REKLAMA

Nadchodzi weekend bez dostępu do "pieniędzy". Banki zapowiedziały przerwy techniczne

Dominika Florek2023-09-15 09:12, akt.2023-09-15 12:23redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-09-15 09:12
aktualizacja
2023-09-15 12:23

W najbliższy weekend na klientów kilku banków czekają utrudnienia w korzystaniu z usług bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Jak co tydzień na Bankier.pl publikujemy pełną listą przerw technicznych zaplanowanych przez instytucje na nadchodzący weekend. Sprawdź, czy twój bank planuje ograniczenia w dostępie do podstawowych usług.

Nadchodzi weekend bez dostępu do "pieniędzy". Banki zapowiedziały przerwy techniczne
Nadchodzi weekend bez dostępu do "pieniędzy". Banki zapowiedziały przerwy techniczne
/ Shutterstock

Na nadchodzący weekend następujące banki zapowiedziały przerwy techniczne: PKO Bank Polski, Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy i Bank Ochrony Środowiska (BOŚ). 

Przerwa techniczna w PKO BP i Inteligo

PKO Bank Polski i Inteligo przeprowadzą prace serwisowe w najbliższy weekend. Przerwa techniczna rozpocznie się w niedzielę (17 września) od godziny 00:00 i potrwa do godziny 12:30. W tym czasie niedostępny będzie:

  • serwis internetowy i telefoniczny iPKO, iPKO biznes i Inteligo,
  • funkcje otwartej bankowości,
  • płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” i „Płacę z Inteligo”.

W czasie przerwy aplikacją IKO będzie można tylko wypłacać pieniądze z bankomatów oraz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych tylko za pomocą Blik, podaje PKO BP w komunikacie proasowym opublikowanym na stronie internetowej.

ING Bank Śląski z pracami serwisowymi

ING Bank Śląski planuje prace technologiczno-serwisowe w najbliższy weekend. W związku z tym w sobotę (16 września) w godzinach 8:00-18:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej.

Przerwa techniczna w Bank Pocztowy

W niedzielę (17 września) klienci Banku Pocztowego muszą liczyć się z utrudnieniami wynikającymi z prac technicznych. Od godziny 3:00 do godziny 8:00 niedostępna będzie możliwości pobrania danych karty w bankowości elektronicznej, w tym kodu CVC2. Natomiast pomiędzy godziną 4:00 a 8:00 klienci nie wykonają  transakcji 3Dsecure wymagających uwierzytelnienia poprzez podanie kodu wysyłanego przez SMS. Dodatkowo wystąpi brak możliwości przyłączania kart do portfeli cyfrowych Xiaomi Pay, Fit Bit, Garmin Pay, Google Pay i Apple Pay. 

BOŚ Bank z pracami modernizacyjnymi

Bank Ochrony Środowiska zapowiedział prace serwisowe. Przerwa techniczna rozpocznie się w piątek (15 września) o godzinie 22:00 i potrwają do godziny 2:00 w niedzielę (17 września). W tym czasie niedostępny będzie system i aplikacja mobilna BOŚBank24, usługa mojeID oraz TeleBOŚ będą niedostępne. Karty płatnicze w tym czasie będą działały w trybie offline.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (5)

dodaj komentarz
jenak
Nie ma i nie będzie piniędzy.
karbinadel
Cotygodniowa dyżurna zapchajdziura. To już jest naprawdę żenada

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki