Żabka otworzyła najmniejszy sklep w Polsce

Żabka otworzyła najmniejszy sklep w Polsce – jego powierzchnia to 16 metrów kwadratowych. W mini-Żabce klienci w Poznaniu mogą napić się kawy, kupić bułkę czy zjeść hot doga.

Najmniejsza Żabka już otwarta w poznańskim "Bałtyku"
Najmniejsza Żabka już otwarta w poznańskim "Bałtyku" (fot. Wiadomościhandlowe / Wiadomoscihandlowe.pl )

Żabka otworzyła swój najmniejszy sklep w Polsce w poznańskim biurowcu Bałtyk, a dostępne produkty odpowiadają przede wszystkim potrzebom śniadaniowym klientow, czytamy w WiadomościachHandlowych.pl.

W sklepie kupić można przekąski, dania i produkty gotowe. Dodatkowo klienci będą mogli zarejestrować starter telefonii komórkowej oraz odebrać i nadać przesyłkę. Produkty w mini-Żabce zostały dopasowane do osób, które chcą "szybko wyskoczyć” w przerwie do sklepu lub wstąpić w drodze do i z pracy.

Nowy sklep to kolejna odsłona w ramach tzw. formatu galaxy. Sieć sklepów Żabka obecna jest w Polsce od 21 lat. Obecnie posiada 5 923 placówki, z czego 4 tys. z nich kierowane są przez franczyzobiorców. W ostatnim czasie marka zmienia wygląd wszystkich punktów. 

Wraz a początkiem listopada nowy wygląd pokazały saloniki prasowe Ruch. W nowych kioskach klienci mogą napić się kawy oraz zjeść na ciepło. Klika dni temu Carrefour otworzył całodobowy bezobsługowy sklep w Warszawie. Na rynku powstaje realna konkurencja dla sieci Żabek. 

DF

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 3 open_mind

Jakie szkarady postawili w samym centrum miasta, takie "zielazne" Cri-pi figury, A jak ktoś walnie przypadkowo w nie i się skaleczy. Ludziom się mózgi lasują. Ale jak by tak ktoś np. ślicznym samochodem ta zaparkował to by go chyba, no nie wiem co.

! Odpowiedz
7 18 nostromo25

Cytujac klasyka "Dam wam dolaha za skoszenie thawnika, pojdziecie do Zabki i kupicie cala Zabke, wy skuh.........."

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne