REKLAMA

"Rozkład jazdy" przerw w bankach. Sprawdź, co i gdzie nie będzie działać

2022-01-21 13:55
publikacja
2022-01-21 13:55
"Rozkład jazdy" przerw w bankach. Sprawdź, co i gdzie nie będzie działać
"Rozkład jazdy" przerw w bankach. Sprawdź, co i gdzie nie będzie działać
fot. lucadp / / Shutterstock

Klienci siedmiu banków powinni przygotować się na weekendowe przerwy w dostępie do Blika i bankowości online. Jak co tydzień Bankier.pl przedstawia szczegółowy „rozkład jazdy” weekendowych utrudnień w dostępie do usług bankowych.

Przerwa w PKO BP i Inteligo

Przerwa w PKO Banku Polskim obejmie również usługi jego internetowej marki Inteligo. Zgodnie z zapowiedziami prace serwisowe zaplanowano na noc z soboty na niedzielę (22/23 stycznia). W ich trakcie, czyli od godz. 0.00 do 6.00, nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes, aplikacji IKO i iPKO biznes oraz płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.

Utrudnione będzie także płacenie kartami w internecie. Jak informują przedstawiciele banku, wszystkie karty będą za to działały w bankomatach i sklepach stacjonarnych.

Alior Bank – prace serwisowe w weekend

Wcześniej, bo już w nocy z piątku na sobotę (21/22 stycznia), przerwa techniczna dotknie klientów Alior Banku. Od godz. 23.30 w piątek do godz. 2:30 w sobotę nie będzie można wykonywać przelewów i płacić Blikiem. Dostępna w ograniczonym zakresie będzie z kolei bankowość internetowa Alior Online oraz aplikacja Alior Mobile.

Podczas prac serwisowych płatności kartami w sklepach stacjonarnych i wypłaty z bankomatów będą działać bez ograniczeń.

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Poradnik

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

Santander Bank Polska – przerwa techniczna w weekend

Również w nocy z piątku na sobotę (21/22 stycznia) bez dostępu do Blika, przelewów natychmiastowych, Przelewu24, bankowości online i aplikacji mobilnej będą klienci Santander Bank Polska.

Prace rozpoczną się w piątek o godz. 23:59 i potrwają do godz. 6.00 w sobotę. W tym czasie niedostępny będzie także Kantor Santander.

Bez zakłóceń mają za to działać bankomaty i karty płatnicze w punktach stacjonarnych.

Prace serwisowe w Banku BPS

Nieco krócej, bo od godz. 23.00 w piątek (21 stycznia) do godz. 1.00 w sobotę (22 stycznia), potrwają prace techniczne prowadzone przez Bank BPS. W tym czasie nie będzie można skorzystać z bankowości online, czyli m.in. zlecić przelewu.

Utrudnienia w Credit Agricole

Brak dostępu do bankowości internetowej czeka w nadchodzący weekend również klientów banku Credit Agricole. Utrudnienia rozpoczną się o północy w nocy z soboty na niedzielę (22/23 stycznia) i potrwają do niedzielnego poranka do godz. 10.00.

W tym czasie niedostępne będą:

  • serwis CA24;
  • płatności internetowe Przelew Online;
  • blik;
  • automatyczny serwis telefoniczny IVR.

W trakcie prowadzonych prac nie będą przesyłane także SMS-y o przeprowadzonych transakcjach kartami, a gotówka wpłacona we wpłatomacie zostanie zaksięgowana po zakończeniu prac. Na infolinii będzie można wyłącznie zastrzec kartę.

Karty płatnicze w sklepach i punktach usługowych oraz przy wypłacie z bankomatów będą działać normalnie. Jednak, jak podkreślają przedstawiciele banku, na wszelki wypadek lepiej mieć gotówkę przy sobie.

mBank – nieczynny mKantor

Krótką przerwę techniczną zaplanował także mBank. W sobotę (22 stycznia) od godz. 22.30 do godz. 0.00 nie będzie można skorzystać z usługi mKantor.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Z problemami przez całą sobotę (22 stycznia), od godz. 8.00 do 20.00, będą zmagać się także klienci ING Banku Śląskiego. W tych godzinach niedostępna będzie aplikacja ING Makler Mobile oraz moduł Makler w systemie bankowości internetowej.

MKZ

Źródło:
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki