Rusza miniserial dla oszczędzających w Bankier.pl. Zapisz się na odcinek 1

Malwina Wrotniak2022-10-03 14:30redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2022-10-03 14:30

Październik to zwyczajowo miesiąc oszczędzania. W tym sezonie wysokie stopy procentowe sprzyjają deponentom, a banki od kilku miesięcy przebijają stawki lokat. W ślad za tym Monika Dekrewicz z redakcji Bankier.pl rusza z autorskim projektem, który będzie swoistym "gotowcem z oszczędzania" i ułatwi połapanie się w rynkowych produktach.

Rusza miniserial dla oszczędzających w Bankier.pl. Zapisz się na odcinek 1
Rusza miniserial dla oszczędzających w Bankier.pl. Zapisz się na odcinek 1
/ Shutterstock

Już w tym tygodniu pierwszy odcinek swoistego miniserialu dla oszczędzających w Bankier.pl. Nasza dziennikarka, analityczka rynku depozytowego i pomysłodawczyni wskaźnika DepoTracker przygotowuje cztery specjalne wydania newslettera "Prześwietlamy promocje", w pełni poświęcone produktom dla oszczędzających.

Subskrybenci newslettera Moniki Dekrewicz w każdą środę października otrzymają dostęp do specjalnej analizy rynku lokat i rachunków oszczędnościowych, która będzie esencją z najatrakcyjniejszych produktów - co ważne - dla klientów banków o zróżnicowanych potrzebach depozytowych. Tym samym podpowiemy, gdzie szukać najlepszych ofert dla nawet niskich kwot, bez konieczności przenoszenia się do nowego banku czy zamrażania środków na długie okresy.

Nowością w październikowym miniserialu będzie symulator oszczędzającego. Pokażemy więc nie tylko które produkty wybijają się na czele przed konkurentów, ale również jak urosną zainwestowane w ten sposób różne kwoty. Monika zaplanowała też odcinek, w którym pokaże, jak łączyć ze sobą bankowe oferty, żeby zarobić na nich jak najwięcej.

Pierwszy odcinek miniserialu o oszczędzaniu trafi do subskrybentów newslettera "Prześwietlamy promocje" już w środę 5 października (zapisz się na newsletter).

Światowy Dzień Oszczędzania obchodzony jest 31 października.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Szukasz pracownika? Znajdź go na Pracuj.pl

Szukasz pracownika? Znajdź go na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
peluquero
pierwsze primo
nie oszczędzamy w czymś co inny może łatwo wymnożyć czytaj: wydrukować
drugie primo
w czasach wysokiej inflacji nie oszczędzamy, tylko kupujemy przecenione aktywa, bo...patrz pierwsze primo, nawet biorąc konsumpcję pod uwagę np taki długopis czy tortownicę to za rok obie te rzeczy będą kosztowały 2x więcej
pierwsze primo
nie oszczędzamy w czymś co inny może łatwo wymnożyć czytaj: wydrukować
drugie primo
w czasach wysokiej inflacji nie oszczędzamy, tylko kupujemy przecenione aktywa, bo...patrz pierwsze primo, nawet biorąc konsumpcję pod uwagę np taki długopis czy tortownicę to za rok obie te rzeczy będą kosztowały 2x więcej i będą w gorszej jakości, a więc warte znacznie mniej niż dziś
peluquero
Ps ostatnie "warte" odnosi się to wartości przedmiotu

Powiązane: Oszczędzanie i inwestycje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki