REKLAMA

W weekend przerwy techniczne w dużych bankach

Marcin Kaźmierczak2020-07-31 09:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-07-31 09:00
fot. lucadp / Shutterstock

W najbliższy weekend klienci trzech dużych banków będą musieli radzić sobie z przerwami w dostępie do przelewów internetowych. Prace serwisowe przeprowadzać będą: Bank Pekao, ING Bank Śląski i BNP Paribas.

Utrudnienia w BNP Paribas

Już w piątek wieczorem rozpocznie się przerwa w dostępie do bankowośći internetowej i mobilnej w BNP Paribas. Od godz. 21:00 w piątek (31 lipca) do godz. 3:00 w sobotę (1 sierpnia) nie będzie można skorzystać z systemów bankowości internetowej BiznesPl@net, GOmobile Biznes oraz Mobile BiznesPl@net. Powodem będą prace serwisowe prowadzone przez bank.

Jak informują przedstawiciele BNP Paribas, w trakcie prac będzie można korzystać z bankomatów, a także płacić za pomocą kart.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Również na noc z piątku na sobotę (31 lipca – 1 sierpnia) prace serwisowe zaplanował ING Bank Śląski. Klienci banku nie będą mogli wówczas dokonywać płatności internetowych za pomocą kart w 3D Secure (płatności w internecie za pomocą kart w 3D Secure są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS).

Utrudnienia potrwają od godz. 0:00 do 4:00.

Prace serwisowe w Pekao

Na noc z soboty na niedzielę prace serwisowe zaplanował bank Pekao SA. W związku z tym, od godz. 21:00 w sobotę (1 sierpnia) do godz. 2:00 w niedzielę (2 sierpnia) potrwa przerwa w dostępie do serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay i usług maklerskich banku.

Źródło:
Marcin Kaźmierczak
Marcin Kaźmierczak
redaktor Bankier.pl

Zajmuje się tematyką nieruchomości. Przygotowuje raporty dotyczące cen mieszkań, pisze o trendach na tym rynku, monitoruje najciekawsze inwestycje w Polsce i za granicą. Na co dzień śledzi także rynek motoryzacyjny, a swoimi spostrzeżeniami dzieli się w sekcji Moto portalu Bankier.pl. Absolwent politologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
onlyv8engine
a może podziękować bankom za ich usługi skoro nie zapewniają ciągłości, albo złożyć propozycję że rata wpłynie za 2-3 dni bo mamy przerwę techniczną.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki