REKLAMA

Przerwy techniczne w weekend w Santanderze, BOŚ Banku, Pekao, ING, BPS i mBanku

2020-05-15 08:48
publikacja
2020-05-15 08:48

Sześć banków zapowiedziało prace serwisowe w najbliższym czasie - Santander Bank Polska, BOŚ Bank, Pekao SA, ING Bank Śląski, Bank Polskiej Spółdzielczości oraz mBank. Utrudnienia dotyczą m.in. dostępu do bankowości internetowej, jak i mobilnej, płatność BLIK oraz korzystania z bankomatów. Jak co piątek w redakcji Bankier.pl sprawdzamy, które instytucje zapowiedziały przerwy techniczne na weekend.

W weekend utrudnienia w Santanderze, BOŚ Banku, Pekao, ING, BPS, mBanku / fot. lucadp / Shutterstock

Już w piątek w dwóch bankach - Santanderze i BOŚ Banku - rozpoczynają się prace serwisowe. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami, niedostępne będą m.in. usługi systemu bankowości internetowej oraz mobilnej. 

Przerwa techniczna w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska wprowadza zmiany w aplikacji mobilnej w związku z tym od godziny 22:00 w piątek (15 maja) do godziny 8:00 w sobotę (16 maja) niedostępna będzie bankowość internetowa i mobilna. W tym czasie klienci nie zrobią przelewów zwykłych, natychmiastowych, Przelewów24 oraz płatności mobilnych i za pomocą BILK-a.

Z kolei w niedzielę (17 maja) klienci Santandera nie wypłacą gotówki z bankomatów oraz niedostępne będą wpłaty przy użyciu wpłatomatów.

Prace serwisowe w BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska zapowiedział prace serwisowe, które potrwają od godziny 22:00 w piątek (15 maja) do godziny 22:00 w sobotę (16 maja). Podczas przerwy technicznej niedostępny będzie system BOŚBank24 oraz Usługa TeleBOŚ. W tym czasie klienci nie będą również mogli skorzystać z infolinii.

Przerwa techniczna w Pekao SA

Na sobotę (16 maja) od godziny 0:01 do 5:00 została zapowiedziana przerwa techniczna w Pekao SA. W tym czasie nie będzie działać system Pekao24, PeoPay oraz usługi maklerskie.

Utrudnienia w ING Bank Śląski

W niedzielę (17 maja) od północy do 5:00 oraz w poniedziałek (18 maja) od 0:30 do 1:30 ING Bank Śląski będzie przeprowadzać prace serwisowe. W czasie trwania pierwszej przerwy technicznej – 17 maja, klienci banku mogą spodziewać się utrudnień przy płatnościach kartami. Niedostępna będzie również aktywacja kart i nadawanie kodu PIN, zamawianie i przypisywanie karty Mastercard w telefonie, dodawanie karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay i Apple Pay.

W czasie prac serwisowych ograniczamy będzie dostęp do bankowości internetowej Moje ING oraz systemu ING Business, płatności BLIK, internetowych za pomocą Płać z ING oraz płatności dokonywanych kartami, które wymagają potwierdzenia SMS-em. W tym okresie mogą wystąpić trudności przy korzystaniu z bankomatów oraz wpłatomatów.

W poniedziałek od 0:30 do 1:30 klienci ING mogą spodziewać się utrudnień w realizacji transakcji wpłat i wypłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING.

Prace serwisowe w Banku BPS

W sobotę (16 maja) pomiędzy godziną 12:00 a 14:00 w Banku Polskiej Spółdzielczości prowadzone będą prace serwisowe. W tym czasie niedostępny będzie system bankowości elektronicznej.

Przerwa techniczna w mBanku

W nocy z soboty na niedzielę (z 16 na 17 maja) od godziny 22:00 do 8:00 niedostępna będzie mLinia - mBank zapowiedział przerwę techniczną. W tym czasie klienci mBanku nie połączą również aplikacji mobilnej z rachunkiem bankowym.

Natomiast we wtorek (19 maja) pomiędzy godziną 22:00 a 23:00 niedostępna będzie usługa eMakler.

DF

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta za bezwarunkowe 0 zł przez rok wraz z premią do 1200 zł

Konto Firmowe i Karta za bezwarunkowe 0 zł przez rok wraz z premią do 1200 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki