Visa zatrudnia byłych olimpijczyków

Firma Visa – oficjalny sponsor Igrzysk Olimpijskich – ogłosiła rekrutację na stanowiska biurowe w San Francisco. Warunek? Tytuł licencjata oraz wzięcie udziału w olimpiadzie lub paraolimpiadzie w ciągu ostatnich 6 lat. 

Visa zatrudnia byłych olimpijczyków
Visa zatrudnia byłych olimpijczyków (fot. ISSEI KATO / FORUM)

Sportowcy, którzy wzięli udział w jednej z olimpiad organizowanych w Vancouver w 2010 roku, Londynie w 2012 roku, Soczi w 2014 roku lub na tegorocznych mistrzostwach w Rio de Janeiro, mogą spróbować swoich sił... w pracy za biurkiem. 

Visa nie podaje liczby otwartych stanowisk. Olimpijczycy znajdą zatrudnienie w różnych działach - od marketingu przez sponsoring po sprzedaż – donosi portal CNN Money. Według firmy, olimpijczycy mają ogromne predyspozycje na bycie liderami także w biznesie. Ponadto są oddani, ciężko pracują i stanowią wzór do naśladowania – potwierdza w rozmowie z CNN Money Kate Johnson z działu marketingu Visa, była srebrna medalistka z 2004 roku. 

Visa wychodzi naprzeciw potrzebom sportowców, którzy po zakończonej karierze poszukują nowego zajęcia. Wielu z nich mimo sukcesów na arenie międzynarodowej, musi obrać nową ścieżkę kariery, aby zarobić na emeryturę. 

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~RW

a dlaczego nie ma zdjęcia Pani Weroniki? zawsze było przy artykule...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne