REKLAMA

Przerwy techniczne w kilku bankach. Może nie zadziałać karta

2022-07-01 14:36
publikacja
2022-07-01 14:36
Przerwy techniczne w kilku bankach. Może nie zadziałać karta
Przerwy techniczne w kilku bankach. Może nie zadziałać karta
fot. ArtMediaWorx / / Shutterstock

Pierwszy weekend lipca nie powinien przysporzyć klientom banków wielu utrudnień. Prace serwisowe, które wiążą się z problemami w dostępie do bankowości internetowej lub innych usług, zapowiedziało do tej pory kilka banków.

Informacje o planowanych pracach udostępniły do tej pory następujące instytucje: Alior Bank, Bank Nowy, Bank Pekao oraz BNP Paribas Bank Polska.

Prace serwisowe w Alior Banku

Brak dostępności do serwisu inwestycyjnego – na takie problemy mogą się przygotować klienci Alior Banku w sobotę (2 lipca 2022 r.). Planowana przerwa ma mieć miejsce między godz. 7.00 a godz. 11.00.

Przerwa w Banku Nowym

Bank Nowy przenosi w ten weekend dane do nowych systemów operacyjnych. Z tego powodu bankowość internetowa banku nie będzie dostępna przez kilka dni. Prace zaczęły się w czwartek (30 czerwca br.) o godz. 18.30 i potrwają do poniedziałku (4 lipca br.) do godz. 9.30. W tym czasie mogą się pojawić również utrudnienia w obsłudze kart banku.

Prace w Banku Pekao

Kolejnym bankiem na liście z przerwami jest Bank Pekao. Prace serwisowe w banku spowodują brak dostępu do serwisów banku tj. Pekao24, aplikacji PeoPay, Pekao24Makler i platformy eTrader Pekao. Prace zostały wyznaczone na noc z piątku na sobotę (1/2 lipca br.) między godz. 23.30 a godz. 6.00.

Przerwa techniczna w BNP Paribas Banku Polska

Na utrudnienia powinni się również przygotować klienci BNP Paribas Banku Polska. Bank informuje na swojej stronie internetowej o krótkiej przerwie w piątek (1 lipca br.) między godz. 21.00 a godz. 23.00 w dostępie do systemów GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host).

MDe

Źródło:
Tematy
Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Nowy etap inwestycji „GRZEGÓRZECKA 77” w Krakowie. Sprawdź!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki