REKLAMA

Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne

2021-01-22 11:10
publikacja
2021-01-22 11:10
Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne
Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępne wypłaty pieniędzy z bankomatów, problemy z logowaniem do aplikacji mobilnej, wykonaniem przelewów oraz płatnościami Blik – duże banki zapowiedziały weekendowe przerwy techniczne. 

Pierwsze przerwy techniczne rozpoczną się dopiero w sobotni poranek (w Banku Polskiej Spółdzielczości). Klienci banków w ciągu nadchodzących dni muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak co tydzień sprawdzamy na Bankier.pl przerwy techniczne zapowiedziane na banki.

Bank Pekao – prace serwisowe

Pięciogodzinna przerwa w działaniu serwisów internetowych, aplikacji mobilnej oraz usług maklerskich w Banku Pekao. W najbliższy weekend instytucja będzie przeprowadzać prace modernizacyjne. W niedzielę (24 stycznia) o godzinie 1:30 rozpocznie się i potrwa do godziny 6:30 przerwa techniczna.

ING Bank Śląski – przerwa techniczna

Prace serwisowe w najbliższy weekend przeprowadzi ING Bank Śląski. W nocy z soboty na niedzielę (23 na 24 stycznia) pomiędzy północą a godziną 3:00 klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas płatnościach kartą w sklepach. Dodatkowo niedostępne będą płatności kartą w internecie, które wymagają potwierdzenia w aplikacji Moje ING lub jednorazowym kodem SMS).

W trakcie prac serwisowych klienci ING nie wypłacą kartą gotówki w bankomatach i nie wpłacą pieniędzy we wpłatomacie. Utrudnienia napotkają właściciele rachunków indywidualnych oraz firmowych:

  • brak możliwości aktywowania, blokowania tymczasowego, ubezpieczania oraz zamawiania kart,
  • niedostępna zmiana limitów transakcyjnych oraz kodów PIN,
  • brak możliwości wykonania operacji na rachunku karty kredytowej,
  • zablokowana opcja aktywowania płatności kartą w telefonie oraz dodania karty do portfeli zewnętrznych.

Podczas przerwy technicznej w ING klienci nie będą mogli wziąć pożyczki za pomocą bankowości elektronicznej ani otworzyć nowego konta osobistego, firmowego oraz konta oszczędnościowego.

Bank Millennium – prace serwisowe

Niedostępna aplikacja mobilna oraz brak możliwości wykonywania przelewów - to część utrudnień, które w niedzielę (24 stycznia) czekają na klientów Banku Millennium. Pomiędzy godziną 1:00 a 4:00 klienci banku nie skorzystają z systemu bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, infolinii oraz mobilnych płatności zbliżeniowych.

Oprócz tego, podczas przerwy technicznej w Banku Millennium niedostępne będą płatności Blik oraz wykonywanie przelewów przez zdalne kanały bankowości.

Przerwa techniczna w Credit Agricole

Klienci Credit Agricole muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w najbliższy weekend. W sobotę (23 stycznia) o godzinie 22:00 rozpocznie się przerwa techniczna, która potrwa do godziny 8 rano w niedzielę (24 stycznia). W trakcie dziesięciogodzinnej przerwy niedostępne będą płatności Blik, płatności internetowe, automatyczny serwis telefoniczny oraz serwis internetowy, tekstowy i mobilny. 

Przerwa techniczna w Banku Polskiej Spółdzielczości

Kolejną instytucją, która zapowiedziała planowane prace serwisowe w nadchodzących dniach jest Bank Polskiej Spółdzielczości. W sobotę (23 stycznia) pomiędzy godziną 8:00 a 12:00 w systemie bankowości elektronicznej niedostępna będzie realizacja zleceń oraz nie będą prezentowane aktualne salda na rachunkach bankowych.

Nest Bank – prace serwisowe

Brak dostępu do bankowości elektronicznej w Nest Banku. Podczas weekendu klienci banku muszą przygotować się na krótką przerwę w działaniu systemu internetowego i dostępie do jego usług. Prace modernizacyjne w Nest Banku rozpoczną się o godzinie 6:00 i potrwają do 7:00 w niedzielny poranek (24 stycznia).

DF

Źródło:
Tematy
Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki