Carrefour otworzył całodobowy sklep bezobsługowy

Sieć Carrefour otworzyła sklep samoobsługowy, który jest otwarty 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Na miejscu można nabyć świeże produkty, a pierwszy taki format uruchomiono w Warszawie, przy ul. Światowida 18. 

(Carrefour)

Samoobsługowy sklep Carrefoura ma oferować artykuły typu food-to-go, czyli kanapki lub przekąski, napoje, słodycze, artykuły świeże - owoce i warzywa, nabiał, wędliny, ryby, produkty sypkie, artykuły higieniczne oraz karmy dla zwierząt. 

W sklepie znajdują się maszyny vendingowe, wybór produktu odbywa się przez panel dotykowy, na koniec dokonuje się płatności za pomocą karty lub aplikacji Blik. 

– Od kilku lat intensywnie wdrażamy naszą strategię omnikanałową, by zapewnić klientom możliwość dokonywania zakupów w preferowany sposób oraz doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Carrefour kontynuuje swoje innowacyjne podejście do handlu. Sklep Carrefour Express samoobsługowy jest już trzecim nowym formatem uruchomionym w tym roku w Polsce, po Carrefour BIO oraz Supeco. Przykładem innych rozwiązań, które odpowiadają na wyzwania współczesnego handlu, jest dynamiczny rozwój naszego e-commerce oraz digitalowy hipermarket w CH Atrium Promenada, który stał się ikoną nowoczesnego retailu. Mamy nadzieję, że również nowy format spotka się z uznaniem klientów, a także będzie źródłem inspiracji dla całej branży – powiedział Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska w wiadomości przesłanej mediom. 

Carrefour nie jest pierwszą siecią, która postawiła na sklepy samoobsługowe w Polsce. Pionierem na rodzimym rynku był koncept Bio Family, a na zagranicznym - Amazon Go. Natomiast dyskonty takie jak Biedronka czy Lidl obecnie powoli wprowadzają kasy samoobsługowe

WS

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
54 3 mazurek_andrzej

Francuzi się "zapominają " są w Polsce i powinni przestrzegać polskiego prawa , a jak się nie podoba to do widzenia , w innych krajach taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia , Polska nie jest państwem niewolniczym !!!!!!

! Odpowiedz
0 53 xxpp

We wszystkich krajach sa takie sklepy. Żadnego prawa nie łamią.
Efektem "obrony pracowników" będzie całkowite wyeliminowanie sprzedawców w ciągu kilku lat.

! Odpowiedz
0 16 karbinadel

Proponuję najpierw przeczytać artykuł, który się komentuje. A potem ewentualnie spróbować zrozumieć, co w nim napisano

! Odpowiedz
0 12 rythonie

Boże jaki cymbał...

! Odpowiedz
0 6 keks

Oj Antek. Mógłbyś chociaż przeczytać artykuł a nie trolujesz po tytułach.

! Odpowiedz
5 38 jasiek2017

I tak oto kończy się zawód kasjera. Za 10-15 lat to będzie zawód na wymarciu osiągalny głównie w małych rodzinnych sklepikach.

! Odpowiedz
1 72 karbinadel

Nic nie ominął, bo nie ma czegoś takiego, jak zakaz handlu w niedzielę. Jest co najwyżej zakaz pracy dla siły najemnej - a tu przecież nikt nie pracuje

! Odpowiedz
0 5 xxpp

Tytuł to klasyczny clickbait.

! Odpowiedz
27 14 dziki_losos

Z jednej strony świetnie - jak się skończy mleko, to można podskoczyć w niedzielę. Z drugiej jestem sceptyczny co do sklepów, gdzie nie ma żadnej obsługi - kto ogarnie cały ten syf, który zostawią klienci?

! Odpowiedz
21 36 antek10

I bardzo dobrze. To pracownicy powinni decydowac kiedy chca pracować. Robią z tego kraju pislam.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne