bezobsługowe kasy wprowadziła Biedronka. To popularne rozwiązanie stosowane przez spożywczych gigantów. Rynek rozwija się, a wraz z rozwojem pojawiają się nowe pomysły. Jednym z nich jest warszawski samoobsługowy otwarty 24 godziny na dobę Carrefour.

W grudniu br. Żabka otworzyła najmniejszy sklep w Polsce. W poznańskim biurowcu klienci mogą zrobić zakupy na 16 metrach kwadratowych. Małe sklepy stają się coraz bardziej popularne - kiosk Ruch otworzył odświeżoną wersję swojego saloniku prasowego z produktami spożywczymi.

DF

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 degrengolada

wprowadźcie te kasy, bo już nie chce mi się kolejny raz dyskutować ze sklepikarzem dlaczego ceny na półce różnią się od cen przy kasie i ostatecznie kupuję po cenach wyższych żeby nie robić ambarasu w kolejce.

! Odpowiedz
16 2 jes

A kiedy lekcje od Rydzyka? W końcu dali łapówę do Torunia by być otwartym w niedzielę.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne