REKLAMA
KONFLIKT ROSJA-UKRAINA

Visa zatrudnia byłych olimpijczyków

2016-08-16 08:23
publikacja
2016-08-16 08:23

Firma Visa – oficjalny sponsor Igrzysk Olimpijskich – ogłosiła rekrutację na stanowiska biurowe w San Francisco. Warunek? Tytuł licencjata oraz wzięcie udziału w olimpiadzie lub paraolimpiadzie w ciągu ostatnich 6 lat. 

fot. ISSEI KATO / / FORUM

Sportowcy, którzy wzięli udział w jednej z olimpiad organizowanych w Vancouver w 2010 roku, Londynie w 2012 roku, Soczi w 2014 roku lub na tegorocznych mistrzostwach w Rio de Janeiro, mogą spróbować swoich sił... w pracy za biurkiem. 

Visa nie podaje liczby otwartych stanowisk. Olimpijczycy znajdą zatrudnienie w różnych działach - od marketingu przez sponsoring po sprzedaż – donosi portal CNN Money. Według firmy, olimpijczycy mają ogromne predyspozycje na bycie liderami także w biznesie. Ponadto są oddani, ciężko pracują i stanowią wzór do naśladowania – potwierdza w rozmowie z CNN Money Kate Johnson z działu marketingu Visa, była srebrna medalistka z 2004 roku. 

Visa wychodzi naprzeciw potrzebom sportowców, którzy po zakończonej karierze poszukują nowego zajęcia. Wielu z nich mimo sukcesów na arenie międzynarodowej, musi obrać nową ścieżkę kariery, aby zarobić na emeryturę. 

Weronika Szkwarek

Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Powiązane: Rio 2016

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki