Żabka otworzyła najmniejszy sklep w Polsce

2019-12-06 11:10
publikacja
2019-12-06 11:10

Żabka otworzyła najmniejszy sklep w Polsce – jego powierzchnia to 16 metrów kwadratowych. W mini-Żabce klienci w Poznaniu mogą napić się kawy, kupić bułkę czy zjeść hot doga.

Najmniejsza Żabka już otwarta w poznańskim "Bałtyku" / fot. Wiadomościhandlowe / Wiadomoscihandlowe.pl

Żabka otworzyła swój najmniejszy sklep w Polsce w poznańskim biurowcu Bałtyk, a dostępne produkty odpowiadają przede wszystkim potrzebom śniadaniowym klientow, czytamy w WiadomościachHandlowych.pl.

W sklepie kupić można przekąski, dania i produkty gotowe. Dodatkowo klienci będą mogli zarejestrować starter telefonii komórkowej oraz odebrać i nadać przesyłkę. Produkty w mini-Żabce zostały dopasowane do osób, które chcą "szybko wyskoczyć” w przerwie do sklepu lub wstąpić w drodze do i z pracy.

Nowy sklep to kolejna odsłona w ramach tzw. formatu galaxy. Sieć sklepów Żabka obecna jest w Polsce od 21 lat. Obecnie posiada 5 923 placówki, z czego 4 tys. z nich kierowane są przez franczyzobiorców. W ostatnim czasie marka zmienia wygląd wszystkich punktów. 

Wraz a początkiem listopada nowy wygląd pokazały saloniki prasowe Ruch. W nowych kioskach klienci mogą napić się kawy oraz zjeść na ciepło. Klika dni temu Carrefour otworzył całodobowy bezobsługowy sklep w Warszawie. Na rynku powstaje realna konkurencja dla sieci Żabek. 

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
open_mind
Jakie szkarady postawili w samym centrum miasta, takie "zielazne" Cri-pi figury, A jak ktoś walnie przypadkowo w nie i się skaleczy. Ludziom się mózgi lasują. Ale jak by tak ktoś np. ślicznym samochodem ta zaparkował to by go chyba, no nie wiem co.
nostromo25
Cytujac klasyka "Dam wam dolaha za skoszenie thawnika, pojdziecie do Zabki i kupicie cala Zabke, wy skuh.........."

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki