REKLAMA

Długi weekend z przerwami w bankach. Brak dostępu do usług maklerskich i problemy z kartami

2022-08-12 12:45, akt.2022-08-14 18:23
publikacja
2022-08-12 12:45
aktualizacja
2022-08-14 18:23
Długi weekend z przerwami w bankach. Brak dostępu do usług maklerskich i problemy z kartami
Długi weekend z przerwami w bankach. Brak dostępu do usług maklerskich i problemy z kartami
fot. REDPIXEL.PL / / Shutterstock

Przedłużony weekend to dla niektórych banków okazja do przeprowadzenia prac serwisowych. Wśród problemów, jakie mogą napotkać klienci w najbliższy weekend, są m.in. utrudnienia w dokonywaniu płatności kartami w internecie bądź brak dostępu do usług maklerskich.

W najbliższy weekend prace przeprowadzą Bank BPS, Bank Pekao, Bank Pocztowy i ING Bank Śląski.

Prace serwisowe w Banku Pekao

W najbliższy weekend Bank Pekao bierze na tapet serwisy maklerskie. W sobotę (13 sierpnia br.) w godz. od 7.00 do 13.00 oraz w niedzielę (14 sierpnia br.) od godz. 18.00 do godz. 21.00 bank będzie prowadził prace modernizacyjne. W tym czasie klienci mogą napotkać na problemy w dostępie i korzystaniu z serwisu Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay, platformy eTrader Pekao, a także w składaniu dyspozycji i zleceń w wyżej wymienionych serwisach.

Przerwa w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy informuje na swojej stronie internetowej o planowanych pracach, które uniemożliwią dokonanie autoryzacji bezgotówkowych oraz gotówkowych. Dwie kilkudziesięciominutowe przerwy będą miały miejsce w poniedziałek (15 sierpnia br.) między godz. 1.00 a godz. 3.00.

***

To już za nami:

Przerwa techniczna w Banku BPS

W nocy z soboty na niedzielę (13/14 sierpnia 2022 r.) Bank BPS przeprowadzi prace serwisowe. Od godz. 22.00 (sobota) do godz. 10.00 (niedziela) nie będzie możliwości wykonywania operacji kartami płatniczymi w systemie bankowości elektronicznej.

Prace w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski podąża znaną sobie praktyką i dzieli prace na dwa etapy.

W sobotę (13 sierpnia br.) o godz. 8.00 rozpoczną się prace nad modułem Makler w bankowości internetowej i aplikacją mobilną ING Makler Mobile. Będą one niedostępne do godz. 16.00.

Nieco później, bo o północy, tego samego dnia (w nocy z soboty na niedzielę, 13/14 sierpnia br.) rozpoczną się kolejne prace w bankowości internetowej banku. Do godz. 5.00 nie będzie można płacić kartami w internecie z dodatkowym uwierzytelnieniem 3DSecure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN, zamówić kart płatniczych, przypisać kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile, dodać kart Mastercard do portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej, realizować operacji na kartach w bankowości elektronicznej oraz nie będą działać pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych. Klienci mogą również napotkać na problemy przy składaniu wniosków w Moim ING i na stronie banku, w obsłudze kart w systemie ING Business, w korzystaniu z usług powierniczych (e-Custody) oraz z części wniosków.

MDe

Źródło:
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki