REKLAMA

W Biedronce kasy same wykryją i rozładują kolejkę

2019-11-25 10:54
publikacja
2019-11-25 10:54

W najnowocześniejszym sklepie sieci Biedronka, który zostanie otwarty we wtorek w Warszawie, czujniki zamontowane w kasach same będą wykrywały kolejkę i powiadomią obsługę. W sklepie znajdzie się także miejsce na rożen i kawiarniany kącik – informuje portal wiadomoscihandlowe.pl.

/ Biedronka
Biedronka zostanie otwarta przy ul. Modlińskiej na północy Warszawy. Problem kolejek ma w niej nie istnieć. Oprócz systemu wykrywania kolejek, w sklepie znajdzie się także sześć kas samoobsługowych.

W najnowszej Biedronce znajdzie się także osobne stoisko z mięsem i wędlinami. Nowością będzie znajdujący się tam rożen, który oferował będzie kurczaki.

Nowe rozwiązania zastosowane zostaną także w innych działach. W dziale piekarniczym będzie można skorzystać z krajalnicy do chleba, dział z alkoholami będzie oferował sprzedaż piwa w butelkach zwrotnych, z kolei owoce i warzywa będą sprzedawane w papierowych torbach.

W sklepie pojawi się także kącik kawiarniany „Kawa i ciacho”. Na samoobsługowym stanowisku będzie można zamówić kawę, napoje, słodycze, słone przekąski, a także gazety. To – jak zauważają Wiadomości Handlowe, powrót do porzuconego w 2015 r. pomysłu kawiarni Kropka Relaks.

Biedronka przy ul. Modlińskiej w Warszawie ma być „eko”. Sprawią to m.in. panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu, które będą dostarczały prąd, m.in. do oświetlenia miejsc parkingowych. W pobliżu sklepu znajdzie się także stacja rowerów miejskich.

MKZ

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (13)

dodaj komentarz
1as
Bajery-rowery, a kolejki jak były, tak będą. Personel jest za mały.
etre
Nie lubię tych sklepów właśnie za wieczne kolejki do kasy i niską jakość większości oferowanych produktów. Na szczęście każdy ma wybór jakość/cena.
and00
Niby tak, ale Biedronkę mam 100m od domu, Lidla 300m, a coś innego to nie licząc Żabki tak z kilometr...
silvio_gesell
Kiedyś były kolejki do sklepu, a teraz są kolejki ze sklepu.
dziki_losos
> same będą wykrywały kolejkę i powiadomią obsługę

A obsługa nie może się, że tak powiem, sama powiadomić? Przecież ktoś tam pracuje i patrzy na te kasy, tak?
matpoz1
Może, ale tak z....ala że nie ma nawet czasu żeby podrapać się po d....
karbinadel
Co tam inteligentne kasy Jak dla mnie prawdziwą rewolucją jest "rożen, który oferował będzie kurczaki"
jonh_bastard
To teraz fotokomórka uruchomi słynny dzwoneczek i dziewczyna porzuci paleciaka na środku sklepu i pobiegnie na linię kas. A może zrobicie coś żeby nie było tak brudno i odrazajaco?
karbinadel
Brud kupującym widocznie nie przeszkadza, czują się jak w domu
januszcebulak
A czy ta sama technologia nie istniała z 10 lat temu w postaci guzika z dzwonkiem przy kasie? Kasjer widział, że jest duża kolejka i dzwonił...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki