REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach. Większość z nich dała wolne informatykom

Monika Dekrewicz2023-03-31 13:04analityk Bankier.pl
publikacja
2023-03-31 13:04

W ten weekend na utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych większość klientów nie powinna narzekać. Do tej pory tylko dwa banki ogłosiły na swoich stronach internetowych krótkie przerwy techniczne.

Przerwy techniczne w bankach. Większość z nich dała wolne informatykom
Przerwy techniczne w bankach. Większość z nich dała wolne informatykom
fot. jakkapan / / Shutterstock

Oba banki rozpisały prace już na początek weekendu. Jako pierwsi na problemy mogą napotkać klienci Toyota Banku. Z kolei w Credit Agricole prace potrwają cztery godziny, począwszy od północy.

Czasowa przerwa w Credit Agricole

Już w nocy z piątku na sobotę (31 marca/1 kwietnia 2023 r.) Credit Agricole będzie przeprowadzał prace, które mogą skutkować przerwami w dostępie do strony internetowej banku w godz. 0.00 – 4.00. Prace informatyczne nie wpłyną na inne usługi banku, czyli np. dostęp do bankowości internetowej i mobilnej.

Prace serwisowe w Toyota Banku

W podobnym terminie prace zaplanował Toyota Bank. W piątek (31 marca) o godz. 19.30 rozpocznie się przerwa, w trakcie której mogą wystąpić utrudnienia w autoryzacji płatności kartowych, dostępie do systemu bankowości elektronicznej, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów, zmiany limitów oraz usług tzw. szybkich płatności. Prace powinny zakończyć się kolejnego dnia, w sobotę (1 kwietnia) o godz. 2.00.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
zoomek
No to myślcie co będzie jak już tylko niematerialne CBDC będzie. To samo z waszym krypto-srypto. Niema prądu, netu i pozamiatane.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki