REKLAMA

Banki poza zasięgiem? Sprawdź, kto nie zapłaci Blikiem w weekend

2022-09-09 12:00
publikacja
2022-09-09 12:00

Brak dostępu do systemów maklerskich, niedostępne wpłaty w bankomatach oraz przerwa w działaniu usług Blik – pod znakiem takich problemów minie weekend dla klientów części banków. Jak co piątek sprawdzamy na łamach Bankier.pl, które banki zapowiedziały przerwy techniczne. 

Banki poza zasięgiem? Sprawdź, kto nie zapłaci Blikiem w weekend
Banki poza zasięgiem? Sprawdź, kto nie zapłaci Blikiem w weekend
fot. Tero Vesalainen / / Shutterstock

Na nadchodzący weekend pięć banków zapowiedziało przerwy serwisowe. Są to: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Alior Bank, mBank oraz Bank Pocztowy.

Santander Bank Polska z przerwą techniczną

Klienci Santander Banku muszą liczyć się z utrudnieniami w korzystaniu z niektórych usług w trakcie najbliższego weekendu. SBP zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się w piątek (9 września) o godzinie 23:00 i potrwa do godziny 6:00 w piątek (10 września). W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa, aplikacja mobilna, przelewy natychmiastowe, kantor, płatności w sklepach internetowych oraz usługi Blik. 

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim

Kolejnym bankiem, który zaplanował przerwy techniczne na najbliższe dni, jest ING Bank Śląski. W nocy z niedzieli na poniedziałek (11 na 12 września) pomiędzy godziną 0:00 a 1:00 klienci muszą liczyć się z problemami w trakcie realizacji wpłat w urządzeniach sieci ING/Planet Cash.

Dodatkowo w trakcie weekendu - w sobotę (10 września) od godziny 8:00 do 10:00 - niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej, podaje ING Bank Śląski w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej.

Bank Pocztowy z przerwą techniczną

Prace administracyjne na niedzielę (11 września) zaplanował również Bank Pocztowy. Przez cztery godziny, pomiędzy 03:00 a 07:00, klienci muszą liczyć się z występowaniem przerwy w możliwości dokonywania transakcji kartą płatniczą w sklepach Internetowych, które wykorzystują usługę autoryzacji 3D Secure.

Brak dostępu do jednej usługi w Alior Banku

Nieco krótszą przerwę techniczną zapowiedział także Alior Bank. Podczas najbliższego weekendu, w sobotę (10 września) od godziny 9:00 do godziny 11:00, system maklerski będzie niedostępny. Bank na ten okres zaplanował prace serwisowe.

Prace serwisowe w mBanku

Do grona instytucji, które zapowiedziały prace serwisowe w najbliższym czasie, należy także mBank. W tym przypadku przerwa techniczna będzie mieć miejsce już po weekendzie - na początku następnego tygodnia. We wtorek (13 września) od godziny 22:00 do godziny 23:00 niedostępna będzie aplikacja mobilna eMakler i notowania online.

DF

Tematy
Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki