W Biedronce kasy same wykryją i rozładują kolejkę

W najnowocześniejszym sklepie sieci Biedronka, który zostanie otwarty we wtorek w Warszawie, czujniki zamontowane w kasach same będą wykrywały kolejkę i powiadomią obsługę. W sklepie znajdzie się także miejsce na rożen i kawiarniany kącik – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

(Biedronka)
Biedronka zostanie otwarta przy ul. Modlińskiej na północy Warszawy. Problem kolejek ma w niej nie istnieć. Oprócz systemu wykrywania kolejek, w sklepie znajdzie się także sześć kas samoobsługowych.

W najnowszej Biedronce znajdzie się także osobne stoisko z mięsem i wędlinami. Nowością będzie znajdujący się tam rożen, który oferował będzie kurczaki.

Nowe rozwiązania zastosowane zostaną także w innych działach. W dziale piekarniczym będzie można skorzystać z krajalnicy do chleba, dział z alkoholami będzie oferował sprzedaż piwa w butelkach zwrotnych, z kolei owoce i warzywa będą sprzedawane w papierowych torbach.

W sklepie pojawi się także kącik kawiarniany „Kawa i ciacho”. Na samoobsługowym stanowisku będzie można zamówić kawę, napoje, słodycze, słone przekąski, a także gazety. To – jak zauważają Wiadomości Handlowe, powrót do porzuconego w 2015 r. pomysłu kawiarni Kropka Relaks.

Biedronka przy ul. Modlińskiej w Warszawie ma być „eko”. Sprawią to m.in. panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu, które będą dostarczały prąd, m.in. do oświetlenia miejsc parkingowych. W pobliżu sklepu znajdzie się także stacja rowerów miejskich.

MKZ

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 12 1as

Bajery-rowery, a kolejki jak były, tak będą. Personel jest za mały.

! Odpowiedz
6 15 etre

Nie lubię tych sklepów właśnie za wieczne kolejki do kasy i niską jakość większości oferowanych produktów. Na szczęście każdy ma wybór jakość/cena.

! Odpowiedz
1 11 and00

Niby tak, ale Biedronkę mam 100m od domu, Lidla 300m, a coś innego to nie licząc Żabki tak z kilometr...

! Odpowiedz
1 30 silvio_gesell

Kiedyś były kolejki do sklepu, a teraz są kolejki ze sklepu.

! Odpowiedz
15 34 dziki_losos

> same będą wykrywały kolejkę i powiadomią obsługę

A obsługa nie może się, że tak powiem, sama powiadomić? Przecież ktoś tam pracuje i patrzy na te kasy, tak?

! Odpowiedz
1 19 matpoz1

Może, ale tak z....ala że nie ma nawet czasu żeby podrapać się po d....

! Odpowiedz
47 71 karbinadel

Co tam inteligentne kasy Jak dla mnie prawdziwą rewolucją jest "rożen, który oferował będzie kurczaki"

! Odpowiedz
9 76 jonh_bastard

To teraz fotokomórka uruchomi słynny dzwoneczek i dziewczyna porzuci paleciaka na środku sklepu i pobiegnie na linię kas. A może zrobicie coś żeby nie było tak brudno i odrazajaco?

! Odpowiedz
46 38 karbinadel

Brud kupującym widocznie nie przeszkadza, czują się jak w domu

! Odpowiedz
2 59 januszcebulak

A czy ta sama technologia nie istniała z 10 lat temu w postaci guzika z dzwonkiem przy kasie? Kasjer widział, że jest duża kolejka i dzwonił...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne