REKLAMA

W weekend przerwy techniczne w dużych bankach

Marcin Kaźmierczak2020-07-31 09:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-07-31 09:00
W weekend przerwy techniczne w dużych bankach
W weekend przerwy techniczne w dużych bankach
fot. lucadp / / Shutterstock

W najbliższy weekend klienci trzech dużych banków będą musieli radzić sobie z przerwami w dostępie do przelewów internetowych. Prace serwisowe przeprowadzać będą: Bank Pekao, ING Bank Śląski i BNP Paribas.

Utrudnienia w BNP Paribas

Już w piątek wieczorem rozpocznie się przerwa w dostępie do bankowośći internetowej i mobilnej w BNP Paribas. Od godz. 21:00 w piątek (31 lipca) do godz. 3:00 w sobotę (1 sierpnia) nie będzie można skorzystać z systemów bankowości internetowej BiznesPl@net, GOmobile Biznes oraz Mobile BiznesPl@net. Powodem będą prace serwisowe prowadzone przez bank.

Jak informują przedstawiciele BNP Paribas, w trakcie prac będzie można korzystać z bankomatów, a także płacić za pomocą kart.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Również na noc z piątku na sobotę (31 lipca – 1 sierpnia) prace serwisowe zaplanował ING Bank Śląski. Klienci banku nie będą mogli wówczas dokonywać płatności internetowych za pomocą kart w 3D Secure (płatności w internecie za pomocą kart w 3D Secure są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS).

Utrudnienia potrwają od godz. 0:00 do 4:00.

Prace serwisowe w Pekao

Na noc z soboty na niedzielę prace serwisowe zaplanował bank Pekao SA. W związku z tym, od godz. 21:00 w sobotę (1 sierpnia) do godz. 2:00 w niedzielę (2 sierpnia) potrwa przerwa w dostępie do serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay i usług maklerskich banku.

Źródło:
Marcin Kaźmierczak
Marcin Kaźmierczak
redaktor Bankier.pl

Redaktor prowadzący działu Twoje Finanse - Biznes w Bankier.pl. Zajmuje się tematyką nieruchomości. Przygotowuje raporty dotyczące cen mieszkań, pisze o trendach na tym rynku, monitoruje najciekawsze inwestycje w Polsce i za granicą. Na co dzień śledzi także rynek motoryzacyjny, a swoimi spostrzeżeniami dzieli się w sekcji Moto portalu Bankier.pl. Absolwent politologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
onlyv8engine
a może podziękować bankom za ich usługi skoro nie zapewniają ciągłości, albo złożyć propozycję że rata wpłynie za 2-3 dni bo mamy przerwę techniczną.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki