REKLAMA

W weekend kłopoty z płatnościami. Klienci kilku banków bez dostępu do części usług

Dominika Florek2023-09-08 11:45redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-09-08 11:45

Kilka banków zapowiedziało przerwy w dostępnie do płatności i usług Blik. Trudności dotyczą także logowania do aplikacji mobilnej oraz serwisu bankowości internetowej. Jak co tydzień na Bankier.pl publikujemy pełną listą przerw technicznych zaplanowanych przez instytucje na nadchodzący weekend. Sprawdź, czy twój bank planuje ograniczenia w dostępie do podstawowych usług.

W weekend kłopoty z płatnościami. Klienci kilku banków bez dostępu do części usług
W weekend kłopoty z płatnościami. Klienci kilku banków bez dostępu do części usług
fot. Melnikov Dmitriy / / Shutterstock

W najbliższy weekend klienci kilku banków muszą zmierzyć się z mniejszymi lub większymi problemami w dostępie do usług. Przerwy techniczne zapowiedział: mBanku, Bank Ochrony Środowiska, VeloBank oraz Bank Polskiej Spółdzielczości. 

Przerwa techniczna w mBanku

W najbliższy weekend mBank przeprowadzi prace serwisowe. W związku z tym wystąpią przerwy w dostępie do części usług. W nocy z soboty na niedzielę (9 na 10 września) w godzinach 2:30 – 6:40 klienci nie zapłacą kartą płatniczą oraz nie wypłacą gotówki z bankomatu. Dłuższa przerwa będzie w dostępnie do płatności za zakupy w internecie, te transakcje będą niedostępne pomiędzy godziną 2:30 a 8:00.

Dodatkowo od godziny 2:30 do 8:00 w powodu prowadzonych prac, klienci mBanku nie zalogują się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. Nieodstępne będzie także składanie wniosków online. 

W godzinach od 2:30 do 6:40 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Tak samo jak w przypadku klientów indywidualnych za zakupy w internecie nie będzie można zapłacić pomiędzy godziną 2:30 a 8:00, podaje mBank w komunikacie prasowym zamieszczonym na stronie.

Przerwa serwisowa w VeloBanku

Prace techniczne w VeloBanku rozpoczną się w o godzinie 23:50 w sobotę (9 września). Potrwają do niedzieli (10 września) do godziny 10:30. Jak informują przedstawiciele banku, w ich trakcie niedostępna będzie zarówno bankowość internetowa jak i mobilna. W trakcie przerwy serwisowej nie działać będzie usługa Blik oraz opcję płatności kartą online.

Prace techniczne w Banku Polskiej Spółdzielczości

Kolejną instytucją, która zapowiedziała przerwę techniczną na najbliższy weekend, jest Bank Polskiej Spółdzielczości. Prace rozpoczaną się o godzinie 22:00 i potrwają do godziny 23:00 w piątek (8 września). W tym czasie klienci banku nie będą mogli skorzystać z obsługi kart płatniczych w  bankowości internetowej. 

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (10)

dodaj komentarz
karbinadel
Dyżurna cotygodniowa zapchajdziura. Naprawdę nic ciekawego się nie dzieje?
blind-oln
Ciekawe kogo teraz mBank obciąży nie jego długiem.
zoomek
Przykład możlwości tesury dla małp (dla nas - dla nich jesteśmy tresowanymi małpami) przy pomocy CBDC:
http://nowedigital.pl/2023/08/25/tajlandia-planuje-rozdac-10-000-cyfrowych-bahtow-kazdemu-powyzej-16-roku-zycia/
"W ramach programu „cyfrowego portfela” każdemu Tajlandczykowi w wieku powyżej 16 lat zostanie przekazane
Przykład możlwości tesury dla małp (dla nas - dla nich jesteśmy tresowanymi małpami) przy pomocy CBDC:
http://nowedigital.pl/2023/08/25/tajlandia-planuje-rozdac-10-000-cyfrowych-bahtow-kazdemu-powyzej-16-roku-zycia/
"W ramach programu „cyfrowego portfela” każdemu Tajlandczykowi w wieku powyżej 16 lat zostanie przekazane w formie cyfrowej 10 000 bahtów (około 263 EUR/1180 PLN). Pieniądze będą miały termin ważności – 6 miesięcy oraz będzie można je wydać w promieniu 4 km od miejsca zamieszkania."
Klaskać wasza mać!
bha
Co tygodniowa Niby Normalka w systemie mamony. Niestety
zoomek
Kruszce działają bez prądu, netu i inwigilacji. Myśleć przed szkodą, budować rynek równoległy do tego kahalnego $cierwa!
Kupować kruszce i broń.
blind-oln
To idź do Biedronki i spróbuj zrobić zakupy za swoje kruszce. Szczególnie gdy w Biedronce nie będzie prądu.
tomitomi
to jakaś plaga z tymi przerwami !
nie mogą sczytywać danych on-line ?
muszą czyścić komórki pamięci co tydzień ??

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki