REKLAMA

Weekendowe utrudnienia w Aliorze, Millennium, ING, Credit Agricole, Getinie i mBanku

2020-05-08 13:05
publikacja
2020-05-08 13:05

W drugi majowy weekend sześć banków zapowiedziało przerwy techniczne. Utrudnienia czekają na klientów Alior Banku, Millennium Banku, ING Banku Śląskiego, Credit Agricole, Getin Banku i mBanku. Jak co tydzień sprawdzamy na Bankier.pl, które instytucje zapowiedziały prace serwisowe w trakcie najbliższego weekendu.

Przerwy techniczne w bankach / fot. lucadp / Shutterstock

Pierwszy startuje Alior Bank. Już w piątek o godzinie 19:00 rozpoczną się prace serwisowe. mBank zapowiada na środek przyszłego tygodnia niestandardowe prace - nie będą działać karty debetowe i kredytowe.

Prace serwisowe w Alior Bank

W piątek (8 maja) o godzinie 19:00 ruszają prace serwisowe w Alior Banku i zakończą się o 22:00. W tym czasie klienci nie skorzystają z systemu inwestycyjnego. Kolejna przerwa techniczna będzie w sobotę (9 maja) od 0:15 do 7:00. Podczas przerwy niedostępne będą usługi bankowości internetowej.

Przerwa techniczna w Credit Agricole

Credit Agricole ogłosił przerwę techniczną od północy do 7:00 w sobotę (9 maja). W tym czasie niedostępne będą płatności internetowe Przelew Online, Blik, usługi bankowości internetowej oraz mobilnej. Podczas prac serwisowych klienci banku nie będą mogli skontaktować się z infolinią, wprowadzić zmian na koncie oraz potwierdzeń transakcji kartą za pomocą systemu SMS. Między północą a 7:00 rano nie zostaną zaksięgowane wpłaty do wpłatomatów.

Prace serwisowe w Banku Millennium

Klienci Banku Millennium mogą liczyć na chwilowe utrudnienia lub niedostępność Millenetu, aplikacji mobilnej oraz płatności Blik, internetowych oraz kartami debetowymi, kredytowymi i korporacyjnymi w niedzielę (10 maja) od godziny 1:00 do 4:00. Podczas prac serwisowych problemy mogą być również z przelewami natychmiastowymi Express Elixir oraz zleceniem transakcji przez TeleMillennium.

Przerwa techniczna w Getin Banku

W nocy z soboty na niedzielę (z 9 na 10 maja) od 23:50 do 7:00 rano Getin Bank będzie przeprowadzał prace techniczne. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna.

Prace konserwacyjne w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski planuje prace serwisowe na 11 (poniedziałek) i 12 maja (wtorek). W poniedziałek od godziny 1:30 do 3:00 klienci banku mogą mieć ograniczoną możliwość wpłat i wypłat gotówki z urządzeń Planet Cash/ING. We wtorek między 8:00 a 8:30 niedostępne będą usługi API.

Przerwa w działaniu kart w mBanku

W nocy z 13 (środa) na 14 maja (czwartek) mBank od godziny 4:00 do 6:00 zapowiedział przerwę techniczną. W tym czasie klienci banku nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu. Utrudnienia dotyczą również klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

DF 

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
amigo2012
W weekend przerwa techniczna, a w poniedziałek rano okaże się, że wszystkie konta wyzerowane, ha, ha.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki