REKLAMA
WEBINAR

Przerwy bankowe w ten weekend. Prace w kilku dużych bankach

Monika Dekrewicz2023-06-02 15:38, akt.2023-06-04 10:47analityk Bankier.pl
publikacja
2023-06-02 15:38
aktualizacja
2023-06-04 10:47

Klienci kilku dużych banków muszą się przygotować na czasowe problemy z dostępem np. do aplikacji mobilnej, kantora czy niektórych funkcji płatniczych. Do tej pory o pracach poinformowało użytkowników siedem marek bankowych.

Przerwy bankowe w ten weekend. Prace w kilku dużych bankach
Przerwy bankowe w ten weekend. Prace w kilku dużych bankach
fot. ParinPix / / Shutterstock

Nachodzący weekend oznacza mniejsze lub większe problemy w dostępie do usług następujących banków: BNP Paribas Bank Polska, Credit Agricole Bank Polska, Inteligo, mBank, PKO Bank Polski, Santander Bank Polska oraz Toyota Bank.

Prace w Toyota Banku

Ostatnim bankiem na liście z przerwami jest Toyota Bank. W niedziele (4 czerwca) w godz. 7.00 – 12.00 mogą wystąpić czasowe problemy z dostępem do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności.

Przerwa techniczna w BNP Paribas Banku Polska

BNP Paribas Bank Polska rozpoczął przerwę techniczną już w piątek (2 czerwca 2023 r.) o godz. 22.00. Do godz. 1.00 dnia kolejnego (sobota, 3 czerwca) nie było można korzystać z takich funkcji jak płatności Blik, płatności online typu PaybyLink i PaybyNet, PayU Express, płatności mobilne - parkingi i bilety, przelew na telefon, express elixir, wnioski e-gov 500+.

Prace w Credit Agricole Banku Polska

W sobotę (3 czerwca) od godz. 8.00 do godz. 14.00 klienci Credit Agricole nie mogli korzystać z kantora w aplikacji mobilnej banku. Przerwa jest spowodowana pracami technicznymi.

Prace techniczne w mBanku

W ten weekend mBank wziął na tapet aplikację mobilną mBank Giełda. Ze względu na prowadzone prace techniczne nie była ona dostępna w sobotę (3 czerwca) w godz. 12.00 – 20.00.

Prace modernizacyjne w PKO BP i Inteligo

PKO Bank Polski zaplanował prace na niedzielę (4 czerwca). Trwały one od północy do godz. 2.45. Przez podane niecałe trzy godziny klienci mogli korzystać z aplikacji IKO oraz iPKO biznes mobile, a także płatności zbliżeniowych telefonem oraz kodem Blik. Przerwa dotyczy również klientów Inteligo.

Przerwa w Santander Banku Polska

Klienci Santander Banku Polska musieli się przygotować na kilka godzin przerwy w dostępie do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej banku. Nie było można z nich korzystać w nocy z soboty na niedzielę (3/4 czerwca) w godz. 23.00 – 6.30.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Zależy Ci na bezpieczeństwie systemów IT? Sprawdź ofertę Plus Data Center!

Zależy Ci na bezpieczeństwie systemów IT? Sprawdź ofertę Plus Data Center!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
lebp441
Jeśli nie wiesz, gdzie zainwestować w olej, lepiej polegać na automatycznych pływakach, takich jak https://smartstocksai.pro/

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki