REKLAMA

Weekendowe przerwy techniczne w bankach

Dominika Florek2020-10-30 10:20redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-10-30 10:20
fot. lucadp / Shutterstock

Utrudnienia w bankach w najbliższy weekend - przerwy techniczne zapowiedział Volkswagen Bank oraz ING Bank Śląski. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami dotyczącymi m.in. korzystania z bankowości internetowej.

Na Bankier.pl w cotygodniowym zestawieniu sprawdzamy, które instytucje zapowiedziały przerwy techniczne na najbliższy weekend.

Prace techniczne – Volkswagen Bank

Klienci Volkswagen Banku muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z bankowości elektronicznej. W najbliższy weekend na niedzielę (1 listopada) bank zapowiedział planowane prace modernizacyjne. Od godziny 20:00 do godziny 21:00 niedostępna będzie bankowość internetowa oraz telefoniczna.

Przerwa serwisowa w ING Banku Śląskim

W najbliższy weekend klienci ING korzystający z modułu Makler oraz aplikacji ING Makler Mobile muszą liczyć się z utrudnieniami. W sobotę (31 października) od godziny 8:00 do 19:00 ING Bank Śląski przeprowadzi prace technologiczno-serwisowe. W tym czasie niedostępny będzie zarówno moduł Makler w systemie bankowości internetowej, jak i aplikacja ING Makler Mobile.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców.

Tematy
Płać rachunki sprytniej nie tracąc kontroli dzięki MojeUslugi.pl od ING

Płać rachunki sprytniej nie tracąc kontroli dzięki MojeUslugi.pl od ING

Komentarze (2)

dodaj komentarz
zops
Przerwy w bankach w stanie kryzysowym? Ładnie, ładnie. Wnoszę o zapłatę tytułem pięciu miesięcznych pensji senatorskich wstecznie. Dieta była wypłacona co prawda z jednej kieszeni ale i tak głodowa. Oryginalne powietrze sprzedamy?
sslawek74
W ING chyba oszczędzają na prądzie i co weekend wyłączają serwery. Cięcie kosztów?

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki